Hitman Absolution - návod 6. část

Hitman Absolution

Dexterova továrna zaměstnává většinu obyvatel města Hope. Důvod proč Blake a Lenny Dexterovi mají různá privilégia, ať se jedná o policejní složky, vedení města či soudy. Blake Dexter je v této oblasti prakticky nezastavitelný. Město Hope začíná krachovat. Úpadek se podepsal i na Dexterově zbrojním impériu. Dexter nezbytně potřebuje peníze. Viktorie má být jeho zlatonosný triumf.

Dexterův průmysl

Podmise: Slepá ulička
              Stará továrna
              Sestup
              Pozemky továrny


 Mise jak víno. Bezvadná hratelnost a dost originální prostředí. Sice nemám poušť moc v lásce ale tady mi to nehostinné prostředí nějak moc nevadí. Zvláště jeskyně a samotná továrna je bomba.

 Než se 47ka rozloučil z Lennym, získal informace, kde Dexter drží Viktorii. Momentálně ji má v rukou jeho velmi obávaný osobní strážce Sanchez. Aby mohl 47ka konfrontovat Sancheze, musí nejdřív projít střeženým pásmem do továrny. Vzhledem k tomu, že Dexter je největším místním výrobcem zbraní v širém okolí, nebude to jednoduchá záležitost. Velice dbá na bezpečnost své továrny a tajemství v ní obsažená.

 Začátek je hned u prvního pásma silné ochrany Dextrova podniku. Touto cestou projíždí kamioni za svými zákazníky. 47ka musí před vstupem do jeskyně vypnout bezpečnostní systém monitorující celý prostor před továrnou.
 Ihned od auta přejděte na levou stranu. Můžete jít nebo běžet. Před závorou se jedná o obecní pozemek. Tady Dextrova pravidla neplatí. Na levé straně objevíte vstup otvorem na pozemek. Jedná se o starou pilu, proto jsou všude hráně dřeva. Prolezte oknem. A přitiskněte 47ku k jedné takové hráni naproti vrátnici. Hlídač procházející se v kruhu okolo vrátnice, se musí dívat směrem na druhou stranu, než jste momentálně vy. Okolo naskládaného dřeva se propližte až za hlídače, studujícího na pařezu mapu. On se dá do rozhovoru s kolegou. Po chvíli odejde kolega na levou stranu pozemku. Druhý hlídač jde něco zkoumat do dřevěné boudy. Ve vhodnou chvíli se propližte za ním. Akce musí být blesková. Hlídač v boudě nebude na trvalo. O chvíli později se zase vrátí  k mapě. V boudě je na stole přístupová karta. Seberte ji. Stejnou cestou se zase vraťte za hromady dřeva. Absolvujte stejnou trasu před hlídané pásmu ke svému autu. Přivlastněná karta vám velice usnadní hlubší vniknutí do hlídaného pásma. Tentokrát vlezte do vrátnice otevřeným oknem na pravé straně. Uvnitř vypněte první pásmo bezpečnosti. Protějším oknem prolezte za zaparkovaná auta. Naproti se nachází další dřevěná bouda. Má magnetické jištění zámku. Kartou otevřete dveře. Uvnitř naleznete převlek ostrahy Dexterovy továrny. Rovněž si můžete doplnit arzenál zbraní, munici. V převleku vyjděte ven. Od zaparkovaných auto uvidíte v severní části mapy další vrátnici. To je druhé pásmo bezpečnosti. Rovněž tam musíte vypnout bezpečnostní terminál. Převlek vám zajistí minimální ochranu před odhalením. Přesto se nechovejte cestou k té druhé vrátnici moc okatě. Využijte schovky za hráněmi dřeva a auta. U druhé vrátnice bohužel pro 47ku panuje čilý ruch. Sledujte přitisknutí pod otevřeným oknem dění v okolí. Hlídači budou postupně odcházet. zase vnikněte dovnitř a vypněte zabezpečení. Taktéž prolezte protějším oknem ven. Schovejte se za přepážku u vrátnice. Nyní si musíte načasovat postup do hlavní budovy pily. Nejlépe je, když vyrazíte v době, kdy hlídači jsou v budově nebo na otevřeném prostranství. Těch pár zbylých můžete oklamat trochou instinktu. Exit najdete na levé straně od vstupu do budovy. Když vyrazíte na pravou stranu, můžete v další místnosti sebrat důkaz. Stačí si jen zahrát na schovávanou z hlídači okolo masivního stolu uprostřed místnosti. Přesto až budete mít důkaz vraťte se ke dveřím do další části mise. Pozor občas se sem zajde podívat jeden hlídač, proto bych doporučoval páčit zámek, až tento hlídač odejde zpět před budovu. Tak přejdete do podmise: Stará továrna.
 Stará továrna: snad ta nejjednodušší podmise v celé misi. Úkolem je projít jen jednu malou místnost. Vyjít po schodišti do patra a do exitu. Strážců je jen pár a navíc ne moc pozorných.
Od dveří z předchozí lokace vyjdete po schodišti do menší místnosti. Po pravé straně je okno a vedle pojistky. Společně z odcházejícím hlídačem přejděte k pojistkám. Vytrhněte dráty. Oknem uvidíte, jak přerušíte dvěma hlídačům partii ve video hře. jeden z nich se půjde podívat na pojistky. Druhý zase bude něco hledat vedle televize. Než přijde hlídač k pojistkám, schovejte se. Buď do skříně, na schodiště nebo za roh průchodu. Když budete mít volnou cestu jděte do hlavní místnosti k televizi. Tam můžete v klidu vzít odložený důkaz. Překonejte přepážku a plíživě se prosmýkněte okolo kotle. Dostanete se k dalšímu oknu. Jím můžete zahlédnout další velké schodiště. To hlídá permanentně strážný. Druhý schází po schodišti dolu. Nechte ho chvilku pátrat během jeho obchůzky. Nakonec zajde do ústraní a nebude tak vadit v dalším postupu. Hlídače u schodiště přejděte z instinktem. je to bezpečnější. vyjděte do patra po schodišti. tady se již nemusíte krýt. Zde se nikdo nenachází. Obejděte celou místnost. Po římse se dostaňte na druhou stranu. Překonáte ještě jedno schodiště a dostanete se k exitu. Tam je vchod do podmise: Sestup.
 Sestup - nacházíte se na vrcholu důlního systému. Musíte překonat všechny čtyři patra, co jsou pod vámi. Celý útes je silně propleten dřevěnými ochozy, které dávno pamatují lepší časy. Nejsnadnější cesta je asi taková: slezte po žebříku k oknu vedle velkého vodního kola. Chlápka v okně nechte dotelefonovat. On odejde od okna. Okolo okna přelezte po římse. Seskočte na další část ochozu. Po něm sejdete zase o patro níž. Dostáváte se na zásadní místo. Uvnitř místnosti, do které se můžete podívat z otevřených dveří, uvidíte dva hlídače studující mapu. naproti je pak nad schodišti opřený další strážný. Po čase jeden hlídač půjde stranou a další se bude dívat do jiných map. V určitý moment přejděte skrčeni do místnosti. Vedle zkoumajícího hlídače map si vezměte důkaz. Vydejte se na levou stranu. Tam můžete narazit na další schodiště vedoucí do posledního patra. Dostanete se do tunelu. Ten je v určité části zabezpečený magnetickým zámkem. Nevadí. Máte přístupovou kartu. Následujte dva hlídače na tomto patře. Jdou se zpožděním na poradu velitele. Ta se nachází v hlavním tunelu. Mezi důlními vozíky je u sloupu skrýš ve formě počítačového terminálu. Po dobu porady se takto skryjte. Po jejím skončení se stráže rozejdou. Nyní je potřeba sledovat stráže, pohybující se okolo vás. Velitel hlídá vchod do dalších části tunelů. Ve vhodnou dobu se vydejte ke vchodu. Použijte instinkt. V další úrovni tunelů se zase stačí nalepit na dva hlídače, kteří mají mezi sebou nějaké rozpory ohledně sázek. Tak dojdete na ochoz. Pod ním je místo s elektrickým generátorem a výtah do další lokace. Nejdříve je ale potřeba nahodit elektrický generátor. Ten je po pravé straně ochozu. Páka na zdi. V nestřeženou dobu zatáhněte za páku a po schodišti sejděte ke generátoru. Zapněte generátor zeleným tlačítkem. Vyjede výtah. Už jen stačí, když do něj 47ka nastoupí. Sjedete do poslední podmise: Pozemky továrny.
 Pozemky továrny - Dlouhým tunelem vyjdete z jeskyně. Blízko ústí tunele je odložená sniperka. Když si dáte práci a vyjdete na rozhlednu nalepenou na skálu, tak tam naleznete další munici. Střílet se však nebude. 47ka je duch a nikdo nesmí mít podezření o jeho přítomnosti. Sniperka je dobrá jen na plnění výzev. Po hlídaném mostě přeručkujte okolo stráží po římse. Nepůjdete však ke kantýně. Přejděte na druhou stranu. Propližte se okolo kamionu k vysokému plotu, vedoucí do zadního prostoru továrny. Nechte odejít hlídače u okna. Poté prolezte dovnitř. Sledujte chlapíka stojícího u psa. Pes jakmile ucítí pach 47ky začne štěkat. Hlídač vás ale nemůže identifikovat, takže si bude myslet, že ho ten pes zlobí. Půjde k němu. To vám dá čas přejít do další části zadního pozemku. Na stěně budovy je nalepena řada říms. Po nich vylezte na střehu. Pozor na procházejícího se hlídače. Ve střeše je průlez do skladiště. Slezte tam po žebříku. když pak otevřete dveře od skladiště, máte možnost sledovat dění v pokladně. Zatím nechte, ať se vypovídá řidič s dispečerkou. Poté pokud možno co nejvíc skrčeni přejděte okolo přepážky na druhý konec místnosti. Tady se pro změnu nachází wc. Vejděte dovnitř. Za rohem je ve stěně průlez větrací šachtou. Dostanete se tak rovnou za přepážku. Zády k vám bude jak dispečerka, tak i hlídač. Okolo něho tiše projděte do chodby a pak na hlavní recepci. Zde také sedí dispečerka. To je ta tlustá ženská. Přilepeni ke stěně počkejte, až přijde do recepce hlídač a ohlásí dispečerce, že si dojde na kouřovou. Propližte se do vstupní haly. Stačí se ve vhodný moment držet okolo vitrín. Doporučuji takto obejít celou halu vedlejší místností. Poté se přimáčkněte k zadní straně pohovky. Elková pohovka je blízko výtahu a vašemu následnému exitu. Celou halou chodí napříč hlídači. Je tedy lepší nejdřív máčkou tlačítko výtahu a schovat se zpět za pohovku. Když přijede výtah, následně do něj vejděte. 

Variant jak se vtírnout do továrny je spousta. Většina je popsaných ve výzvách. Klidně si je zkuste.

Výzvy:

Chameleon - využijte v misi všech čtyř převleků. Převlek strážný v továrně lze získat snadno. Je hned na začátku v první podmisi: Slepá ulička. Přesná cesta k jeho získání najdete výše v popisu. Všechny další tři převleky můžete sehnat až v poslední podmisi: Dexterova továrna. Převlek řidiče kamionu se nejlépe sežene v kantýně, když vyhodíte šoféra z okna. Ničí to však hodnocení. Lepší způsob je nalákat řidiče za kamion stojící před vchodem do fabriky. Tady ho uspíte a tělo schováte do bedny. Třetí převlek je obchodník se zbraněmi. Přesný popis najdete ve výzvě: Zpečetěný obchod. Poslední

Sběratel důkazů - podmise jsou čtyři a rovněž tak důkazy. První důkaz najdete v podmisi: Slepá ulička na stole v severovýchodní části mapy, na opačné straně od exitu. Přesněji je zakreslená v mapě. Druhý důkaz se nachází v podmisi: Stará továrna na stolku vedle televize, kde strážní hrají video hru. Třetí důkaz je v podmisi: Sestup ve druhém patře jeskyně. Nalézá se rovněž na stole, kde dva členové ostrahy studují mapy. Poslední důkaz pak najdete v podmisi: Pozemky továrny ve vstupní hale továrny na recepci. Je přímo naproti vchodu.

Infiltrátor - 47ka musí projít všechny čtyři podmise bez povšimnutí nebo vyvolání poplachu.

Pouze oblek - postupovat v obleku celou misí, jde úplně stejně jako v převleku. Jen v první podmisi: Slepá ulička, budete muset celý areál pily obejít z levé strany.

Nedohraná partie - podmise: Stará továrna. Úkolem 47ky je odlákat od hraní video hry jednoho člena stráže. Když vyjdete po schodišti od vstupu z předchozí lokace, narazíte na místnost s pojistkami na zdi a žlutou skříní. Vedle pojistek je malé okno. Jím můžete vidět dva hlídače, jak hrají video hru. Vytrhněte dráty z pojistek. Přestane fungovat televize. Jeden ze strážců se půjde podívat na pojistky. 47ka se mezitím musí schovat do skříně. Tak uvidí strážného u pojistek. Přepadněte vojáka a jeho tělo ukliďte do skříně. Tohle musíte zvládnout, než se do místnosti s pojistkami vrátí jiný hlídač, obcházející hlavní místnost pily. Kdyby vám nezbyl dostatek času, odtáhněte tělo omráčeného vojáka pod schodiště. Když nakonec hlídače nacpete do skříně, ještě musíte jednou pro vždy definitivně ukončit rozehranou partii. Silverballerkama střelte z okna do obrazovky televize. Schovejte se do skříně, než opadne podezření nepřátel.

Balící horečka - získejte alespoň jednu vstupní kartu do omezených prostor s magnetickým zámkem. Přístupové karty jsou tři. V podmisích: Slepá ulička, Stará továrna a Pozemky továrny. Všechny tři karty naleznete označené na mapách. jejich získání je taktéž velmi snadné. Nenachází se v problematických oblastech s velkou koncentrací nepřátel.

Utrápený smolař - vyhoďte z nějakého vyššího místa víc jak jednoho nepřítele do hlubin pod sebou. Nejlíp se na to hodí dvě poslední podmise: Sestup a Pozemky továrny. V podmisi Sestup můžete vyhodit hlídače rovnou na začátku z okna, když mu volá kolega ohledně problému z bezpečnostním systémem, který 47ka předtím tak důkladně zneškodnil. Rovněž mi to uznalo i shazování vojáku z mostu. Tady nechte doručkovat 47ku po římse pod příslušné osoby a pak je jednoduše strhněte do hlubin kaňonu. Posledního skokana z okna najdete na wc v kantýně. Okno můžete vidět už od mostu. Uvnitř pokuřuje řidič kamionu. Vylezte na římsu k oknu a chlápka vyhoďte ven. Taktéž můžete snadno touto cestou získat převlek řidiče kamionu. Hloupé je jen to, že vám smrt civilisty velmi zlikviduje hodnocení.

Zpečetěný obchod - velmi jednoduchá výzva. Nachází se v podmisi: Pozemky továrny. Když se vám úspěšně podaří projít přes most, poté prolézt pod kantýnou větrací šachtou a následně se dostat k bráně do areálu, narazíte u vrátnice na luxusní červený sporťák. Taktéž si všimněte chlapíka v proužkovaném šedivém obleku. To je V.I.P. host, který přijel uzavřít obchod s Dexterem. 47ka ho musí zajmout, omráčit a vzít mu oblečení. V garáži naproti vrátnici jsou velká příjezdová vrata. Nechte 47ku, aby se přitiskl k pravé straně těchto vrat. Strážný z vrátnice půjde kontaktovat toho nobl zákazníka. Trochu naštvaně odbyde hlídače. Vyndá mobilní telefon a začne někomu volat. Také nezůstane na místě ale bude se procházet v prostoru mezi vstupem do garáže a jeho autem. V příhodnou dobu ho může 47ka strhnout za vrata garáže a omráčit. Tělo odtáhněte za velké bedny v garáži. Převlékněte si převlek. Tělo však nemůžete nechat jen tak ležet. někdo by si ho mohl všimnout. Schovat ho musíte na blízkém dvorku do dřevěné bedny. Haček je v tom, že vás může zahlédnout hlídač z vrátnice. Tento problém se dá vyřešit velmi snadno. Na pravé straně vrátnice jak stojí zelený džíp, jsou pojistky. Propližte se tam. Vytrhněte dráty. Tím zaměstnáte na určitou dobu hlídače. Tělo pak můžete snadno bez svědků vložit do bedny. Ještě si však přitom dávejte na procházejícího se vojáka. Občas se postaví před vstup do dvorku. Následně v šatech obchodníka klidně odejděte do vstupní haly továrny. Jako V.I.P. host má 47ka volný přístup až k výtahu.

Proniknutí - 47ka musí dokončit celou misi.

Nové hračky - zlikvidujte výbuchem víc jak pět vojáků. Vzhledem k velkému množství pozemních min, sudů s hořlavinami atd. by to to neměl být problém. Prakticky celá výzva se dá splnit už v podmisi: Sestup. když se dostanete, až na spodní patro tunelů, zjistíte, že řada vojáků spěchá na briefing v hlavní štole s železniční vlečkou. Blízko místa, kde se začnou scházet vojáci, je skrýš ve formě počítačového terminálu. O trochu dál můžete vidět červený sud. K němu v nestřeženou dobu hoďte pozemní minu. Poté 47ku zamaskujte do skrýše počítačového terminálu. Mina rozpozná pohyb a okamžitě vybuchne. Jestli přijde výbuch ve správnou dobu, můžete najednou zlikvidovat až šest nepřátel. Když vám budou chybět nějací nepřátele do počtu, nemusíte si ještě zoufat. V podmisi: Pozemky továrny uprostřed vstupní haly Dexterovy továrny v recepci mají vystavenou minu ve vitríně, nad kterou vysí letecká puma. Do haly je dobré se dostat přes pokladnu. Poté obejděte postranní místností stráže. Dostanete se k výtahu. Než cokoliv uděláte, tak si předtím přivolejte výtah. Potom se schovejte za levou sedačku. Odtud nejdřív hoďte nějaký předmět do recepce. Hlídači se budou zajímat o podezřelý hluk. Tím vám vznikne dostatek času, střelit silverballerkami do miny. Mina zareaguje na blízký pohyb stráží a vybuchne. Přitom sebou sundá půlku stropu. Začne houkat alarm. Protipožární ochrana se pokusí uhasit požár a navíc vznikne panika. 47ka tak může bezpečně nastoupit do výtahu.

Pod mostem - 1. část - musíte nepozorovaně zabít jednoho vojáka a jeho tělo schovat, než si ho někdo všimne. Tato výzva se nejlépe plní na mostě. Stačí po římse přeručkovat pod něj a z mostu ho shodit do kaňonu.

Pod mostem - 2. část - zabijte odstřelovačkou tři vojáky. Musíte je zabít střelou do hlavy. Těl by si nikdo neměl všimnout. 47ka se při tom nesmí nechat odhalit. taktéž se nejlépe plní na mostě. Z tunelu vyjděte na dřevěnou rozhlednu. Tady postupně sestřelte z mostu tři hlídající vojáky. Já nejprve zabil toho úplně nejblíž k mé pozici. Následoval ten prostřední a toho nejdál jsem sundal jako posledního. Střílejte, jen když budete mít jistotu, že mrtvoly spadnou z mostu.

Pod mostem - 3. část - nejtěžší odstřelovací výzva. Za pět sekund zabijte všechny tři vojáky hlídající most. Utajení není podmínkou. Na tuto výzvu jsem našel menší fígl. Hned od ústí jeskyně vyjděte na první část schodiště, vedoucí na rozhlednu. Sniperkou si dejte pohled přes optiku. Dva vojáci by tou dobou měli stát na pravé straně mostu vedle sebe. Tedy by se měli jejich hlavy překrývat. Střelte je. Jednou ranou by jste měli prostřelit obě hlavy. Ten třetí voják pochoduje teprve na svou pozici. Pozor ale, až budete střílet na ty první dva, ať vám za ně do trajektorie střely nevleze ten třetí voják. Toho posledního totiž musíte taky zabít ranou do hlavy. V opačném případě hrozí, že ho letící střela zasáhne do těla. Po smrti těch dvou vojáků, stačí jen rychle zacílit na toho posledního chlápka a sundat ho. Když budete postupovat takto, tak máte vlastně pět sekund na dva výstřely. Navíc defakto střílíte s odstřelovačky vodorovně v ploché trajektorii. Nemusíte tak oddalovat optiku na hledání všech cílů. To velmi šetří čas.

Mistrovství: Dexterův průmysl - dokončit všechny výzvy mise.

 
Dr. Marcus Green. Jeden ze tří doktorů, kteří se účastnili výzkumu na Viktorii. Green se dá jednou větou shrnout jako ambiciozní sociopat s nenávistí k prasatům a leckdy i k lidem. Díky Greenově nesnášenlivé povaze ho v testovacím centru nenávidí všichni jeho kolegové. Smrt Greena by dokonce uvítal i jeho pošťák.
Dr. Raymond Valentine. Muž skutečně na svém místě. Vedení jednotlivých výzkumu a vědců v nich zapojených, mu nedělá žádný problém. Je bývalým vojákem. Silně dbá na autoritu druhých ke své osobě. Dominantně prosazuje rámec velení jako v armádě. Velice nespokojený k drobným chybám ostatních. Trpí menší komplexem. Přišel o věškeré své vlasy. Dokonce jedna celá sekce výzkumu se tímto jeho menším problémem neustále zabývá.
Dr. Warren Ashford. Guru celého biologického výzkumu. Je Dexterovým hlavním vědcem, který se zabývá výzkumem genetického inženýrství. Dexterův bodyguard Sanchez je Ashfordovým prvním neúspěšným výtvorem. Sám Ashford je velikým obdivovatelem práce předčasně zemřelého dr. Ortmeiera. Ostatně z Ortmeierovy dílny povstal i samotný 47ka. Viktorii má být Ashfordův průlomový zlom ve výzkumu. Warren Ashford tedy musí neprodleně zemřít.


Továrna smrti

Podmise: Testovací zařízení
              Dekontaminace
              Výzkum a vývoj


 O trochu víc náročnější mise než ty předešlé. Manévrovací prostor je zhuštěn na minimum. Není se čemu divit. Celá mise probíhá v uzavřených prostorech podzemí. Leč je tu další vyvražďovačka. Tři cíle a zase originální způsoby jejich zabití.

 Dexterova továrna má prakticky dva provozy. Ten jeden legální. Výroba zbraní. Druhý je takzvaně ve stínu. Biologické zbraně. Testování na lidech. Ovšem prioritu má jen jeden výzkum. Klonování nejlepších zabijáků. Blake Dexter by se rád chtěl stát druhým doktorem Ortmeierem. Viktorie nepochybně bude patřit na první místo biologického výzkumu. 47ka musí jednat rychle.

 Od výtahu se vydejte k protějším skleněným dveřím. Bohužel jsou zavřené. Otevřít se dají jen přístupovou kartou. V postranní chodbě jsou dveře. Vedou do monitorovací místnosti. Za oknem ve vedlejší výslechové místnosti můžete vidět, jak dva ozbrojenci vyslýchají vědce. Podle výhrůžek se zdá, že našel něco velmi důležitého. Zřejmě tajný výzkum prováděný na Viktorii. Vedle okna je přístupová karta. Počkejte, než ozbrojenci dokončí výslech. Jeden si bude něco psát do papírů, zatímco ten druhý odejde do haly s recepcí. Chvilku bude něco hledat na pc a poté se vrátí zpět ke kolegovi. Otevřete kartou dveře. Vnikněte do haly. Chodba vedoucí k výslechové místnosti je uprostřed rozdělena dlouhým pultem a krabicemi. Na rohu haly a chodby se nachází požární hlásič. Nechte 47ku, ať zapne hlásič. Alarm přivolá hlídače. Přesně toho, který už tudy jednou procházel. Skrčte se za pultem. nechte projít hlídače. Skrčeni pronikněte do výslechové místnosti, zatímco se bude hlídač zaobírat hlásičem požáru. Hlídač ve výslechové místnosti vás neuvidí. Je zabraný do psaní lejster. Seberte deník zatčeného vědce. Stejně nenápadně se zase vraťte za pult. Hlídač u hlásiče se bude vracet do výslechové místnosti. Až bude mít 47ka volnou cestu, musí znova navštívit monitorovací místnost. Tam najděte terminál otevírající tajný vchod do laboratoří. Dveře se pomalu otevřou. uvidíte to přes okno za terminálem. Chodbou projděte až k výtahu. Stačí jen stisknout tlačítko a výtah vás přenese do další lokace. 
 Nyní se ocitnete v sekci na testování nášlapných min. Tady konečně začíná další likvidační mise. Cílem je Marcus Green. Psychopatický vědec. Je jedním ze tří doktorů, kteří aktivně pracují na biologickém výzkumu.
 Od výtahu se vydejte na levou stranu. U stěny narazíte na žebřík. Po něm se dá vyšplhat na kovovou lávku. Ta se prakticky rozprostírá nad celou rozlehlou halou. U žebříku se schovejte za dřevěné bedny. Sledujte kde všude chodí stráže. Na lávce je jich přesně pět. Já osobně postupoval po lávce na druhou stranu ke skleněné kukani dr. Greena po levé straně. U vchodu do betonové stavby vám teď blokují cestu strážný a vědec. Strážného jde obejít a schovat se do žluté skříně za rohem. Nechte dotelefonovat vědce. Následně odejde pryč. Za zády strážného odejděte k železnému schodišti. Je od skříně vlevo. Po něm sejdete do prvního patra. Překonejte bezpečně chodbu. Uprostřed chodby jsou dveře. Vedou do laboratoře. Tady Dr. Green dává dohromady své miny. V místnosti se nachází jeden vědec. Ten se však nepohybuje. Stále tupě zírá na rýsovací prkno. Místnost je rozdělena ještě na jednu. Do druhé část je dobré vlézt otvorem ve zdi. Je zde bezpečnostní terminál, který musíte vypnout. Dále v regálu najdete aktivační spínač miny a převlek ostrahy. Skrčeni vyčkejte odchodu dvou strážných. Převlečte se do převleku. vezměte spínač a vypněte terminál. Nyní si musíte ujasnit pozici Dr. Greena. Lepší je se skrýt za počítačový terminál na pultu. V této pozici vyčkejte příchodu Greena. Až odejde, budete mít spoustu času na přípravu jeho násilného ukončení života. Do miny na pultě v místnosti s vědcem vložte aktivační spínač. Mina začne červeně blikat. Musíte však před výbuchem odklidit vědce. Výbuch by ho také zabil. Omračte ho a tělo uložte do dřevěné bedny u dveří. Když je vše připravené, vyjděte po schodišti o patro výš. Na druhé straně místnosti je důkaz položený na stole. V převleku za strážného nebude problém pro něj dojít. Zase se vraťte ke schodišti. Tentokrát musíte obejít kovovou lávku k žebříku po pravé straně. Tajně se propleťte mezi ostrahou na lávce. Cíl je ten žebřík, kterým jste se předtím dostali na lávku. Po něm slezte dolu. Projděte plechovou budkou výtahu k místnosti s umyvadly. odtud se můžete dívat na velká okna pod Greenovou kukaní v betonové stavbě. O chvíli později uvidíte velký výbuch. To doktora Greena roztrhala jeho mina. Nic vám teď nebrání projít přes desinfekční místnost do další lokace.
 47ka je v úseku dekontaminace. Tady se vědci převlékají do pracovních oděvů nebo sprchují po ukončení práce. Lokace je to malá, leč velmi napěchovaná vámi nepřátelsky nakloněnými lidmi.
 Jděte ve sém přestrojení za strážným a dvěma vědci. Strážný následně zahne do odpočívárny pro ostrahu. Vědci půjdou chodbou dál. Následujte je. Jdou do sprch. Tady váš převlek může provokovat jen jiné členy ostrahy. Máte však na výběr. Za skříní uprostřed šatny je odložený žlutý převlek vědce. Ten budete muset nyní použít. Cíle je menší místnost vedle šaten. Ještě vedle této místnosti jsou wc. Dostaňte se v převleku za vědce do odpočinkové místnosti, kde tři strážní sledují televizi. Dostat se tam dá otvorem ve zdi. Pozor občas na wc chodí jiný vědec. Může vás odhalit. Důvod proč je zde připravena skrýš ve formě kbelíku a mopu. Nejdřív za zády ostrahy vypněte další bezpečnostní terminál. Teď obejděte gauč na levou stranu a seberte důkaz ze stolu. Oknem se vraťte pro převlek ostrahy. Jednoduché vysvětlení, proč takto měnit převleky. Ve žlutém převleku za vědce nemáte autorizační přístup do další sekce. Tam můžete vejít jen v převleku za ostrahu nebo za vědce v modrým plášti. Když máte na sobě převlek ostrahy, tak vám nyní blokuje cestu hlídač sedící na židli. Je zbytečně plýtvat instinktem, když se věc dá vyřešit velice snadno. Vejděte do sprch tím levým vchodem. Na straně prvních sprchovacích koutů je velký červený ventil. Otočte kohoutem. Vědcům začne téct moc horké vody. Místnost se brzy ponoří do mlhavého oparu. Stejnou cestou se vraťte za skříň k převleku vědce. Strážný sedící na židli, půjde okouknout situaci ve sprch. Máte volné pole dostat se do místnosti, kde strážní sledují zápas v tv. Odtud přejděte na wc. V rohu místnosti naleznete průlez větrací šachtou. Tím vlastně přelezete naproti do chodby. Tady v klidu odejděte do poslední lokace.
 Jedná se o jednu z těžších lokací v celé hře. Zvlášť když ji plníte jen v obleku 47ky. Nemáte žádnou možnost v případě ohrožení kam uniknout. Všude jsou vědci a stráže. Do této lokace doporučuji vejít v převleku strážce továrny. Žlutý převlek vědce je zde naprosto k ničemu. Sem tito lidé nemají povolený přístup a prakticky se všichni strážci budou ke 47ce chovat tak, jako by měl na sobě svůj oblek.
 Jděte po schodišti od vchodu k druhým dveřím. První vedou do zasedací místnosti. Tam nechoďte. Druhé dveře vedou do testovací místnosti na výbuchy. Když budete dost rychlí, tak těsně před vámi do této místnosti vejde dr. Valentine. Vedle vchodu je hasící přístroj. Vezměte ho. Počkejte, až Valentine vejde do testovacího prostoru. To je ta plexisklová komora. Hoďte hasičák doprostřed místnosti. Tak odlákáte vědce od spouštěcího panelu testu. Stačí stisknout tlačítko, když bude Valentine v komoře. Dveře se za ním zavřou a dojde k výbuchu. Výbuch jeho tělo roztrhá na kusy, takže nemůže dojít k objevení mrtvoly. Tiše se vraťte zase na chodbu. To musíte zvládnout dřív, než se odlákaný vědec půjde znova zapojit do práce.
 Zbývá už jen zlikvidovat hlavního vědce doktora Ashforda. Ten se však stále pohybuje jen na tom spodním silně hlídaném patře. Jestli je 47ka v převleku za jednoho z výzkumníků v modrém plášti, poté máte velmi usnadněnou práci. Všimněte si, že když budete sestupovat do přízemí, tak pod schodišti je vchod do Ashfordovy laboratoře. Tady provádí testy na lidech. Jako výzkumník se máte vstup povolený. Uvnitř se pohybuje jak dr. Ashford tak i další výzkumník. Doporučuji otočit 47ku obličejem do rohu u stolu s počítačem, na kterém můžete aktivovat zařízení na testovacím křesle. Jakmile přijde Ashford a lehne si do křesla, aktivujte křeslo přes PC. Přístroje na křesle ho zabijí. Tou dobou však už musíte opustit laboratoř. Ihned vypukne panika a stráže vás mohou snadněji identifikovat.
 Hned na to obejděte po levé straně celý úsek. Zaclánět vám budou je dva výzkumníci. Přibližte se k zástěně u křesla. Vyslechněte celý rozhovor výzkumníků. Jeden z nich půjde okolo vás na druhou stranu. Zbývá jen jeden. Tohoto výzkumníka můžete odlákat aktivací robotické paže. Nyní zbývá spustit výsuvnou plošinu do tajné laboratoře dr. Ashforda. Než se tak stane, raději se skrčeni schovejte za blízké laboratorní vybavení. než odejdete, vezměte si důkaz. Stačí jen na chvíli přehřát reaktor. V celém patře vznikne hustá mlha. Důkaz najdete vpravo od výsuvné plošiny vedle testovacího křesla. Poté jděte po plošině do tajné Ashfordovy laboratoře. Než zničíte servery, můžete si přehrát Ashfordův záznam o výzkumu na Viktorii. Potom zlikvidujte oba servery. Tím končí celá tato mise.

Různé vraždy jednotlivých cílů:

Marcus Green: nehody se stávají a dr. Greena lze zabít nehodami opravdu na mnoho způsobů. zabití nastraženou minou s detektorem pohybu jsem již popsal výše. Další zajímavým způsobem je pád z velké výšky do výběhu prasat. Nejprve se musíte zmocnit převleku strážného. Vypněte bezpečnostní terminál. Poté vyjděte po schodišti na kovovou lávku, která je nad celou halou. Blízko vchodu do betonové budovy je žebřík. Pod vámi můžete vidět strážného, jak hlídá místnost zabezpečenou magnetickým zámkem. Vedle strážného stojí i vědec v žluté kombinéze. Po žebříku sešplhejte tak, aby se tito dva muži dali do řeči. Poté zase vylezte na lávku. Po chvíli vědec domluví a odejde za svojí prací. Zůstane tam pouze strážný. Průlezem k žebříku v kovové lávce hoďte nějaký předmět tak, aby se strážný nedíval směrem do chodby ale spíš k výběhu prasat. Výběh prasat je hned pod skleněným velínem dr. Greena. Když se tak stane, Rychle sjeďte po žebříku dolu ke strážnému. Uspěte ho. Tělo schovejte do blízké bedny v chodbě za maketami domů. Všimněte si, že v té poslední maketě domku jsou dva velké otvory. Jimi lze dobře vidět na průhlednou podlahu kukaně. Jakmile přijde doktor Green na své stanoviště, znova aktivovat miny a vypustit prasata, zamiřte silverballerkami na skleněnou podlahu. Je to plexisklo, takže budete potřebovat dva rychle po sobě jdoucí výstřely. Podlaha se roztříští a green spadne do výběhu prasat. Nejlépe je střílet tak, aby u Greena v kukani nestál vědec ani příslušník ostrahy. 
 Další zajímavou vraždou je zabít Greena tak, jak on to dělá s prasaty. Tedy ho nechat šlápnout na nastraženou minu. Znova si zajistěte převlek strážného. Přejděte na kovovou lávku z levé strany od velínu. Doktor Green čas od času chodí dolu na testovací plochu seřvat své podřízené a překontrolovat parametry umístěných min. Jakmile uvidíte, že sešel mezi své vědce, jděte k aktivačnímu panelu v pozorovacím velínu. Pozor ať vás při aktivaci min nevidí vědec ve velínu ani hlídkující strážný. Když vše proběhne v pořádku, můžete celý prostor opustit. Předtím však ještě hackněte bezpečnostní systém. Nejlépe je slézat po žebříku do exitu v místech, kde jste začínali jen v obleku. Na testovací ploše totiž bude probíhat mohutné vyšetřování úmrtí dr. Greena.
 Poslední specialitou je hození Greena do žumpy ze zbytků roztrhaných prasat. Pronikněte do laboratoře, kde má Green rozmontovanou minu se senzorem pohybu. V této místnosti je jen jeden vědec. V druhé části místnosti u bezpečnostního terminálu si povídají dva strážní. Nechte je vypovídat. O chvíli později odejdou. Tak zůstane v celé místnosti jen vědec ve žluté kombinéze. Ještě než do laboratoře vejde Green, omračte vědce a tělo chovejte do dřevěné bedny. Vezměte si jeho oblečení. Převlek vědce tak nebude nápadný na chodbě plné strážných. Green okoukne minu a půjde na chodbu za laboratoř. Následujte ho. Uvidíte, jak vyjde na schodiště. Tam se zastaví na kouřovou. V příhodnou dobu bez svědků do něho zezadu strčte. Přepadne přes zábradlí do sajrajtu pod ním.

Reymond Valentine: zabití v izolované komoře výbuchem jsem už popsal. Valentina lze odstranit ještě dvěma nehodami. Zabít Valentina elektrickou zbraní. Když sejdete po zadním schodišti ze zasedací místnosti, dostanete se do laboratoře, kde vědci testují elektrickou zbraň. ta vystřeluje elektrické impulsy do řady figurín. Valentine občas chodí kontrolovat účinnost zbraně. Než vstoupí na střelnici, vypne nejdřív zbraň. Bez hesla však nikdo nemůže znova aktivovat elektrické dělo. V přilehlé místnosti vedle této laboratoře je na stole odložený deník s heslem. Když ho 47ka získá, může aktivovat nebo deaktivovat zbraň podle libosti. vyčkejte příchodu Valentinea. On vypne zbraň a vstoupí na střelnici k figurínám. Nejlépe je, se schovat za pul až po Valentinově příchodu. Jakmile bude na střelnici, aktivujte dělo. Silný výboj ho okamžitě usmrtí. Je lepší se poté v dané oblasti moc nezdržovat.
 Valentino je plešatý. Snaží se tedy vyvinout látku na růst vlasů. Laboratoř najdete v prostředním patře. Nelze se do ní dostat jinak, než po vnějším točitém schodišti. Uvnitř dva výzkumníci testují svítivou zelenou látku. V přilehlé místnosti najdete hořlavinu. Tu nalijte do zelené hmoty. Valentino občas chodí kontrolovat svůj osobní projekt. Namaže si látku na hlavu a začne hořet. Ve zmatku vyběhne ven před laboratoř a přepadne přes zábradlí. Zabije se pádem na reaktor.

Warren Ashford: tohoto posledního a hlavního vědce lze zabít ještě jednou variantou. Záleží totiž na konkrétním převleku 47ky. V převleku výzkumníka ho můžete, jak už jsem psal výše, zabít mechanickým křeslem. Bez převleku se tam ovšem nedostanete. Jediné řešení je přejít po levé straně k ovladači výsuvné plošiny. Naproti plošině je červený ventil. Jím se uzavírá chlazení reaktoru. Ashford pravidelně vychází ze své laboratoře kontrolovat ostatní výzkumníky. Chodí prakticky až k tomu poslednímu testovacímu křeslu. Až tomu bude i nyní, otočte ventilem. Celý přízemí zahalí hustá mlha. Tím na několik sekund oslepíte všechny případné svědky. Zezadu Ashforda uškrťte strunou a odtáhněte ho k zábradlí nad reaktorem. Tělo hoďte dolu. rychle se zase vraťte k lávce. Automaticky se spustí odsávání. Hustá mlha rychle ustane a tím se můžete velmi snadno dostat do nebezpečí.


Výzvy:

Chameleon - během mise použijte všechny tři převleky. V každé podmisi lze získat jeden.
 Testovací zařízení: Strážný v továrně - najít se dá v laboratoři doktora Greena v regálu vedle bezpečnostního terminálu. 
 Dekontaminace: Vědec - převlek leží v šatně vedle skříně naproti vchodu do chodby, vedoucí k baru. Taktéž zde můžete získat převlek výzkumníka, když využijete výzvu: Všechno Nejlepší! Je tu ještě jedna možnost, jak získat převlek výzkumníka. Po příchodu do šatny, přejděte ke sprchám. Počkejte, až vědec ve žluté kombinéze půjde od skříně na wc. V ten moment otočte ve sprchách červeným ventilem. Tak odlákáte strážného, který sedí u umyvadel. Všimněte si že u skříně naproti vchodu do chodby, kterou jste přišli do šatny, stojí výzkumník. V chodbě kde jsou dva kontejnery na prádlo hoďte nějaký předmět. Musíte ho hodit na levou stranu, dál od místnosti se strážemi. Výzkumník půjde prověřit podezřelý hluk. U kontejnerů ho přepadněte a tělo ihned schovejte do jednoho z nich. Musíte ale tak učinit rychle, než se ke své skříni vrátí z wc vědec ve žluté kombinéze. Ve správnou dobu si vezměte od uspaného výzkumníka jeho oblečení.
 Vývoj a výzkum: zde získat převlek výzkumníka není problém. Většinou po laboratořích pracují výzkumníci bez dozoru, takže jednoho z nich si můžete odlákat na správné místo a ukrást mu oblečení.

Sběratel důkazů - v misi najdete tři místa, kde se nacházejí odložené důkazy. Všechny tři místa i jak získat důkazy, jsem podrobně popsal v hlavním popisu mise.

Infiltrátor - dokončete celou misi bez jediného odhalení své pravé totožnosti. Vzhledem k velkému počtu převleku to nebude žádný problém.

Pouze oblek - je to neuvěřitelné ale tato mise se mi dobře hrála bez používání jakýkoliv převleků. Vedlejších chodeb, schovek a průlezu je v celé podzemní laboratoři víc než dost.

Bádání a skrývání - dost zajímavá výzva. Úkolem 47ky je omráčit sedm výzkumníků (vědec v modrém plášti). Rovněž do výzvy musíte zahrnout i schování sedmi těl. Neplatí odklizení těl tím, že je hodíte někam mimo dohled stráží, tedy přes zábradlí do hlubin reaktoru. Hezky je musíte schovat do skříní, aby se omráčeným výzkumníkům nic dalšího nestalo. Do sedmi schovaných těl se započítává i mrtvola dr. Valentina. Tedy lze schovat do skříní šest výzkumníků a Valentina. Posledního sedmého výzkumníka musíte omráčit, ale už ho nemusíte schovávat. Taktéž musíte v tajné tichosti sejmout dr. Ashforda a tělo někam uklidit. K tomu se hodí poslední varianta ze sekce - Různé vraždy jednotlivých cílů: Warren Ashford. Poté musí v tichosti 47ka dokončit misi a odejít do exitu. Tím se výzva zkompletizuje. K dosažení této výzvy doporučuji používat převlek výzkumníka. Omračování výzkumníků se musí kvůli vysokému stupni prozrazení provádět jen na třech bezpečných místech. Zasedací místnost, testovací komora a chemická laboratoř. Ve hře je poznáte snadno. Každá laboratoř má před vchodem ceduli s nápisem. Přesto to popíši přesněji. Všechny místnosti jdou chronologicky po sobě, když scházíte po vnějším schodišti od startu lokace. První je zasedací místnost. V ní jsou dva výzkumníci. Výzkumníka, který chodí od stolu ke svému kolegovi, odlákejte na druhou stranu místnosti hozením předmětu. Až se jeho kolega nebude dívat, tak ho zezadu omračte. Poté odrovnejte i toho druhého. Obě těla naskládejte do žluté skříně. Teď vyjděte ze zasedací místnosti na vnější schodiště. Sejděte k druhým dveřím. Tam je testovací komora. Jestli se zde nyní pohybuje Valentino, nic nedělejte a nechte ho odejít. V místnosti jsou dva výzkumníci a jedna stráž. Hozeným hasícím přístrojem odlákejte pozornost osazenstva místnosti. Propližte se za testovací komoru. Tady postupně nalákejte aktivací robotické paže strážného a jednoho výzkumníka. Obě těla dejte do skříně vedle komory. Potom omračte i toho druhého výzkumníka. Pozor na hlídače, který chodí po schodišti. Mohl by vás uvidět oknem. I tohoto druhého výzkumníka dejte do skříně. V místnosti jsou dvě skříně. Tedy zde můžete schovat čtyři těla. Posledním tělem ve skříni bude dr. Valentino, až znova přijde do testovací komory porovnat výsledky. Tomu ovšem 47ka zlomí vaz. To je ta situace, o které jsem psal výše. Schované tělo vám výzva započítá ale omráčeného výzkumníka ne. Poslední místností je chemická laboratoř. Tu najdete o další dveře níž, když sejdete po vnějším schodišti. Ovšem dovnitř nechoďte v místech, kde pracují taktéž dva výzkumníci. Mohli by prohlédnout převlek 47ky. Lepší je vejít do laboratoře z té vedlejší místnosti, kde je možné najít hořlavinu. Tady předmětem přilákejte strážného na schodišti. Jakmile vejde do laboratoře, tak ho uspěte. Tělo však nedávejte do skříně. Odtáhněte ho za stroje. Teď se schovejte za žlutý pojízdný kovový stůl. Je u schodiště propojující obě místnosti. Zde znova hoďte předmět takovým způsobem, aby jste mohli ze zákrytu strhnout a poté omráčit přicházejícího výzkumníka. Jeho tělo už dejte do skříně. Těď se vydejte omráčit i toho posledního výzkumníka, který je v laboratoři s přípravkem na vlasy. I on skončí ve skříni. Takto máte schovaných sedm těl, ale jen uspaných šest výzkumníku. Posledního jsem drapnul v laboratoři na testování elektrického děla. Počkejte, až odejde strážný z místnosti. Poté předmětem nalákejte k lékárničce výzkumníka. Zezadu ho potichu uspěte. Tělo nechte bezpečně ležet. Tak máte hotové omráčené výzkumníky i chovaná těla. Poté stačí dokončit misi tak, jak jsem psal v úvodu této výzvy.

Všechno Nejlepší! - týká se podmise: Dekontaminace. Kromě sprch a odpočinkové místnosti, mají vědci také k dispozici docela útulný bar. Právě v tomto baru se koná narozeninová párty starouše Carla. Kolegové mu připravili vyjímečný dárek. Porno tanečnici, který vyskočí z velkého dortu. Tentokrát tomu tak nebude. Jediné co vyskočí z dortu, bude 47ka a jeho dvě kamarádky silverballerky. Potichu se propližte do baru. tanečnice vás nesmí vidět. Zezadu ji uspěte a tělo dejte do koše na prádlo. Nyní ať místo tanečnice vleze do dortu 47ka. Okamžitě na to přijdou do baru čtyři strážci a jeden výzkumník. Výzkumník je starouš Carl. Toho nesmíte zabít. Bylo by to v hodnocení bráno jako smrt civilisty. Pouze stačí když ho 47ka pravým hákem pořádně uspí. Ovšem zbylé čtyři stáčce budete muset, po vyskočení 47ky z dortu, v pomalém režimu zastřelit. Nevýhodou této výzvy je, že strážci někdy dokáží vystřelit ještě dřív, než padnou mrtví k zemi. Poté se proti vám obrátí veškeré osazenstvo dekontaminace.

Dobré výsledky testu - výzva se týká vraždy doktora Marcuse Greena. Tedy zabít Greena, když půjde okouknout testovací plochu. Při vstupu na toto území se automaticky vypnou aktivační senzory nášlapných min. Jedině kde se dají znova aktivovat je hlavní velín. Přesný popis lze najít v sekci - Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green.

Zírající propast - druhá výzva týkající se doktora Greena. Tentokrát musí propadnou průhlednou podlahou ve velínu. Jeho pád by měl skončit ve výběhu prasat. Toť zajímavý konec muže, který nenáviděl prasata. Rovněž podrobněji popsáno - Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green.

Obecné dobro - poslední výzva zaměřena na vraždu Marcuse Greena. Ve své laboratoři má Greena rozebraný prototyp nové generace nášlapných min. Jediné co této mině chybí ke konečné aktivaci je snímací senzor pohybu. Nějakým nepředvídatelným způsobem se dostal na polici blízkého regálu. Kompletně sestavená mina už jen čeká na příchod svého cíle. Podrobněji se celý návod uvádí v hlavním popisu mise.

Vědecká důkladnost - výzvu úspěšně odemknete, až když splníte tři předešlé výzvy: Dobré výsledky testu, Zírající propast, Obecné dobro. Všechny výzvy se týkají Marcuse Greena.

Na správném místě - výzva z poslední podmise: Výzkum a vývoj. Další trilogie vražd. Tentokrát zaměřená na Reymonda Valentina. Tato výzva se zaměří na testovací komoru. Zde se provádějí tlakové testy výbuchů na figurínách. Jednoduše v příhodnou dobu uzavřete Valentina do komory a pošlete ho do pekla. Podrobněji vše naleznete v hlavním popisu mise.

Šoková doktrína - další výzva spojena s Valentinem. Ovšem změnou bude, že Valentina zabijete elektrickým dělem. Prostě zajištěnou zbraň znova odjistíte a necháte vystřelit. Podrobnější návod - Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green

Heuréka! - Poslední takzvaná nehoda dr. Valentina. Aby si Valentino trochu vyléčil komplex méněcennosti, snaží se vyvinou látku na posilnění růstu vlasů. Sám má totiž hlavu lysou jak koleno. 47ka může látku ještě o něco víc vylepšit prudkou hořlavinou. Stejně jako předtím vše najdete v sekci - Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green

Doktor v domě - platí stejně jako u výzvy: Vědecká důkladnost, jen s tím rozdílem, že na splnění této výzvy potřebujete splnit tyto výzvy: Na správném místě, Šoková doktrína, Heuréka! Tyto výzvy se týkají výhradně smrti Reymonda Valentinea.

Připoutej ho - zabijte Warrena Ashforda v jeho laboratoři v testovacím křesle. Čas od času se vrací po kontrole svým podřízených vědců do své privátní laboratoře. Aby si byl naprosto jistý, že vše funguje tak jak má, občas osobně odzkouší parametry testovacího křesla. Při troše šikovnosti mu dokáže 47ka poskytnou i veškerý komfort tohoto vybavení. Přesnější popis lze najít v hlavním popisu mise.

Neviditelný - zlikvidujte doktora Ashforda během kontaminace spodního patra výpary z přehřátého reaktoru. Nebudu do dále rozebírat. Důkladněji to naleznete v sekci -  Různé vraždy jednotlivých cílů: Warren Ashford.

Experimentování -  stejně jako už v předešlých dvou výzvách i tato výzva ke svému splnění požaduje dokončit výzvy: Připoutej ho, Neviditelný.

Nulový bod - dokončete celou misi: Továrna smrti

Skliď, co jsi zasel - 1. část - výzva týkající se Marcuse Greena. Musíte ho hodit přes zábradlí do splašků po mrtvých prasatech v zadní části betonového objektu. I tato smrt je podrobněji rozebrána v sekci - Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green.

Skliď, co jsi zasel - 2. část - tato výzva je rovněž lahůdka. Malý prostor k manévrování, hafo pohybujících se strážců a navíc máte naházet pět vědců do žumpy na nejvíc používané chodbě. Tak do toho. Nejdřív ze všeho nejvíc si obstarejte nějaký předmět. Například hasák nebo zavírací nůž. Poté si dojděte pro převlek strážného v továrně. Lepší minimální ochrana, než žádná ochrana. Prvního koho hodíte do zapáchající žumpy bude vědec povídající si z hlídačem na konci chodby. On chodí občas ke kovovému schodišti. Opře se o zábradlí a sleduje plující kusy prasat. Strážný chodící po schodišti do chodby, by měl být v patře. Poté vědce strčte přes zábradlí. Taktéž si dávejte pozor, aby vás neviděl Green. Pokud by se v chodbě objevil nějaký hlídač, okamžitě zalezte do žluté skříně, která je naproti schodišti. Pořád si ovšem hlídejte konkrétní pozici Greena. Další na řadě je vědec v laborce. Ten stojí nehnutě u rýsovacího prkna. Omračte ho. Tělo odtáhněte za pult. Převlékněte se do jeho oblečení. nyní zase vyjděte na chodbu. Zkontrolujte, kde se právě nachází chodící strážný. Když poleze po schodišti do patra, vraťte se do laboratoře. tělo vědce vytáhněte na chodbu a hoďte přes zábradlí do kalné žumpy. Na řadu přišel Green. Jeho nechte odejít na schodiště. Jakmile se opře o zábradlí, strčte do něho. Přesnější popis je v sekci: Různé vraždy jednotlivých cílů: Marcus Green. Také se to musí obejít bez svědků. Výhodou je, že máte na sobě převlek vědce, takže si nemusíte krýt před strážnými ústupovou cestu. Zbývající tři vědce najdete nad laboratoří ve velínu. jeden je kousek od dlouhého schodiště z laboratoře do velínu. Lehce ho přepadnete. Jeho pozice je daleko od případných svědků. Přesto si dejte pozor na hlídače, který krouží po místnosti. Tělo zlikvidujte stejně jako u předchozího vědce. Teď budete muset vylákat z velínu asistenta dr. Greena. Na železnou lávku nad celou halou vyjděte průchodem vedle schodiště z laboratoře. Schovejte se za zábradlí, aby vás neviděl přicházející vědec z velínu, až hodíte předmět k dřevěným bednám. Jakmile projde okolo strhněte ho k zemi a omračte. Pozor na ostrahu na lávce, až potáhnete tělo do laboratoře. To hoďte do žumpy stejně jako u předchozích vědců. Poslední vědec je nejtěžší oříšek. Toho nelze na patře velínu nijak odlákat pryč. Všude je hodně očí. Přesto existuje způsob. Sejděte do laboratoře. Jistě jste si všimli, že laboratoř nemá strop. Vědec stojí u terminálu a něco kontroluje. Z laboratoře si najděte správné místo, kde asi tak vědec nad vámi stojí. Strážného, který krouží okolo celé místnosti, nechte odejít do velínu. Teď hoďte předmět na zakryté zábradlí. Pokud se vám podaří hodit předmět správně, měl by k vám do laboratoře sejít právě ten poslední vědec. Už jen stačí, aby ho 47ka nepozorovaně zpacifikoval. Tělo také bezpečně hoďte do žumpy. Poté vypněte bezpečnostní terminál a v klidu odejděte do exitu. Takto nebudete muset likvidovat víc lidí než je potřeba. Navíc to má takový zabijácký styl :o)

Mistrovství: Továrna smrti - dokončit všechny výzvy mise.
17.11.2016 00:37:26
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one