Hitman Absolution - návod 10. část

Hitman Absolution

Blake Dexter. Velmi nebezpečný protivník. Má talent pro obchod. K tomu mu dopomáhají vrozené vlastnosti, jakými jsou vynalézavost a bezohlednost. Dokáže se přizpůsobit jakékoliv situaci. Pohání ho totiž jen vidina zisku. Jen málo lidí má odvahu se postavit samotné Agentuře, natož ji dokonce vydírat. Dexter je neustále obklopen svou pravou rukou, asistentkou Laylou Stockton. Navíc disponuje dost značnou bezpečnostní silou.


Odpočet

 Tato mise je velmi jednoduchá. Malá lokace, kterou projdete během okamžiku. Aby to ovšem nebylo tak snadné, jedná se o jedinou časovou misi ve hře. Pokud nezabijete Dextera v požadovaném čase, pak dostane on vás. Splnit misi musíte za čtyři minuty a dvacet sedm sekund.

 Layla je po smrti. Mezitím se Blake Dexter s Viktorií vydal na střechu mrakodrapu. Zde na heliportu má připravenou helikoptéru, z kterou hodlá zmizet před nezastavitelným 47kou. Nyní čeká, až se ozve Layla. Přitom nechal své muže, aby zaminovali celou střechu. Chce vyhodit celý mrakodrap do vzduchu, uletět se svojí investicí pryč a nechat pohřbít 47ku v troskách domů.

 Celá střecha je zahalená do mlžného oparu. Tudíž vám na jednu stranu usnadňuje postup a na druhou stranu znesnadňuje na dálku rozpoznat nepřátele. Je tedy potřeba jednat velmi opatrně.
 Skrčeni se vydejte k prvnímu střešnímu světlíku. Schovejte se blízko vojáka, který umisťuje na světlík nálož. Po chvíli okolo něho projde druhý voják a postaví se k němu zády. Bude se přes hrazení střechy dívat dolu z budovy. Nyní se propližte okolo těchto dvou vojáků k druhému světlíku. okamžitě se k němu přitiskněte. Teď máte jen pár sekund, než si vás hlídač u schodiště všimne. Musíte ho odlákat. Vystřelte ze silverballerek do sloupu vedle něho. Zřejmě si to budete muset nazkoušet. Sloup je zahalený v mlze. jakmile se hlídač otočí za podezřelým hlukem, propližte se okolo něho na schodiště. Vyjděte po něm do další části střechy. Zde se nachází tenisový kurt. Tady projít na druhou stranu ke schodišti k heliportu bude o něco složitější. Místo je to otevřené a stráží víc než dost. Navíc je 47ka ve svém obleku, který přitahuje na určitou vzdálenost pozornost. Vydejte se na pravou stranu. Dva strážci tady spolu hovoří. Blízko nich najdete pohozený šroupovák. Tím teď odlákejte stojícího hlídače před vchodem do uzamčené místnosti s magnetickým zámkem. Držte se cestou stále blízko zdi. mezi lavičkami je pak pohozený další předmět. Tím odlákáte dva hlídače u zaminovaného průchodu ke schodišti. Z dílky hoďte předmět K budově heliportu tak, aby jste odlákali hlavně strážného, který se dívá směrem ke kurtu. Druhého hlídače odlákáte výstřelem do stěny budovy heliportu. Strážný se otočí, zatímco ten druhý bude prověřovat hluk hozeného předmětu. Velmi rychle přejděte přes miny. Instinkt vám ukáže cestu. Teď po schodišti vyjděte na heliport. Vlevo jsou naskládané bedny. Přitiskněte se k nim a přeskočte je. Teď přelezte po římse na okraji střechy nebezpečné pásmo min. Až situace dovolí, vylezte zpět na střechu. Úzkým bezpečným koridorem se dostanete až pod přistávací plochu s helikoptérou. Dexter mezitím bude 47ku slovně provokovat. Stačí se tedy nepozorovaně dostat za něj a nějakým způsobem ho zabít. Použijte buď strunu nebo ho z blízkosti střelte do zad. Jakmile upadne na zem, tělo skopněte z přistávací plochy. Tím se zbavíte mrtvoly. Můžete získat i jeho unikátní zbraň. Tento postup zaručeně přináší hodnocení: Tichý zabiják. Nikoho nezabijete ani neomráčíte a bez podezření projdete celou lokací až k Dexterovi. Zabijete ho typicky po hitmanovsku a zbavíte se těla. Ovšem jednoduší je použít převlek hned na začátku. Doporučuji to, pokud si nebudete jistí, že se ve stanovený čas nedostanete k Dexterovi na heliport.


Výzvy:

Chameleon - jedná se o získání pouze jednoho převleku. Eliminujte jakéhokoliv Dexterova vojáka a seberte mu oblečení.

Sběratel důkazů - důkaz najdete v místnosti na tenisovém kurtu. Avšak dveře mají magnetický zámek. Nejdřív tedy musíte infiltrovat prostor heliportu pod přistávací plochou. Na stole najdete přístupovou kartu. Touto kartou otevřete dveře. V druhé místnosti leží odložený důkaz.

Infiltrátor - musíte projít celou misí bez odhalení či vyvolání podezření. Vzhledem k malé velikosti mapy by to neměl být problém.

Pouze oblek - projděte v časovém intervalu celou misi jen v obleku. Tím 47ka neztratí svou soustředěnost. Přesnější postup je v návodu mise.
Je to osobní - zabijte Dextera na přistávací ploše strunou. Bude vám přičtena tichá smrt. Rovněž se vám to vyplatí i v hodnocení.

Riskantní - v této výzvě zabijte dva vojáky padajícím břemenem. Lze splnit pouze v první části střechy, kde se nachází jeřáb. Systém je jednoduchý. Pro snazší přístup, zlikvidujte oba stráže u prvního střešního světlíku. Potom se vydejte k tomu druhému. tady se další dva strážní dají do hovoru. Jeden z nich se postupně vrátí ke své práci instalaci náloží a druhý půjde do rohu střechy. Propližte se kousek za něj tak, aby vás kryl světlík před strážemi u schodiště. Voják chvilku bude kontrolovat dění v rohu a pak se vydá ke schodišti. Když budete mít pocit, že prochází pod paletou, vystřelte do závěsného zařízení. Paleta s nákladem se utrhne a zároveň zabije jak procházejícího vojáka, tak i vojáka, který stojí pod ní. Při výstřelu se natlačte co nejvíc do rohu střechy.

Drž se cíle - celá mise má interval jen 04:27. Vy musíte ke splnění této výzvy zdolat celou lokaci za méně jak tři minuty. Tempo je tedy vražedné a nemá smysl se někde zdržovat.

Tváří v tvář - dokončete kompletně celou misi ve stanoveném čase.

Zásek - docela zajímavá výzva. musíte zabít sekerou víc jak pět vojáků. Velkou červenou hasičskou sekeru seženete v místnosti s magnetickým zámkem dveří. V této výzvě se jedná hlavně o čas. Co nejrychleji se musíte dostat na tenisový kurt. Poté se propližte do prostor heliportu pod přistávací plochou. Na rohu chodeb je stůl. Na něm pak najdete přístupovou cestu. Znova se co nejrychleji dostaňte ke dveřím s magnetickým zámkem. Uvnitř visí na stěně červená sekera. Nyní zabijte pět vojáku, aniž by jste se dostali do podezření. Mě osobně šlo sekerové běsnění na první části střechy, kde začíná mise. 

Všechny cesty vedou k Dexterovi - ke splnění této výzvy musíte najít specifickou cestu. Sežeňte si převlek Blackwaterského taktického týmu. V první části střechy postupujte stejně, jak je popsáno v návodu. Jen tentokrát nebudete překonávat tenisový kurt okolo zdi na levé straně. Pomocí instinktu a házením předmětů se musíte dostat do prostor heliportu pod přistávací plochou. Až projdete dveřmi, jděte chodbou stále rovně. Na konci je průlez větrací šachtou. Až vylezete na druhé straně, tak si dejte pozor na nastražené miny. Vyjděte po schodišti k přistávací ploše. Dále pokračujte podle návodu. Přeskočte bedny, přeručkujte po římse a vylezte na přistávací plochu. Tady pak bez odhalení zabijte Dextera.

Vyřiď je - 1. část - sundejte silverballerkama bezhlučně a bez vyvolání podezření tři Dexterovy vojáky.

Vyřiď je - 2. část - zabijte víc jak šest vojáků. Jejich těl se zbavte hozením do střešních světlíků nebo přes zábrany střechy z mrakodrapu. Do statistiky se počítají i vojáci, které někam hodíte během jejich činnosti. Tedy například skopnete ze střechy nebo když u střešních světlíků instalují nálože.

Vyřiď je - 3. část - zabijte bez vyvolání podezření deset vojáků. Během jejich smrti musíte zůstat naprosto v utajení. Je lepší, když mrtvá těla po sobě rovnou zlikvidujete.

Mistrovství: Odpočet - dokončit všechny výzvy mise.

20.12.2016 16:51:01
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one