Call of Duty: Black Ops - 3.část

           Návod k nalezení tajných

              vládních dokumentů.

 
1.- Magnetofon - Tyto dokumenty jsou na prvním předpokládaném místě pobytu Steinera v německém ustředí. Tato budova se nachází kousek od bodu, který sověti odpálí výbušninou, aby se dostali do další části tábora. Magnetofon je v mapové místnosti.
2.- Magnetofon - Další magnetofon je umístěný v hangáru pro nacistické rakety V-2. Tato budova je kousek od německého ústředí, kde sověti odpálili výbušniny a kde zničili minometnou podporou kovovou lávku s kulometem. Jako orientační bod je nad vchodem do hangáru říšská orlice. Magnetofon se nachází v malé postraní místnosti.
2.- Magnetofon - Poslední dokumenty jsou položeny na zádi lodi vedle velkých kovových dveří. Odtuď Reznov už jen slaní po laně na led. Pak následuje zběsilý úprk od vybuchující lodě.

1.- Magnetofon - Potom co se Mason a Woods rozdělí s týmem Bowmana, přeplavou řeku a dostanou se do chatrče, kde spí vojáci Vietkongu. Ty následně tiše zabijou. Magnetofon je docela mazaně ukrytý za rohem místnosti, kde Mason nožem zabije i posledního rákosníka u ohniště.
2.- Magnetofon - Tady se magnetofon nachází ve vesnici naproti lávce mezi domy. V této vesnici podniknou US. vojáci přepad vojáků Vietkongu. Chatrč je nalevo od lávky. Magnetofon je pohozený v jejím rohu.
3.- Magnetofon - Za posledními dokumenty se bude potřeba vypravit do zlověstných podzemních chodeb Vietkongu. Stačí najít křižovatku dvou chodeb. Mason musí jít do té lévé chodby. Někde v pulce cesty je odhozen ve vodě magntofon.

1.- Magnetofon - Ještě než Mason pujde do lodě, měl by se vydat od vrtulníku na levou stranu. Na velké dřevěné bedně je položený magnetofon s tajnými dokumenty.
2.- Magnetofon - Po uspěšném boji na řece se tým speciálních jednotek dostává na úpatí hory, kde spadlo letadlo. Hned poté co Mason vyjde z lodi na břeh, tak kousek od něj je odložený magneťák.
3.- Magnetofon - Poslední magnetofon je schovaný pod křídlem zničeného letadla. Toto místo je kousek od rozervaného trupu.
30.11.2011 03:12:41
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one