Call of Duty: Black Ops - 2.část

           Návod k nalezení tajných

              vládních dokumentů.

1.- Magnetofon - Dokumenty jsou nad bunkrem, z kterého Mason zničí raketometem tři vietnamské tanky. Magnetofon je položený na bednách od munice u muničního stanu.
2.- Magnetofon - Zde bude potřeba najít magnetofom při plném boji. Tajné dokumenty jsou k nalezení v bunkru. Ten Mason najde, když se společně s ostatními vojáky dostane z kopce k prvnímu kulometnému hnízdu. Odtuď po levé straně seběhne až těsně k bojové linii. Tady je na pravé straně vchod do bunkru.
3.- Magnetofon - Najít poslední magnetofon neni žádný problém. Poté co se US. vojáci probijou na vrchol spáleného kopce¨a co Mason zachrání Bowmanovi život, projdou do hlavního bunkru pevnosti. Magnetofon je v prostoru spojovací techniky.


1.- Magnetofon - Ten lze najít, když Mason s Woodsem projdou celým domem MACV až ke hlavním vchodovým dveřím. Na pravé straně je malá místnost vrátnice. Magnetofon je položený na stole. Z těchto prostor se následně celé komando přesune do města.
2.- Magnetofon - Další dokumenty jsou v jedné z budov ve městě Hue. Poté co Mason požádá vysílačkou o leteckou podporu, pak seskočí na ulici a projde okolo hořících budov. Hned naproti této ulice je dům. V tomto domě se nachází magnetofon, odložený na kancelářském stole. Dům má rovněž dva postraní vchody.
3.- Magnetofon - Potom co Mason odpálí C-4, který zničí protiletecké dělo na střeše, se dostane spolu s Reznovem na náměstí Hue. Zde se stačí držet po pravé straně budov. Mason pak dorazí k domu, ve kterém je otvor ve zdi. Uvnitř domu je magnetofon položený na malém stolku.1.- Magnetofon - Hledané tajné dokumety jsou hned na začátku v Clarkově laboratoři. Kousek od místa kde Hudson s Weaverem vyslýchají Clarka. Laboratoř se nachází na pravé straně od ních.

2.- Magnetofon - Tady je magnetofon schovaný kousek od Clarkovy skrýše zbraní na terase mrakodrapu. K té se Hudson dostane tak, že poté co tým obejde celý sousední mrakodrap, se dostanou na vrchol zklopené střechy. Z té pak Hudson sjede dolu a postřílí čtyři rusáky.

3.- Magnetofon - Zde je magnetofon ukrytý vedle lešení, po kterém Hudson sjede dolu na ulici. K němu se dá dostat hned poté, co ozbrojenci zabijou Clarka a Hudson s Weaverem seskáčou po střechách do nižších pater.
30.11.2011 01:40:02
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one