Hitman 2 Silent Assassin - návod 1. část

 Hitman 2 Silent Assassin, o téhle hře jsem toho na netu našel opravdu hodně a rozhodl jsem se že napíšu svuj vlastní návod. Hru jsem ted nedávno stáhnul z netu, je to takový muj styl, hrát serii jedný hry, vždy od konce, takže první hru o Hitmanovi jsem stáhnul před rokem. Jmenovalo se to Hitman Bood Money, pak následoval Hitman 3 Contracts, další Hitman 2, Silent Assassin a poslední a první ještě nestažený díl téhle serie Hitman Codename 47. Postupně bych chtěl napsat návody pro všechny díly. Možná že se nakonec dovim ještě něco novýho, co jsem nevěděl. takže...

Hitman 2 Silent Assassin

 První co mě docela překvapilo, že i když je ta hra dost stará, má přesto dobrou grafiku a hudbu ještě lepší. Po úvodním videu, jsem se dozvěděl že Hitman, neboli agent 47 se zašil na nějakou farnost na Sicilii, kde se stará o záhrádku, chová zvířata a také chodí na zpověd do kostela. Uf... dost hustý. Pak ale unesou mafiani otce Vittoria a Hitman je znova nucen zapojit se do programu agentury, jako proti službu za nalezení výše jmenovaného kněze. Takže se to rozjelo docela nadějně.

 
Nebudu sem psát nějaký desatero zabijáka. Je jen jedno jediný pravidlo, bez kterého Hitmana nedohrajete a to, přemýšlet a zase přemýšlet. Bez mozku to opravdu nepujde.


1. Mise - Anatema

Úkol : Zabít Dona Guiseppe Guilliani

          Sebrat klíč cely Donu Guillianovi

          Zachraň Vittoria ze suterénu

          Uteč


 První mise se tedy logicky odehrává na nejpravděpodobnějším místě věznění kněze Vittoria: Ve vile mocného sicilského mafiána Dona Guiseppe Guillianiho.

 
Hned na začátku, je potřeba sehnat nějaký převlek k následné infiltraci Guillianovy vily. Oblečení ala pošták nebo poslíček jsem hned jako první zavrhnul. Převlek jako ochranka už bylo přece jenom lákavější. Ale kde ho sehnat, jsou dvě možnosti...

 
První je přepadnout bodyguarda, který chodí okolo celého pozemku vily a nejsnaší je ho právě uškrtit u dodávky. Samozdřejmě bez přítomnosti poslíčka. Pak tělo odtáhněte co to nejdál pujde do těch hor, odkud jste začínali. Dejte pozor, ať neni vidět.

 
Druhá možnost je, že zabijete bodyguarda, který občas vyjde před ty první postraní vrata. Jsou to ty hned první od vstupní brány na pozemek vily (těmi kterými přichází pošták a váš exit). Musíte ale dávat pozor, aby vás nikdo neviděl.

 
Já osobně zabil strážce podle první varianty. Počkal jsem u těch prvních postraních vrat, až si strážce pujde pokecat s kolegou a vnikl na pozemek. Nejdřív jsem se schoval v garáži, kde mě čekalo milé překvapení, sniperka a naboje. Ale byla mi v této misi k ničemu. Nepozorovaně jsem se pak dostal ke vchodu do sklepa, který je na východní straně domu a prošel jím do kuchyně. Té tlusté siciliánky se bát nemusíte, i když s tim nožem vypadá drsně. Okolo ní projdete na zadní dvůr k bazénku. Dejte pozor, aby jste nenarazili na osobní ochranku toho mafiána. Musíte mít na paměti, že všichni strážci se znají osobně, takže tvaří tvář nemáte šanci zůstat neodhalení. Když se dostanete nepozorovaně na ten dvůr, tak po vaší pravé straně je za křovím žebřík na střechu. Tady žádný nebezpečí nehrozí, když si budete počínat tiše a dostanete se na balkon po provizorní lávce s prken. Nechoďte dovnitř hned těmi prvními dveřmi ale jděte těmi pravými, protože boss se pokaždé postaví směrem doleva. Pak tam tiše vejděte a Guilliana uškrťte strunou. Poté tělo vyneste na střechu ale nesmí vás nikdo vidět na dvorku u bazénu. Tělo dejte na odvrácenou stranu zkosenou střechy, tak aby nebylo vidět z balkonu. Čas od času tudyma prochází stráž. Mrtvého bosse prošacujte. Vemte mu pistoli a klíč od cely ve sklepě. Následně se stejnou cestou nepozorovaně dostaňte do sklepa. Bohužel pro vás tam Vittorio neni. Diana vám řekne co se stalo. Nezbývá než odejít s prázdnou pryč. Využijte stejnou cestu do exitu, kterou jste se dostali dovnitř do domu. Při té příležitosti vezměte sebou sniperku z garáže. Při troše štěstí ji nepozorovaně pronesete a ta se vám pak po ukončení mise objevý ve vaší kulně. Takhle jsem postupoval já a získal Silent Assassin a stříbrné pistole Baller.

 

Don Guiseppe Guilliani. Šéf jedné ze Sicilských mafiánských rodin.


2. Mise - Cast St. Petersburg

Úkol : Zabít na setkání generála

          Neublížit na mítinku nikomu jinému

          Vrat' se do vlakového podchodu a uteč


 Tahle mise vás zavede do Petrohradu. Právě v té době se tam koná samit vojenských špiček. Na zakázku agentury musí 47ka nepozorovaně odstranit jednoho ze čtyř generálů na černém seznamu smrti. Tuhle misi můžete udělat dvěma způsoby. Já osobně jsem tuto misi ukončil se Silent Assassin a jako bonus získal upilovanou brokovnici, navíc jsem si dal tu práci a sniperku jsem donesl zpátky do metra, takže se mi po ukončení mise objevila v kulně.

 
První způsob, který mi dal na konci hodnocení Silent Assassin: Nejdřív zamiřte od metra na pravou stranu, až dojdete ke skříňkám. Ta vaše je 137. Nejdřív počkejte, až oba dva civilisti v metru pujdou od vás na druhou stranu a vezměte si sniperku. Dostaňte se co nejrychleji ke sloupům, co jsou u schodiště. Omrkněte situaci a když bude vzduch čistý dojděte až k eskalátorům. Vás teď zajímá ta místnost, jak se tam prochází voják, občas ho dojde prověřit ještě jeden. Počkáte, až tam bude jen jeden. Poté sejděte po schodišti k němu. Když zajde za skříňky, máte volnou cestu a můžete vejít do kanalizace. Na mapě si najděte ten kanál, co je naproti vám. Je to ten úplně nejblíž. Vylezte po žebříku tak, aby jste viděli co se děje na ulici. Hlídkující voják projde okolo nákladáku. Jakmile to udělá, vylezte ven. Před vámi je vojenská uniforma. Tu si rychle a nepozorovaně oblékněte. Sniperka v ruce vám nevadí. Vojáci vás nyní považují za hlídku a proto předpokládají že máte u sebe zbraň. Teď se musíte dostat do domu se znakem (!). Je za Puškinovým domem na severu. Ten obejděte zezadu, protože u hlavního vchodu hlídkují bodyguardi a nemá smysl dráždit jejich ostražitost. Až se dostanete k domu se značkou (!), vyberte si dveře, které jsou uplně nalevo. Vejdete a dáte se vpřed dlouhou chodbou, dokuď nenarazíte na točité schodiště. Tiše se propližte do posledního patra. Osobně doporučuji, si odemknou všechny dveře od bytu. Budete mít tak větší šanci zmizet, protože sniperka je bez tlumiče a po domě se pohybuje voják. Chcete-li Silent Assassin, nesmíte ho zabít. Když pak vystřelíte, hlídka v domě dostane poplach. Předtim si ale uložte, protože můžete se mýlit a zabít jiného generála. Tim je hra ztracená. Diana vám taky předtim dá jeho popis, že nekouří, hodně pije a je plešatý. Právě proto se předtim než vystřelíte, podívejte co který generál drží v ruce, co dělá, jak vypadá. Na Silent Assassin máte povolený jen jeden poplach a to jediným výstřelem z pušky. Tady platí pravidlo jeden výstřel, jedna mrtvola a to vášeho cíle. jakmile budete muset vystřelil vícekrát, zničí vám to hodnocení. Po výstřelu se co nejrychleji dostaňte na chodbu ke schodišti na půdu. Tam se schovejte do nějakýho temnýho kouta. Zkrčte se, ať minimalizujete siluetu postavy. Hlídka bude chvíli pátrat. Následovně se zase vrátí do normálního režimu ostrahy. Z domu se dostanete stejnou cestou, jakou jste do něho přišli. Pokud chcete zamachrovat jako já, tak se pokuste stejnou cestou do metra dostat sniperku. Pokuď už jste na pokraji nervového zhroucení, tak ji nechte v domě a do metra jděte uplně tou samou cestou, jakou jste se dostali na náměstí.

 
Druhá možnost je prakticky stejná, jen pro větší klid necháte pušku ve skříňce a dojdete na naměstí jen s holýma rukama. V domě můžete zabít stráž, aby se vám nepletla do vašich vražedných zaležitostí. Cíl zabijete tak, že si nejdřív vyberete zbraň. Nejlíp asi pistoli s tlumičem. Dalekohledem si přiblížíte cíl. Bohužel nemůžete střílet a ještě koukat z dalekohledu, takže prakticky s pistole střílíte naslepo. Navíc 47ce se třese ruka jak prase, takže cíl s trochou štěstí zabijete na několik ran z pistole. S odchodem nemusíte spěchat, protože nikdo neslyšel výstřel, takže nikdo neví kde jste. Poté jděte klidně zpět do metra. Při troše štěstí hodnocení dotáhnete na profesionála.

 

 

Puškinův dům. Vojenské ústředí v Petrohradě.


3. Mise - Kirov park

Úkol : Zabij generála Makarova

          Zabij jeho mafiánského spojence Igora Kubaska


 Generál Makarov je druhým cílem na odstřel. Jak už to v Rusku bývá zvykem, organizovaný zločin je silně propojen ze státní správou. Vyjímkou není ani vojenské ústředí. V tomto případě generál Makarov má v plánu projednat obchodní věci s významným petrohradským mafiánem Igorem Kubaskem. 47ka bude mít v tomto případě výhodu, protože schůzka gangsterů se bude konat v parku na otevřeném místě.

 
Poměrně jednuduchá mise, když chcete skončit s hodnocením Silent Assassin. Na začátku začínáte na molu vedle vašeho unikového motorového člunu. Je to váš pozdější Exit. Nejdřív počkejte, až stráž co obchází kontejnéry, kde je vaše výbava, zajde za roh. Když to neuděláte a přiblížíte se moc blízko k domu, voják vás zahlédne. Okamžitě se vás pokusí odtud vyhnat. Až bude čistý vzduch, vezměte si jen bomby. Sniperku nepotřebujete. Vlezte do nejbližšího průlezu do kanálu. V kanalizaci můžete klidně běhat dle libosti. Na mapě si najděte cestu do dalšího tunelu. Pak se dostaňte do té nejsevernější chodby. Vylezte a počkejte, až řidič limuzíny dostane potřebu si odskočit. Tiše ho uspěte. Je potřeba zpotřebovat celou tu lahvičku, jinak se předčasně probere a vyhlásí poplach. Já osobně jsem ještě hodil tělo do kanálu. Sice je to velká výška ale kupodivu ho to nezabije. Dostaňte se v jeho uniformě klidným krokem k autu, co stojí před parkem. Stráže si vás všímat nebudou. Dejte bombu na levý bok auta. Hned potom vlezte do kanálu, co je hned vedle. Rovněž si vás bodyguardi nebudou vůbec všímat. Také můžete obejít dům, před který stojí limuzína a vlézt zpět do kanálu, u kterého jste uspali řidiče. Dále je to hra o čas, protože generál a ten mafian se rozešli do svých aut. Navíc se může kdykoliv probrat řidič, proto si na mapě kanalizace najděte úplně tu nejjižnější chodbu. Tam se co nejrychleji dostaňte. Určitě poznáte tu správnou stoku, protože když se podíváte průlezem nahoru, tak by měla nad ním stát generálova limuzína. Vylezte po žebříku nahoru a umístěte bombu na podvozek auta. Nyní se už jen stačí vrátit kanalizací na molo, kde je váš člun. Já ještě pro svůj klid, abych se zbytečně nehonil, tak se vrátil do chodby, kde je ten uspaný řidič. Počkal jsem si, až se začne probírat a uspal jsem ho znova zbytkem anestetika, co mi zbyl. Následně jsem se v klidu vrátil ke člunu. Pokud jste nevyhlásili poplach nebo se řidič předčasně neprobral a nevaroval stráž, tak by vaše hodnocení mělo být Silent Assassin.

 
Druhá možnost je pro ty co rádi střílejí ale chtěji zůstat neodhaleni. Hned po startu mise si na mapě najděte rádio věž, neměli by jste ji přehlédnou, ani když se rozhlédnete kolem. Dojděte si pro sniperku za kontejnér. K věži se dostanete buď kanalizací nebo po nábřeží. Přejděte most a počkáte, až patrolující voják nebude v dohledu. Nebo ho jednoduše zabijte, pak odemkněte dveře a vyjdete až nahoru na vysílač. Chvíli musíte čekat, až se vám generál spolu s mafiánem ukážou. Vyčíhněte si spávnou dobu, kdy se oba postaví tak, že je budete moc sejmout jednou ranou. Pamatujte si, že jakmile zabijete jen jednoho, ten druhý se dá rychle na utěk. Pokuď ho dostatečně rychle nezlikvidujete, tak je mise u konce. Naštěstí pro vás střílíte na hodně velkou vzdálenost, takže stráže o vás nevědí. Pak zahoďte sniperku a dostaňte se stejnou cestou do člunu. Jestli máte v sobě ještě dost odvahy a nemáte dotičnou ostřelovací pušku v kulně, pokuste se zbraň propašovat do exitu.

 
Třetí možnost a ta nejbrutálnější, kdy po vás pujdou všichni: zase si vezměte sniperku a dostaňte se za kostel. Kostel je napravo od vás. Ze strany je vchod do věže kostela. Počkejte, až tam nebudou stráže nebo je jednoduše odpravte. Vyjděte nahoru na věž. Je tam hlídkující voják. Toho zlikvidujte taky. Výhled na oba dva cíle máte dokonalý. Zabijte je. Bohužel pro vás, střelbu na tak krátkou vzdálenost zaregistrují všichni strážci u parku, takže se nenamáhejte běžet z kostela pryč. Nestihli by jste to. Budete prostě muset zlikvidovat všechny, co se vás pokusí zabít. Když budou jatka u konce, klidně se můžete pomalu vrátit na molo. Jestli chcete můžete to vzít parkem a omrknout mrtvoly vašich cílu.

 

 

Generál Makarov. Jeden z vojenských špiček Sovětského svazu.

Igor Kubasko. Významný moskevský mafiánský boss.


4. mise - Tubeway torpedo

Úkol : Najdi své vybavení v armádním skladu, označené FCK

          Zabij generála Michaela Bardachenka

          Osvobod' vězně z druhého suterénu


 Další poměrně jednoduchá mise. Když se budete bohybovat tiše a nebudete zbytečně na sebe upozorňovat, tak je lehké získat Silent Assassin.

 
Předposlední generál na zlikvidování je vyšinutý sadistický magor. Navíc se většinou pohybuje ve svém ústředí, zbudovaným pod kasárnami v podzemním bunkru. Jeho paranoa ho přinutila obklopit se silnou vojenskou posádkou. Proniknou až ke generálovi nebude vůbec snadné. Bardachenko má také ve svých pařátech agenta CIA. Ano, jedná se starého dobrého parťáka 47ky agenta Smitha. Toho bude potřeba dostat zpět na svobodu v neporušeném stavu. Jeho smrt je nepřípustná.

 
Začínáte v kanále s výbavou zbraní z minulé mise, takže všechny nepotřebné věci typu sniperka zahod'te. Na mapě si najděte znak (!) a červenou šipku. Tímto průlezem se dostanete na dvůr kasáren. Tiše se schovejte za bedny. Za krátkou chvíli si tam pujde dát pauzu voják. Toho rychle uspěte. Tělo někam schovejte, ať neni vidět. Já použil možnost, že jsem ho hodil do kanálu. Můžete si vzít jeho zbraň. Pak se vydejte za vaší výbavou. Je na mapě označená jako znak Hitmana. Jsou tam samé důležité věci, jako telefon, peager, bomba, detonátor. Po získání těchto věcí, musíte následně počkat, až vojáka hlídající průlez do kanálu, přinutí opustit svoje místo vyzvánějící telefon. Poté se okolo něho nepozorovaně dostaňte do kanalizace. Z kanalizace vylezte prvním průlezem na který narazíte. Nacházíte se v další časti kasáren, kde je i středisko tajné služby. Přeskočte zeď a vklidu jděte do postraních dveří. Nejlépe se to provede, když nebude nikde na blízku žádný voják. Jsou totiž děsně podezíraví. Až se dostanete k výtahu, tak jako bonus získáté jednou uložení navíc. Jste teď v prvním patře suterénu. Znak Hitmana puste z hlavy. Je to jen AKčko. Jděte nejdřív za znakem (!), který je od vás na sever. Je to řídící jednotka bezbečnostních kamer. Stačí vystřelit do klavesnice a vyhoří. Cestou k ní buďte maximálně opatrní. Nepoužívejte hned ty první dveře za kterými stojí voják. Prozradili by jste se. Použijte ty další. Až bude bezbečnostní systém vyřazen, Vydejte se za dalším znakem (!). Dveře budete muset odemknout. Poté 47ku převlékněte do vojenské uniforma důstojníka. Ta leží na posteli. Vojákovi co se prochází mezi místností kam máte položit bombu a výtahem do druhého suterénu se radši vyhněte. Položte bombu na určené místo. Pak jděte do prázdné místnosti ubytovny vojáků, která je na mapě nalevo. V této místnosti detonátorem odpalte bombu. Taky jsem si tady odložil samopal, sebraný cestou. Ten si později odnesu sebou do exitu. Exploze nastražené bomby sice přivolá stráž, která prověři co se stalo ale vás to nemusí zajímat. Zatim se dostaňte k výtamu. Voják hlídájící výtah vás pokládá za důstojníka a ještě vám mile zasalutuje. Nacházíte se v druhém patře suterénu. Tady je také uzamčená místnost, ve které vyslýchá generál vašeho part'áka. Tady jsou dvě možnosti na jeho osvobození.

 
První možnost: dáte za dveře peager (jsou to hned ty první dveře, když vyjdete z výtahu) a pujdete se schovat za roh. Telefonem ho aktivujete, takže začne vydávat signál. Generál se pujde podívat co se děje. Nechte generála ať si ten peager vezme. Bude jim tak vyveden z míry, že zapomene za sebou zamknout dveře. Šance pro vás. Stačí počkat, až bude zády ke dveřím a střelíte ho charakterně zezadu do hlavy. Pak se spolu s vašim agentem v generálské uniformě dostaňte k výtahu. Při té příležitosti ještě prošacujte mrtvolu generála.

 
Druhá možnost: obejdete celou místnost, kde je generál a vězeň. Dostaňte se do místnosti, která je hned vedle. Tady ale dávejte pozor, protože čas od času pujde jeden voják zkontrolovat chodbu a dveře od místnosti vyšetřovatele jsou zamčený. Po vniknutí do určené místnosti, stačí počkat, až se generál opře o stůl. Vy ho bleskově přes sklo střelíte do hlavy. Nevidí vás, protože je to zrcadlové okno. Pak tim oknem proskočte do místnosti s vězněm. Vezměte si od generála klíč. Následuje už jen to samé jako v první možnosti.
 
 
Až budete odjíždět výtahem, nenechte se vyděsit následujícím videm, kdy se voják snaží z alarmovat kolegu v prvním patře suterénu. Ten ale na to kašle a čte si dál knihu. Takže vás bez problému pustí od výtahu do místnosti, kde jste předtim bombou rozbili zeď do kanalizace. Nevstupujte dřív do kanalizace, dokuď se všichni vojáci nevrátí zase zpět na svá místa. Potom odejděte vklidu do exitu. Jo, a AKáčko si nezapomeňte vzít sebou. Menší suvenýr z Ruska. V kulně se bude jistě vyjímat.

Michael Bardachebko. Vrchní velitel vojenské kontrarozvědky.

 
 


5. mise - Invitation to a Party

Úkol : Zabij generála

          Zajisti kufřík


 Tahle mise neni moc těžká a získání Silent Assassin nebylo pro mě problém, takže pro vás by to nějaký velký problem neměl být taky.

 
Na řadě je poslední generál. Tento generál je ale ze všech předchozích generálů nejmazanější. Chytře se schoval na ambasádu jiné země, aby mohl emigrovat do zahraničí. Rovněž se v budově nachází cizí agent a velký balík peněz. Zde bude potřeba hodinářská práce.

 
Nejdřiv je potřeba se zbavit zbraní co nejdou schovat. Vyjděte po schodišti na nábřeží. Naproti vám si dává číšník kouřovou. Zabijte ho strunou a tělo odtáhněte ke člunu. Vezměte si jeho uniformu a klíč. Na mapě si najděte znak s váší výbavou. V té se nachází jed. Budete ho během mise potřebovat. Do rezidence velvyslanectví se dostanete příjezdovou bránou pro auta. Je hned na rohu celého pozemku. Klíč vám rovněž umožní vstup do garáže, který je na pravý straně domu. V suterénu je taky kuchyně. S toho důvodu nebude strážím podezdřelé, že se tam pohybujete v monduru číšníka. První znak (!) vynechte. Je to ta samá uniforma co máte na sobě. Druhá značka je sklenice šampaňského. Jestli chcete mužete sebrat všechny tři sklenice. Vy ale budete potřebovat jen jednu. Než vejdete do společenské místnosti, tak někde v ústraní kde vás nikdo neuvidí, nasypte do sklenice jed. Nyní si na mapě najděte generála. Je to ten červený kruh co se pohybuje nebo hledejte postavu v armádní uniformě. Ten další červený kruh je tajný agent. Když ho ale během této mise nezabijete, ani se mu nějak nebudete věnovat, nic se nestane. Jemu se ale nesmí dostat kufr do rukou. Teď nechte generála at' opustí společenský sál a sledujte ho chodbou do pokoje, kam chodí za uklízečkou. Až se zastaví, nabídněte mu sklenici s jedem. Poté od něho klidně odejděte. Generálovi se po chvíli uděla špatně a poběží pryč. Teď už vás nemusí zajímat. Generála také můžete uškrtit strunou a tělo schovat do jedné z místností. Přitom si musíte vytipovat kam chodí uklízečka, aby náhodou nenašla tělo. Následně na mapě sledujte bílý kruh. To je velvyslanec. Jsou zde dvě možnosti.

 
První možnost: v přízemí jsou dva trezory a na patře taky. Takže sledujte na mapě, kam se bude velvyslanec pohybovat a s toho usoudíte, který trezor je ten pravý. Jděte za nim co nejvíc nenápadně. Až bude otevírat trezor, přestane sledovat okolí a to je vaše možnost jak ho nenápadně uspat. Až bude velvyslanec odrovnaný, prohledejte ho kvůli kombinaci k trezoru. Také si vezměte kufr. Ven se můžete dostat buď hlavním vchodem nebo kuchyní. Já jsem vyzkoušel obě dvě varianty a vždycky jsem se dostal ven. Jen se nesmíte dívat na stráže. Když nějaký míjíte, tak nasměrujte 47ku obličejem ke zdi. Tim si vás bodyguardi budou mít možnost co nejméně prohlédnout. Občas se stane že někdo zakřičí, aby jste se zastavili ale to ignorujte a klidným krokem jděte dál. Pak už jen stačí se dostat ke člunu.

 
Druhá možnost: počkáte až velvyslanec a agent pujdou pro kufr do trezoru. Agenta zabijete pistolí s tlumičem a velvyslance uspíte, pak následuje to samé jako u první možnosti.

 

Generál Dimitrij Markov. Člen generálního štábu.

Klaus Schrekner. Velvyslanec Spolkové republiky Německé.

 

 

 

06.10.2016 22:04:07
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one