Call of Duty: Black Ops - 1.část

           Návod k nalezení tajných

              vládních dokumentů.

1.- Magnetofon - Lze najít v garáži od kterého se tým dostane zadním vchodem do Castrova domu. Do této garáže vede příjezdová cesta okolo bočního traktu domu. Magnetofon je položen na bednách vedle pojízdného kompresoru.
2.- Magnetofon - Zde je magnetofon položený na prádelníku v ložnici v prvním patře. Tato ložnice se nachází nad hlavní vstupní halou Castrova domu. Tady odtuď poté vede Mason s týmem útok na Castrovy vojáky, co jsou na příjezdové cestě do vily a dále pak pokračují na letiště.
3.- magnetofon - Tento magnetofon je ukryt hned v prvním hangáru, do kterého se Mason dostane, když slaní ze skály dolu na letiště. Nachází se na pojízdných schůdkách do letadla.

1.- Magnetofon - Magnetofon se dá najít v místnosti domu, z kterého Mason střílí zápalné láhve na strategické body strážců pracovního tábora. Odtuď také Reznov rozhlasem mluví ke všem vězňům.
2.- Magnetofon - Ten se nachází v malé místnosti na právě straně hlavního vestibulu bezpečnostního ústředí. Vchod je hned vedle kovovýho schodiště. Je to kousek od místa, kde Sergeje rozmačkají ty zklápěcí vrata.
3.- Magnetofon - Nelze minout. Nachází se v železničním depu. Přesně tam odkuď Mason a Reznov odjedou na motorkách. Magnetofon je v polici za Reznovem a jeho motorkou.

1.- Magnetofon - První tajné dokumenty jdou najít v komunikačním centru v druhém patře. Tedy je to hned ta první budova, kterou americký vojenský tým infiltruje. Magnetofon je položený pod velkým sovětským znakem. Z této místnoasti pak Mason vyleze po žebříku na střechu.
2.- Magnetofon - Zde je magnetofon umístěný na ovládacích panelech v kontrolní budově pro star Sojuzu. Je to ta místnost, do které se Masonův tým dostane přes zeď pomocí C-4. Rovněž z tohoto místa později Mason zničí Sojuz pomocí řízené rakety.
3.- Magnetofon - Je v hlavní kontrolní místnosti, odkuď sovětští politici sledují starty raket. Tato místnost je na ústupové trase amerického komanda, poté co zničí Sojuz. Prostory nelze minou, protože jako orientační bod slouží velký obraz Lenina.
30.11.2011 00:53:18
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one