Hitman Absolution - návod 2. část

Hitman Absolution

Prezidenský apartmán 899
8. patro. Místo pobytu Blakea Dextera. Dexter si pro svou bezpečnost pronajal obě patra hotelu Terminus. Stráže jsou sice v početní převaze, za to však chabě vyzbrojeni a vycvičeni.

3. mise - Terminus

Podmise - Hotel terminus
               Horní patra


 Birdie dostál svému závazku, sehnat pro 47ku nějaké informace. Nebylo to levné. 47 se musel vzdát svého vybavení i svých dvou krásných společnic. Za to získal info o pobytu jižanského obchodníka se zbraněmi Blakea Dextera. Pokud se chce 47ka dozvědět o tomto obchodníkovi něco víc, bude ho muset osobně navštívit v jeho apartmánu 899 v hotelu Terminus.

 Začátek mise je v uličce naproti starému hotelu z 19 století. Do hotelu se lze dostat na třech místech. Nejjednodušší je asi klasicky hlavním vchodem jako běžný host. Po vstupu do haly se dejte nalevo. Vedle rozsáhlého schodiště je wc. Uvnitř se nachází průlez větrací šachtou. Na druhé straně je prádelna. Na pračce je převlek hopeský poskok. Převlečte se. Odtud projděte ke schodišti, které je uzavřené do horních pater ale lze jím sejít do suterénu. Sejděte dolu do chodby. Občas tudy chodí elektrikář a hned za ním údržbář. Oba se tady na chvíli zastaví. Pak jdou zase zpět. Jestliže použíjete jinou cestu do hotelu a máte na sobě převlek údržbáře, je tady pro něho připravené maskování (kbelík a mop). když si to dobře načasujete, dokážete v určitý moment omráčit elektrikáře. Tělo schovejte do kontejneru. Ten je v blízkém výklenku. Takto oblečeni se vraťte do vstupní haly. Když si dobře prohlédnete hlavní schodiště mezipatra, vedoucí k výtahu, uvidíte nahoře dalšího elektrikáře. Ten je momentálně pro vás největší riziko. Pro poskoky jste naopak neviditelný. To vám dává možnost volně vyjít až k výtahu. Až bude elektrikář něco hledat v plechový přepravce a bude zády k výtahu, vyjděte po levém schodišti nahoru. Stiskněte tlačítko přivolávající výtah. Poté se rychle vraťte dolu pod schodiště. Hrozí, že vás odhalí ten druhý elektrikář. To samé opakujte znova, až přijede výtah.

 
  • 2. možnost vstupu do hotelu se nachází vlevo kousek nad hlavním vchodem. Je tam vstup do kanalizace z chodníku. Jím se dostanete do suterénu hotelu. Hlídače procházející stoku odlákejte hozeným hasákem. Elektrikáře spravující pojistky snadno obejdete. Musíte se dostat k průlezu větrací šachtou. Prolezte na druhou stranu. Zde se nachází údržbářská místnost. Na stole je převlek údržbáře. Rychle vylezte z větrací šachty a převlečte se za údržbáře. Vyjděte z místnosti ven průchodem vedle vypnutého elektrického generátoru. Zapněte ho. Propližte se okolo nábytku k páce na zdi. Ta pustí proud do sítě. Zabije dole ve stoce elektrikáře. Tímto přilákáte pozornost všech ostatních lidí v suterénu. Poté není pro 47ku problém se dostat k výtahu a vyjet do sedmého patra.
  • 3. možnost je přes dvůr. Tato možnost je zároveň nejtěžší. V obtížnosti puritán dvůr hlídají tři strážci. Jeden postupně chodí podél plotu, takže problém nepředstavuje. Další se pak hádá se ženou v okně. Ve správný moment lze prokličkovat okolo nich a schovat se za zídku. Posledního poskoka opírajícího se o auto můžete odlákat hozeným předmětem. Záleží ovšem kudy chcete jít, jestli přes byt správce budovy nebo zadním vchodem suterénu. Jedno však mají obě možnosti stejné. Předmět vždy házejte směrem na schodiště do suterénu. Poskok od auta to půjde prověřit. Mezitím se schovejte za auto, o které se předtím opíral hlídač. On se po chvíli vrátí. Začne volat z mobilu a přestane kontrolovat okolí. Teď se buď přesuňte na římsu a vlezte do hotelu přes správcův byt nebo seskočte z římsy ke vchodu do suterénu.

 Tak jako tak, když jste v hotelu záleží jakou cestu zvolíte k výtahu do horních pater. Asi ze suterénu je nejlepší vejít do výtahu v převleku za údržbáře. Je to relativně nejbezpečnější možnost. O elektrikářském přestrojení i výtahu v mezipatře v hotelové hale jsem psal výše. To je na druhou stranu zase obtížnější varianta. Vejít do jakéhokoliv výtahu v převleku za hopeského poskoka, bych nedoporučoval v žádném případě. Je to zbytečně riskantní.

 Další část mise se přesunuje do horních pater hotelu. Sedmé patro je určeno pro obyčejné hosty. Tedy 47ka se zde může v klidu pohybovat ve svém obleku. Je prostě host hotelu. Osmé patro je ovšem zcela soukromé. Pronajal si ho celé Dexter. Rovněž se na tomto patře nachází apartmá 899. Tady nejbezpečnější převlek je hopenský poskok. Nejprve je ale potřeba najít vhodnou cestu do osmého patra. Varianty jsou taktéž tři. Také si předtím nezapomeňte vyzvednou z místnosti čistících prostředku filmový kotouč. Bude se později hodit. Snadný a nenápadný přístup do místnosti s čistícími prostředky je přes wc. Stačí použít průlez větrací šachtou.

 
  • 1. možnost - sehnat si přístupovou kartu a projít po zadním schodišti do patra. Vstup je vedle místnosti na čistící prostředky. Od výtahu vlevo. Kartu na tomto patře lze najít jen na dvou místech. 
  • A. prodavač bot. Pokoj má od výtahu vpravo, uprostřed dlouhé chodby. Stačí tou chodbou jít až na konec. Tam se na ní napojuje další slepá chodba. Poznáte to podle hlasité hudby. U okna pak naleznete průlez větrací šachtou. Tou se dostanete k prodavačovi do pokoje. Karta je vedle postele na stolku. Aby jste ji získali, stačí se jen šikovně plížit. Do prodavačova pokoje se jde dostat také po římse okolo vnější straně domu. Otevřené okno se dá najít v chodbě, když projdete okolo zapečetěného pokoje s vraždou. Tady také můžete najít pokoj rozhádaných manželů a jejich přístupovou kartu.
  • B. rozhádaní manželé. Vylezte otevřeným oknem ven na římsu. Nesmí vás ovšem při tom nachytat poblíž uklízející uklízečka. Přejděte po římse hned k prvnímu oknu. Chvilku počkejte. Muž si kupuje před pokojem cigarety a jeho žena na něho čeká v pokoji. Muž se ihned vrátí. Manželé se začnou hádat. Nechte tomu volný průběh. Poté manžel odejde na wc. Žena půjde k posteli. Teprve teď pronikněte do pokoje. Po chvíli půjde naštvaná žena kouřit k tomu druhému otevřenému oknu. Kartu naleznete blízko postele. Stejnou cestou se vraťte zpět na chodbu.

 Po sehnání magnetické karty se vydejte do chodby k šachtě na prádlo a vozíku s rádiem. Nechte projít poskoka s mobilem. Chlápka od okna odlákejte hozeným předmětem. Kartou otevřete dveře. Tím se vám otevřela cesta do horního patra. Totéž lze učinit i bez karty. Vynecháte krádež karty. Půjdete rovnou ke dveřím s magnetickým zámkem. Hlídače odlákáte od otevřeného okna. Prolezte na venkovní římsu. Po ní přejdete do dalšího okna.
 
  • 2. možnost je vyvolat požární poplach. Tady ovšem pozor. K požárnímu hlásiči musíte projít přes zapečetěný pokoj, ve kterém se udála vražda. Nachází se zde jen uklízečka, uklízející krev ze stěn. Celá tato oblast je nepřístupná. Každý kdo vás tady uvidí, okamžitě vyvolá poplach. Projděte opatrně pokojem. Vyhněte se uklízečce nebo ji jednoduše po nějakém čase nechte odejít. Musíte se dostat do uzavřené chodby za pokoj. Hrozí zde ale další nebezpečí. Okolo mříže neustále chodí stráže. Nesmí vás za žádných okolností spatřit. Na stěně je hlásič požáru. Ve vhodnou dobu ho zapněte. Vyjděte zpět před pokoj. Od nouzového schodiště sem poběží stáže. Mezitím vyjděte po schodišti do patra. V patře pozor, ať nenarazíte na schodišti do poskoka, který sem chodí kouřit.
  • 3. možnost vylézt po venkovním požárním schodišti. Najděte místnost, ze které se ozývá disko hudba. Před pokojem má dýdžej aparatůru. Až se nikdo nebude dívat, vytrhněte z těch repro beden kabely. Hudba přestane hrát. Diskochlápek se půjde podívat, co se stalo. Tím 47ce uvolní vstup od pokoje. Vejděte dovnitř. V ložnici je otevřené okno. Vede na požární schodiště. Po něm vylezete do patra. Rozhodně bych ale tuto variantu v hardcore obtížnosti nedoporučoval. Do osmém patře tam musíte vlézt oknem. Místnost je obrovská a stráží víc než dost. Nedá se bezpečně kontrolovat situace.

 Ať si vyberete jakoukoliv možnost výstupu do horního patra, odteď se musíte chovat velmi tiše. Volnější přístup vám nabídne převlek hopeský poskok. Pokud nechcete zabíjet ani nikoho omráčit, stačí se dostat do promítací místnosti. Ta se nachází naproti hale s výtahem. Vložte ve správnou dobu do promítačky filmový pás. Erotický film odláká spoustu strážců. K apartmá 899 se můžete dostat jak z chodby, kdy obejdete poskoka nebo od zadního schodiště přes otevřené okno. Nezapomeňte, že apartmá 899 je uzamčené. 47ka bude muset vypáčit zámek. Nechte si proto nějakou časovou rezervu. Exitem je větrací šachta vedoucí do místnosti s osobním bodyguardem Blakea Dextera.

Výzvy:

Chameleon - během mise použijte tři převleky: elektrikář, údržbář, hopeský poskok. Elektrikářský převlek není volně dostupný, takže bude potřeba jednoho z elektrikářů vysvléknout do naha. Údržbářský převlek je tu dvakrát. jeden v suterénu v údržbářské místnosti a druhý v sedmém patře ve skladu čistících prostředků vedle wc. Hopeský převlek se taktéž nachází v misi na dvou různých místech. Jeden v přízemí v prádelně na pračce. Druhý v osmém patře v místnosti blízko haly s výtahem.

Sběratel důkazů  - v misi lze nalézt dvoje důkazní materiály. První důkaz je hned po příchodu do hotele hlavním vchodem. Nachází se v hotelové recepci. Získat ho může celkem snadno v přestrojení za hopeského poskoka.  Další důkaz naleznete těsně před koncem mise. Je umístěn v zadním salonku vedle Dexterova pokoje 899. tady se budete muset trochu maskovat letáky. Pusťte poskokům film. Tím se sníží počet strážců na chodbách a v saloncích. Otevřete dveře v přestrojení za hopeského poskoka vpravo od výtahu. Dostanete se do jídelny. Stále se zde nachází dost hlídačů. Ve správný moment tedy budete muset přecházet od jednoho krytí letáky k druhém. Vždy když nebude hrozit prozrazení převleku. Takto vniknete do zadního salonku. Na dlouhém stole se nachází důkaz. Strážného odlákejte hozeným předmětem. Seberte důkaz. Stejnou cestou se dostaňte zase zpět k výtahu.

Infiltrátor - bez odhalení či rozruchu projděte misi od začátku do konce.

Pouze oblek - pouze v obleku se vyhněte všem strážím, odemkněte apartma 899 a zakončete misi.

Nerušit - projděte misi jako opravdový duch. Nic nesmí nasvědčovat vaší přítomnost. Žádní mrtví či omráčení nepřátelé.

Propoustka - Projít misi v převleku za údržbáře. Nikdo nesmí míst podezření, že nepatříte k personálu. Musí to vypadat, jako by 47ka v hotelu pracoval od nepaměti. Starý dobrý instalatér Joe.

Vedení domácnosti - omračte nebo zabijte 10 nepřátel. Schovejte jejich těla. Nesmíte se během této akce nijak prozradit. Musí to být sériovka. Každé prozrazení či nalezení těl tuto sérii ruší. Doporučuji mít na sobě v sedmém patře převlek údržbáře. V osmém patře pak převlek hopeskýho poskoka. Ulehčuje to krytí a pohyb. Navíc své cíle nezabíjejte ale omračte. Ne, že bych to dělal z nějakých pacifistických důvodů ale hluk lámajícího vazu může nepříjemně přitáhnout nežádoucí pozornost.
Osobně jsem začínal na osmém patře, pač těžší případy jsem chtěl mít už za sebou. Než se však dostanete na osmé patro je potřeba odrovnat dva strážce o patro níže. Prvním je poskok obcházející celé sedmé patro dokola. Stačí najít šachtu na prádlo a vozík s rádiem. Schovejte se za vozík. Poskoka uspěte ze zálohy. Tělo hoďte do šachty. Číslo dvě je poskok hlídající otevřené okno. Toho přilákejte do chodby k prádelní šachtě hozeným předmětem. Rovněž ho omračte charakterně zezadu. Toho také šoupněte do šachty. Poté jděte do údržbářského skladu. To jest vedle wc, hned naproti otevřenému oknu. Pokuřuje před ním uklízečka. Tam seberte filmový kotouč. Otevřeným oknem po římse přejděte ke schodišti a pak do patra. Tady hned u medvěda také krouží jeden strážce po patře a druhý sleduje čas od času dění z okna. Pochodujícího chlápka nechte pochodovat. Mezitím si v protější místnosti převlečte převlek. Teď se vraťte ke schodišti. Ke dveřím vedoucí do místnosti s medvědem hoďte předmět. Zvuk přitáhne chlápka od okna. Rovněž ho sundejte. Nyní se přesuňte k chodbě, kterou pochoduje další poskok. Toho také zezadu uspěte. Tělo odtáhněte do koše na prádlo hned vedle převleku hopeského poskoka. V chodbě u okna je také na stole rádio. Jeho zapnutím přivoláte oběť číslo pět. Taktéž ho ukliďte do koše na prádlo. Přesuňte se na druhou stranu místnosti k hale s výtahem. Tam je vchod do promítací místnosti. Tady spolu diskutují další dva hlídači. Nechte je vypovídat. Jeden se otočí čelem ke stolu a druhý půjde hlídat nouzové schodiště. Omračte nejdřív chlapíka otočeného k vám zády. Tělo však nikam prozatím neuklízejte. Z druhé strany z jídelny se totiž do promítací místnosti dívá jiný poskok. Ihned by vás prozradil. Raději sundejte pokuřujícího chlápka na schodišti. Potom pusťte promítačku. Nechte ať se sejdou hlídači na film. Teď schovejte do skříní obě těla. Na tomto patře potřebujete dostat ještě jednoho poskoka. Toho dáte v hale u výtahu. Hoďte předmět před výtah a schovejte se za sloup. On půjde prověřit okolí. Stačí ho zezadu omráčit. Tělo odtáhněte mimo dosah nežádoucích svědků. Nyní jich máte na kontě už osm. Poslední dva rozmlouvají o patro níž. Stejnou cestou se zase vraťte do chodby se šachtou na prádlo. Tady bude potřeba menší ostražitost. Může se totiž stát, že i s poskokem si přivoláte služebnou, což by znamenalo konec série. Takže rádio na vozíku pouštějte jen v moment, až bude uklízečka opřená o dveře do údržbářského skladu. Pusťte rádio, nechte vyvolat podezření a zase ho rychle vypněte. Schovejte se za roh chodby. Postupně takto nachytáte i poslední dva hlídače. 

Večer v ráji - upoutejte pozornost strážců tím, že jim pustíte lechtivý erotický film. Filmové kotouče jsou na dvou místech. První lze najít o patro níže ve skladu údržby hned vedle wc. Druhý pak před promítací místností v jídelně na stole u promítacího plátna. Oba jsou zaznamenáni na mapě.

Muž z Jižní Dakoty - kompletně odehrajte celou misi Terminus

Práce uvnitř - po úspěšném přístupu do sedmého patra se musíte dostat k Dexterovu aparmánu po vnější fasádě hotelu. Tedy tím vnitřním světlíkem. V sedmém patře stačí hlídače od okna odlákat hozeným předmětem a tak proklouznout přes otevřené okno na okenní římsu. Po ní přelezete k dalšímu oknu. Vede ke schodišti do osmého patra. Vyjděte po schodišti nahoru. Projděte okolo medvěda a zastavte se u průchodu do chodby. Tu hlídá další hopeský poskok. Musíte tedy místo s oknem obejít velkým obloukem. Přejděte chodbu do další místnosti. Tam najdete převlek hopeského poskoka. Rovněž by bylo dobré mít u sebe už z předchozího patra filmový kotouč. Vyjděte z té místnosti do haly před výtah. Nalevo jsou dveře vedoucí do promítací místnosti a taktéž k nouzovému schodišti. tady počkejte, až se dva poskoci rozejdou a zapněte promítačku. Film přiláká spoustu strážců. Hlavně od vstupní haly k výtahu. Nyní si načasujte akci. Strážný hlídající okno musí být opřený o sloup a dívat se na druhou stranu. Potom směřujte k oknu. Vylezte ven. Přelezte po konstrukci na protější římsu. To další okno vede přímo před apartmá 899. Pozor však na strážného. Musíte prolézt oknem do chodby v moment kdy bude k vám zády. Také musíte dávat pozor na ochranku v jídelně a navíc se dostat před apartmá s časovou rezervou. 47ka mísí vypáčit zámek od dveří do 899.

Elektrikář 1. část - Zabijte jednoho člena Dexterovy ochanky šroubovákem v převleku za elektrikáře, bez vyvolání podezření či dokonce nepřátelství.

Elektrikář 2. část - zabijte pět členů Dexterovy ochranky šroubovákem v převleku za elektrikáře, bez vyvolání podezření či dokonce nepřátelství.

Mistrovství: Terminus - splňte všechny výzvy mise Terminus

 
47ka je zahnán do kouta. Dextera silně podcenil. Teď za to platí krvavou daň. Neprodleně musí zmizet z hořícího hotelu. Policie mu již zatahuje smyčku okolo krku. Následky by mohli být katastrofální. Zbývá mu jediná možnost. Splynout s davem a uniknout z oblasti.

Běž jako o život

Podmise: Hořící hotel
              Knihovna
              Holubník
              Shangri-La
              Vlaková stanice


 Příběh se konečně rozjíždí. Mise provádí 47ku řadou různých prostředí. Navíc úryvky této mise byly součástí demo verze před samotným vydáním hry.

 47 podcenil svého protivníka. Dexter není zase tak jednoduchý padouch jakým se  zdál. Navíc má v rukávu jedno hodně velké eso, Sancheze. Toto přerostlé monstrum, vytvořené v biologické laboratoři Dexterovy zbrojovky. Tak jako tak, 47ka se se Sanchezem utkal a prohrál. Aby toho nebylo málo, Dexter zabil pokojskou ve svém apartmánu. Ten následně zapálil, aby vše padlo na 47ku. Ten je nyní v hledáčku Chicagské policie. Hon na ducha začíná.

 47ka se musí co nejrychleji dostat z hořícího hotelu. Vylezte z apartmánu na okenní římsu. Po ní přejděte okolo celého hotelu až k požárnímu žebříku, vedoucí na střechu. Teď se dostat ještě pryč ze střechy. Plíživě obejděte všechny pátrající policisty na střeše. Přitom si můžete pomáhat házením nalezených předmětů. Tak se dostanete do strojovny a přes ní přeběhne 47ka k oknům zavřené knihovny. Nyní to bude o trochu víc napínavé. Celou knihovnu uzavřela policie. V budově je několik desítek policistů. Slezte ze sloupu na ochoz. V přilehlém výklenku lze najít brokovnici s osmi náboji. Přejděte těsně ke schodišti. Pod vámi se koná policejní porada. Schovejte se do skříně. Okolo projde policista na pochůzce. Přepadněte ho a seberte mu šaty. Tělo nacpěte do skříně. Sejděte po nich dolu. Zatím máte u sebe jen nůž a brokovnici. Chtělo by to také nějaké velmi tiché škrtidlo. V knihovně jsou dvě místa, kde můžete nalézt síťový kabel. Nebudu to dál rozebírat. Oba body jsou zaznamenané na mapě. Od tohoto schodiště se potichu propližte k tomu naproti. Z boku druhé strany jsou v půlce schodiště umístěny knihovnické schůdky. Po nich vyjděte zase na ochoz. Průchodem projděte do druhé části knihovny. Jestli chcete sebrat důkaz, tak někde v půlce ochozu je otvor v zábradlí. Tím můžete seskočit dolu. Další postup při získání důkazu viz. výzva - sběratel důkazů. My však budeme dál pokračovat po ochoze. Zde hlídkuje jen jeden strážník. Buď ho můžete obejít nebo ho srazit do otvoru v podlaze. Záleží na vás. Dal přejděte k dalšímu průchodu ve zdi. Dolu nechoďte. Za určitou dobu vyjde nahoru další polda. Mezitím se schovejte do skříně. Až přejde okolo vás, vyjděte ven a po rozbořené ochozu sejděte do třetí části knihovny. Prolezte otvorem v nábytku na druhou stranu. Poté co bude čistý vzduch, přejděte odtud k dalšímu schodišti. Ty vedou k východu z knihovny na hlavní schodiště. Policistu hlídající východ stačí jednoduše obejít, když se bude dívat jinam. Nyní vylezte od dvě patra výš. Tady můžete splnit výzvu: smrt shora. Exitem projdete do další lokace. 47ka seskočí z rozpadlého požárního schodiště na střechu. Rychle seběhněte do holubníku. Okamžitě se tady objeví policejní vrtulník. Pokud posádka zahlédne 47ku, začnou střílet. Průchod holubníkem je snadný. Stačí když 47ka poleze přitisknutý okolo stěn. Po prkně přejdete na další část střechy do přístřešku, ještě než dovnitř vleze policista. Přejděte tiše k průlezu větrací šachtou. Je naproti od východu z holubníku. Znovu nechte 47ku přelézat přitisknutého k překážkám na střeše. Tím se dokonale vyhnete všem strážníkům i vrtulníku. V příhodnou dobu opatrně pronikněte do Shangri-La. Tato podmise je naprostá lahůdka. Dokonalost sama o sobě. Výborné prostředí. Malý manévrovací prostor. Spousta nepřátel. Z kuchyně přejděte do obývacího pokoje. Pár smažek bude plašit u oken. Další pak poběží utopit květináč s kytkou do záchodu. Výzvy do podmise Shangri-La popisovat nebudu. Přesný návod je vypsán už ve výzvách. Z obýváku pronikněte chodbou na marihuanové políčko. Přes rostlinný porost přejděte do protějšího otvoru ve zdi. Dál směřujte k noclehárně místních obyvatel. Tady je u východu z místnosti průlez větrací šachtou. Tím prolezete do dalších místností. Hned vedle průlezu je stolek a na něm zápisník s kody od trezoru. V další místnosti policista prohlíží zamčený trezor. Nechte ho odejít a až pak otevřete trezor. Vezměte si bombu. U hromady kbelíků je radio. Tím přilákáte policistu zpět. On uvidí peníze a povolá i své kolegy od výtahu. Výtah tak nebude střežen. Vyjděte na chodbu. Rozhlédněte se. Po chodbě občas procházejí hlídky. Potichu vyrazte k výtahu. Stačí ho jen přivolat. Hra vás automaticky přenese do další lokace. V podmisi vlaková stanice je operační prostor ještě víc sevřený. Záleží jaký má 47ka na sobě převlek. Jestliže jste ho oblékli do policejního, pak bude mít o něco snadnější cestu do exitu. Naopak v jeho obleku je cesta touto podmisí naprostý očistec. Zvláště při nejtěžší obtížnosti. Od výtahu jděte vlevo. Schovejte se za přepážku blízko bedny. Okolo půjde policista. Buď ho uspěte a vezměte oblečení, jestli chcete 47ku mít v policejním převleku. Tělo dejte do bedny. Nebo počkejte, až půjde okolo a šipkou dopředu a klávesou E přeskočte přepážku. Jednotka s.w.a.t. musí být u výtahu. Poté jděte k východu z budovy. Odtud nepozorovaně pronikněte do stojícího davu na nástupišti. Postup cesty k ovládacímu panelu návěstidel, jeho zapnutí a následném vyčkání přijíždějícího vlaku jsem zakreslil do přiložené mapky. Potom už jen stačí nastoupit do vlaku a nechat se odvézt do exitu.
  • Rada: v nejtěžší obtížnosti se pohybujte na vlakovém nástupišti z rozvahou. Slídící policisté dokáží velmi rychle reagovat. Zvlášť když se snažíte misi dokončit pouze v obleku 47ky. Dav sice dokáže skrýt ale rychle pohyby brzy odhalí vaší polohu. Jestliže policista zavětří vaší přítomnost, přestaňte se v davu hýbat. Stůjte na nástupišti jako ostatní cestující. Pomáhá také když postavu 47ky otočíte obličejem jiným směrem, než jakým se na ní dívají pátrající policisté. Instinkt používejte jen v nejnutnějších případech.Výzvy:

Chameleon - získat oba policejní převleky. Strážník chicagské policie, důstojník chicagské jednotky s.w.a.t. Oba převleky se dají sehnat lehce. Klasický policejní převlek seženete kdekoliv. Mapa je plná poldů. Převlek jednotky s.w.a.t. můžete dostat v poslední podmisi vlakové nástupiště. Od výtahu jděte vlevo do dveří. Nechte do domu napochodovat jednotku s.w.a.t. Poté se rychle vraťte za výtah. Jestliže u sebe nemáte žádný předmět, leží kousek od vás pohozené nůžky. Předmět hoďte do pravého rohu. Ovšem jednotka už musí stát seřazená před výtahem. Podezřelý hluk půjde prověřit osobně šéf. Zezadu ho omračte a ukradněte mu oblečení. S trochou instinktu jděte zase do těch dveří jako prve.

Sběratel důkazů - důkazy jsou na třech různých místech. První je v knihovně. Přesněji uprostřed knihovny v informacích. Tu lze snadno dostat v převleku za policistu. Stačí seskočit z ochozu těsně nad otevřenou podlahou. Prokličkujte mezi stoly až k pultům. Přitiskněte se k jednomu z nich a postupně se tak proplížíte až k důkazu za seržantovy zády. 
Druhý důkaz naleznete v Shangri-La. Je položen na okně v místnosti, kde jeden z místních používá bong, přitom leží na gauči. Nejbezpečněji se k němu dostanete z chodby vedle disco klubu. Poslední důkaz lze najít ve vlakové stanici. Přesněji ve vestibulu budovy, z které se musí 47ka dostat na vlakové nástupiště. Na krádež důkazů v knihovně a ve vlakové stanici jsem raději používal policejní převlek. Ve vlakové stanice je to dokonce nutnost. Důkaz je obklíčen policejní četou.

Infiltrátor - dokončit celou misi bez odhalení. 47ka musí být v tomto případě ještě víc nenápadný než je jeho vlastní stín.
Pouze oblek - projít misi pouze v obleku. Tedy jestli se dá ještě nazívat oblek 47ky oblekem.

Dobírání nováčka - získat lidský štít z policejních řad. Respektive to musí zase odskákat nový policejní bažant. Najdete ho v knihovně. Seržant Meyer na něj volá jménem Fizano. Je to právě on, který se snaží v knihovně zprovoznit osvětlení. Na tuto misi je lepší vyrazit v převleku za policistu. Výzva totiž platí jen na Anthonyho Fizana. Vyřazení jiného nováčka než Fizana (chlápci v kšiltovkách) se nepočítá. Fizano se nejčastěji pohybuje okolo elektrorozvodné skříně v první části obří knihovny. Nejlépe ale výzvu splníte, když Fizana odlákáte do ústraní a nebudete se ho snažit zajmout u rozvodné skříně.

Zabijácký bong - výzva ze Shangri-la. Na mapě jsou tři místa, kde mají místní smažky odložená svá bonga. Ty jsem zaznamenal do mapy. Stačí je jen sebrat a někoho s nimi majznout po hlavě. Na splnění výzvy musíte omráčit tři lidi bongem. Nelze však opakovat údery jedním bongem, pač ten se při první ráně rozbije. Rada: jako první seberte bong hned na začátku lokace, tedy od chlápka na gauči. Prozatím ho tam kontrolují jen dva policisté. Později je však tato místnost plná poldů a utajené manévrování jde velmi těžko.

Blažené pole - V podkroví Shangri-La mají místní pěknou zahrádku. Kukuřičné pole to ale není. Pokud se vám během razie podaří projít přes hustou vegetaci, aniž by jste byli odhaleni jakýmkoliv policistou, získáváte tuto výzvu. Rada: pokud se nebudete hýbat, pak odhalení snížíte na minimum. Výzva platí, když vyrazíte přes pole od chodby, kde jeden místní obyvatel se snaží spláchnout pár rostlinek v záchodě a končí vstupem do protějšího otvoru ve zdi. Tam se nachází kuchyně.

Smrt shora - Místo s lustrem se nachází na konci podmise: Knihovna. Než se dostanete ke dveřím do exitu, musíte projít přes trám v rozpadlé podlaze. Na tomto trámu je ukotven těžký lust. Uvolněný lust dopadne na dva policisty prohledávající spodní patra knihovny.

Situace se otočila - Dokončete kompletně jakkoliv celou misi.

Obchod vzkvétá - Toto místo naleznete v oblasti zvané Shangri-La neboli marihuanovém doupěti. Blízko chodby vedoucí k výtahu jsou dvě místnosti. V jedné je trezor a v druhé zápisník s heslem od trezoru. Dostat se tam dá také větrací šachtou z noclehárny místních zkouřených nájemníků. Policistu prověřujícího trezor nechte odejít na chodbu. Seberte zápisník a otevřete trezor. Uvnitř je plastická trhavina a velká hromada peněz. Poblíž naskládaných kbelíků je rádio. Tím přivolejte policistu z chodby. On později zjistí, že trezor je otevřen. Rozrušen takovou spoustou peněz, okamžitě povolá od výtahu své kolegy. Ti dorazí chvilku po tom. Cesta k výtahu je volná.

Ve stereu - taktéž se nachází v podmisi Shangri-La. Stačí se dostat do místního disco klubu. Z bytu obejděte na druhou stranu probourané koupelny. U dveří uvidíte, jak se policista marně dožaduje vstupu do jednoho bytu. Nájemník ho tam nechce pustit. Přesně tato místnost je disco klub. Blízko tanečního parketu, hned vedle kláves je magnetofon. Zapněte ho a rychle odejděte zpět do svého výchozího bodu. Do místnosti se nahrnou policisté, hlídající výtah.

Ticho, prosím - 1. část - úkolem této mise je nenápadně přepadnout jednoho policistu, nevyvolat rozruch a jeho tělo někam schovat. Výborně se na to hodí podmise knihovna.

Ticho, prosím - 2. část - úkolem této mise je nenápadně přepadnout sedm policistů, nevyvolat rozruch a jejich těla někam schovat. Rovněž podmise knihovna.

Mistrovství: Běž jako o život - splňte všechny výzvy mise Běž jako o život
19.10.2016 19:22:02
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one