Call of Duty: Black Ops - 4.část

           Návod k nalezení tajných

              vládních dokumentů.

1.- Magnetofon - Zvlašní jednotka Kilo 1 pod vedením Hudsona má infiltrovat sovětskou základnu na hoře Yamantau v dálném Uralu. Poté co jednotka uspěšně zničí ozbrojence u benzínové pumpy a zdárně se přesune až k hlavní silnici, tak se musí infiltrovat do elektrárny. Zde poté zničí rozvodnou sít. Tady se také nachází první magnetofon. Je položený na skříňce u hlavního vchodu, odkuď dovnitř vtrhlo komando.
2.- Magnetofon - Tady jsou dokumenty schované v ústřední hale tajného sovětského bunkru. Jako poznávací znamení je velká modrá mapa světa na stěně. Magnetofon je v šatně vedle vojenských bagančat. Tato šatna se nachází v prvním patře. Do místnosti se Hudson dostane po železném ochoze.
3.- Magnetofon - Třetí magnetofon je v tajné laboratoři doktora Steinera. Magič je položený vedle modrého zaminovaného sudu, naproti velkým vratům.

1.- Magnetofon - Zpět ve Vietnamu. Až se Mason s Woodsem dostanou ze zajetí a Mason proběhne korytem podzemního potoka, tak se oba muži dostanou k první velké jeskyni. Na pravé straně od vchodu do jeskyně je police s municí. Zde je rovněž položený i magnetofon.
2.- Magnetofon - Poté co Mason zastřelí rusáka, co zabil Bowmana, tak se spolu s Woodsem dostanou na mítinu v jungli, kde je odstavený vojenský vrtulník. Dokumenty jsou položené na stole za stanem.
3.- Magnetofon - Po brutálním boji v bojovém vrtulníku se Mason s Woodsem vrací zase zpět do jungle a jeskyní. Po osvobození zajatců se dostanou do hlavní jeskyně, kde má Kravčenko svoji základnu. Magnetofon je položený na dřevěné bedně vedle elektického generátoru.

1.- Magnetofon - Mason se při hledání dr. Steinera přesunuje na ostrov Rebirth v Aralském moři. Hned jak vyjde z nákladového kontejnéru, tak má magnetofon po levé straně za velkou dřevěnou bednou. Ta je naproti námořníkovi, kterého zabije sekerou.
2.- Magnetofon - Další magnetofon je pak umístěný v kompleksu vědecké laboratoře dr. Steinera. Přesněji v testovací komoře na toxický plyn Nova 6. Při získání magnetofonu nesmí Mason hodit do komory granát, jinak se dveře neprodišně zavřou a již poté neni možnost jak se k dokumentu dostat.
3.- Magnetofon - Poslední magnetofon nebude hledat Mason ale speciální jednotka s Hudsonem a Weaverem. Magnetofon je položený na skříňce v malém domku. Nachází se tam jídelna. Toto místo je vedle velkého domu, který následně začne hořet po výbuchu.
30.11.2011 02:20:23
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one