Hitman Absolution - návod 8. část

Hitman Absolution

Hope. Město bezvládí a korupce. To udělal z Hope Dexter. Místní policejní oddělení je prolezlé šmelinou. Blake Dexter dosadil do významných funkcí své lidi. Tím si chtěl zachovat nadvládu nad celým městem. Nejodpornější figurou města Hope je bezesporu místní šerif. Bezpáteřní kreatura Clive Skurky. Spřažen se soudcem Stricklandem si právo upravuje podle sebe. Problémovější vězně poté Skurky využívá na nelegální pěstní souboje a když už nejsou užiteční, tak je rovnou likviduje.

Skurkyho zákon

Podmise: Soudní budova
              Zadržovací cely
              Vězení


 Na rychlovku je to snadná mise. Prakticky nepůjde o likvidaci cíle ale o další standartní procházečku. Prostě z bodu A do bodu B. Navíc máme možnost znova potkat Kanea ze známého titulu Kane & Lynch. Zřejmě ho skřípli Skurkyho strážci zákona v předměstském baru po rvačce, kterou tam rozpoutal 47ka. Nyní ve vězení píše dopis své dceři.

 Po eliminaci elitního týmu agentury, záchrany vlastního života a naštvání do nepříčetnosti Travise, se 47ka konečně vydal po horké stopě zpět do města Hope. Viktorii by měl nyní mít v držení Hopeský šerif a blízký přítel Dextera, Clive Skurky. Na Skurkyho však bude muset 47ka vymyslet daleko propracovanější plán než na likvidaci Sancheze. Skurky je prohnanější soupeř. Navíc mu do karet hraje jeho domácí prostředí. Momentálně je zavřený spolu s Viktorii ve svém privátním vězení, hlídám celým Hopeským policejním oddělením. Nejjednodušším způsobem pro 47ku jak se dostat do vězení, je nechat se sám zavřít. První cesta tak v Hope vede rovnou do soudní síně.

 Popíši ten nejsnadnější způsob jak se dostat do exitu.
 Jakmile začne soud z Timothy Hawkem, vyjděte před soudní síň do kruhové haly. Po pravé straně je točité schodiště do patra. Od schodiště v patře se vydejte pro změnu na levou stranu. Tak se dostanete do horního hlediště soudní síně. U okna stojí člen soudní stráže před počítačem. Zatím sledujte parodii na soudní líčení pod vámi. O chvíli později nařídí soudce přehrání videozáznamu z průmyslové kamery. jedním z míst kde se dá záznam pustit je právě počítač v hledišti v patře. Hlídač pustí záznam. Poté by měl odejít na chodbu. Pokud se tak nestane, budete ho muset odlákat předmětem. Těch seženete několik dole v kruhové hale. Například bystu sochy či vázu. V patře pak v místnosti s kopírkou. Tam je odložena kniha. Až bude tedy pc nechráněno, jděte k němu. Sabotujte záznam. Obžalovaný v soudní síni okamžitě na to zavede řeč o konspirační teorii. Soudci dojdou nervy a vyhlásí přestávku. Dobře je ihned po sabotáži pc sejít zpět do kruhové haly. Vydejte se chodbou směrem k exitovým dveřím na dvorek vedle archivu. Po levé straně jsou wc. Jedny dámské a jedny pánské. Vejděte do pánských. Vedle kabinek s klozetem je žlutá skříň. Tam se schovejte. Pan obžalovaný totiž využil přestávku k návštěvě wc. Strážník ho přivede ke dveřím wc ale dovnitř vejde jen obžalovaný. Okamžitě využije situaci být sám a pokusí se odstranit mříže z oken. To mu ovšem nejde. Tak dostanete příležitost vyjít ze skříně ven a obžalovaného zezadu omráčit. Převlékněte se do jeho šatů. Tělo dejte do skříně. Musíte jednat rychle. Ostraha za dveřmi vám bude odpočítávat čas strávený na wc. Obžalovaný se totiž musí okamžitě vrátit do soudní síně. V převleku za obžalovaného tedy vyjděte z wc ven. Strážný vás poučí, aby se 47ka nikde nezastavoval a šel klidně do soudní síně. V soudní síni již na obžalovaného čeká soudce. Až se 47ka postaví ke stolu, soudce vynese rozsudek. V Hope se něčím tak přízemním jako je odvolání netrápí, takže rozsudek je okamžitě pravomocný a odsouzený putuje rovnou za mříže. Jděte ke dveřím, u kterých je magnetický zámek na přístupovou kartu. jeden ze strážců otevře kartou dveře. Takto se dostanete k zadržovacím celám.
 Zadržovací cely. Poté co otevřete zamřížované dveře, ujme se vás hlídač zadržovacích cel. Tito muži jsou prozatím stále zaměstnanci soudu. Vzhledem ke zpouře ve vězení, dostane 47ka krásnou celu právě v tomto křídle. Sejděte spolu s ostrahou po schodišti. Dostanete se do dlouhé chodby. Až znova sejdete po dalším schodišti, ukáže 47ce dozorce jeho novou celu. Vejděte do ní. Strážný ji zamkne a znova se vrátí do chodby. V místnosti se zadržovacími celami sedí jen jeden člen ostrahy u stolu. Prohlíží si hanbatý časopis, takže nebude 47ce věnovat žádnou přehnanou pozornost. Problém ovšem dělá jiný strážník, který je ve vedlejší místnosti. Opakovaně prochází obě místnosti a něco hledá. Odemkněte celu. Až strážný z vedlejší místnosti přijde k celám na prohlídku a bude ke 47ce zády, vyjděte ven z cely. Naproti vchodu do druhé místnosti jsou pancéřové dveře, vedoucí hlouběji do vězení. Musíte je ovšem nejdřív vypáčit.
 Vězení. Tady již neplatí autorita justiční stráže. Celé vězení má pod palce Skurky a jeho uniformovaní muži. Rovněž v převleku obžalovaného tady nemáte samotní co pohledávat. Když od dveří nakouknete do chodby, uvidíte jak před jednou celou stojí policejní důstojník. Jeho kumpáni mezitím z nudy tlučou v cele jednoho vězně. Opatrně skrčeni vejděte do chodby. Důstojník se otočí a půjde na druhou stranu chodby. Následujte ho. U skříně na podlaze leží hasák. Použijte ho pro případ odlákání pozornosti jiných policistů. Chodbou se dostaňte do místnosti, která je mozek i srdce celého vězení. Uprostřed místnosti je nedobytná centrála. Uvnitř naleznete panel k otevření mříží ke vstupu do další úrovně vězení. Centrálu uprostřed místnosti obejděte z levé strany. Schovejte se do tmavé opuštěné cely. odtud můžete pozorovat jak dění na chodbě, tak i v centrále. Uvnitř centrály se nachází pouze jeden policista. Chodí od panelu ovládání zamřížovaných vrat k trezoru. Jakmile dovolí situace, vnikněte do centrály a zmáčkněte tlačítko na panelu. Otevřou se dveře. Kdyby nastala cestou nějaká komplikace, použijte předmět k odlákání pozornosti. Od otevřených vrat se znova ocitnete v chodbě. Vstupujte opatrně. Stojí tady policista. Ten po chvíli odejde. Jděte za ním. Zastaví se u stejné místnosti, ve které byla předtím centrála bezpečnosti. Jen tentokrát je uprostřed místnosti zapuštěn pod úroveň podlahy sprchovací kout. V něm zápasí k všeobecnému veselí přihlížejících policistů dva vězni. Vedle policisty, kterého jste sledovali je žebřík, vedoucí na kovovou lávku. Tato lávka prakticky vede nad celou místností. Vylezte po žebříku na lávku. Po ní skrčeni přejděte na druhou stranu místnosti. tam naleznete druhý žebřík. Jím slezete hned vedle schodiště. To vede do chodby a následně k suterénu policejní stanice. Vyjděte po schodišti do chodby. Odbočte do první cely na levé straně. Ve zdi je průlez větrací šachtou. Tou prolezete do další cely. Stačí už jen odemknout zámek od cely a zámek od pancéřových vrat exitu.


Výzvy:

Chameleon - v celé misi musíte získat hned pět převleků. Převlek soudce i Timothy Hawkeho lze získat tak, když budete postupovat podle níže popsaných výzev. Převlek ostrahy soudu je volně odložený ve skladu, do kterého vniknete ze dvora a nebo můžete zpacifikovat nějakého hlídače. Převlek soudního zřízence lze získat nejlépe v horním patře soudní budovy v archivu, když ho omráčíte a seberete mu šaty. Omračovat ženu blízko kanceláře soudce nemá cenu. 47ka přece nenosí ženské šaty. Poslední převlek Skurkyho policistů seženete hlavně ve vězení. Nejlépe je celou tuto věc skloubit s výzvou: Vzpoura jednoho muže.

Sběratel důkazů - celá mise má tři podmise a v každé z nich je jeden důkaz. Nejsnadněji jdou získat poslední dva. 
 Podmise: Soudní budova. Tady k získání důkazu bude nejlepší si sehnat převlek soudní ostrahy. Když nechcete nikoho omráčit, tak volně odložený převlek najdete v místnosti úplně na konci dvora za autobusem pro vězně. Poté se v něm vraťte do soudní budovy. Za recepcí mají hlídači svojí klubovnu. Je tam také místo k ukrytí - krabice s koblihami. Ve vhodnou dobu seberte důkaz ze stolu a vytraťte se nepozorovaně na chodbu. Pozor na ostatní hlídače. V budově je jich opravdu mnoho.
 Podmise: Zadržovací cely. Velmi snadná záležitost. Důkaz je odložený na stole blízko exitu. Stačí si ho jen vzít. Nikdo nebude protestovat.
 Podmise: Vězení. Taktéž je důkaz odložený na ne moc střeženém místě. V cele ho hlídá jen jeden policista a ten při tom ještě volá z mobilu. Skrčeni se postavte za policistu. On při volání chodí po cele. Jakmile dosáhnete na důkaz, tak ho ihned seberte. Potichu opusťte celu. Policista ani nezaregistruje, že do cely někdo vstoupil.

Infiltrator - během celé mise si musí 47ka počínat jako duch. Nikdo ho nesmí odhalit ani nesmí svým počínáním vyvolat poplach či sebemenší podezření.

Pouze oblek - moc mi to nešlo být v tomto případě naprosto neutrální. Občas jsem si musel cestu pročistit. Nezabíjel jsem ale spíš omračoval. Navíc problém byl, jak se dostat do skladu v soudní síni. Nejlepší je odstranit Timothy Hawkeho. Soudce neni přítomen. Poté přeskočte přepážku, kde sedí porota. Po odlákání předmětem, se potichu dostaňte do skladu na důkazy. Tady je potřeba trochu snížit osazenstvo stráží a ventilačním systémem vniknout ke dveřím do zadržovacích cel. Následující podmise jsem už prošel v pohodě.

Žádné vedlejší ztráty - v soudní síni ani nikde v ně i venku soudní budovy nikoho nezabíjejte. Máte umožněno pouze omračování. Nejlepší je projít celou misí tak, jak je popsáno v návodu. Omračte jen obžalovaného Timothy Hawkeho.

Vzpoura jednoho muže - docela zajímavá výzva. Započítává se pouze v poslední podmisi: Vězení. Tady musí 47ka zabít deset Skurkyho policistů skleněným nožem, který předtím sebere ve skladišti soudní budovy. Pozor započítává se vám pouze série, kdy zabijete všech deset cílů bez vyvolání podezření. Zabití nožem je velmi krvavá záležitost, takže si dobře vybírejte místo. Celou sérii vám zničí i vyvolání podezření z nalezeného těla či kaluže krve. Naštěstí vězení je propleteno chodbami i otevřenými celami. Navíc když se od krvavé louže vzdálíte na dostatečně velkou vzdálenost a určitý časový interval, tak se krev na podlaze postupně ztratí. Já osobně jsem začínal až po průchodu do druhé části vězení, kde policisté sledují pěstní souboj mezi vězni. Nejdřív jsem zabíjel v chodbě blízko exitu a po železné lávce se pravidelně vracel do chodby, kde je cela s důkazem. Předmětem jsem si jednotlivě přivolával policisty a bez svědků je likvidoval.
 PS: během vraždění nožem si dejte hlavně pozor na krvavé skvrny a vězně v celách. I oni vás mohou prozradit a tak zničit celou sérii.

Tak blízko, a přece tak daleko - dokončete úplně celou misi.

Přestůj pád - jak jsem popsal v hlavním návodu. Musíte přerušit záznam v soudní síni. Soudce vyhlásí přestávku. Obžalovaný odejde na wc. 47ka získá na wc převlek obžalovaného Hawka. V něm se vrátí do soudní síně. Poté se nechá soudcem odsoudit a uvrhnout do žaláře.

Námitka - jestliže chcete přerušit proces s Timothy Hawkem z důvodu získání jeho oblečení nebo získání soudcovské roby od soudce, musíte nejdřív sabotovat přenos důkazu z průmyslové kamery v soudní síni. Ovládací terminály k sabotáži jsou dvě. První najdete na balkoně v soudní síni. Je to popsáno v návodu. Druhý terminál naleznete v místnosti vedle kanceláře samotného soudce.

Nástup do úřadu - postup je jasný. Musíte vyřadit podjatého soudce. Sebrat mu oblečení i soudcovské kladívko a vstoupit do soudní síně. Následně 47ka vynese rozsudek ve prospěch obžalovaného Timothy Hawkeho. Do kanceláře soudce se dostanete přes dvůr. Cesta sice není nijak snadná. Navíc na výběr máte ze dvou cest k vniknutí do budovy oknem. Jedno okno vede přímo do soudcovy kanceláře a druhé do místnosti s počítačovým terminálem. Nejprve než vejdete na dvůr exitovými dveřmi, tak si sežeňte nějaký předmět. U plotu, který odděluje hlídané pásmo od zbytku soudní budovy, počkejte, než stráže odeženou dotěrného civilistu. Poté oba členové justiční stráže půjdou okolo policejního auta hlouběji do dvora. Jeden obhlíží bránu na dvůr a druhý se postaví k autobusu pro vězně. Tou dobou se přesuňte za přední část policejního auta. Nepozorovaně střelte silverballerkami do zdi nad přední část autobusu. Všechny stráže se tím směrem otočí. Dá vám to čas se přesunout za jiné policejní auto v rohu soudní budovy. Za ním se baví rovněž dva hlídači. přitiskněte se k autu. Po chvíli se situace uklidní. Předešlí dva strážci se znova vydají k prvnímu policejnímu autu. Hlídač u předku autobusu se vrátí ke svému kolegovy. Nyní předmětem odlákejte všem hlídačům u policejního auta pozornost. Musí se dívat pryč od okna za vámi. Tím vnikněte dovnitř. Ve druhé variantě se musíte plížit okolo nahromaděných dlaždic blízko plotu. Takto se dostanete za autobus a za další dlaždice. Ve správnou dobu odlákejte předmětem pozornost hlídače, který stojí u zadní části autobusu. Poté vylezte rovnou oknem do soudcovy kanceláře. Uvnitř sabotujte terminál se záznamem. Schovejte se za soudcův stůl v jeho kanceláři. Soudce vyhlácí přestávku a vrátí se do své kanceláře. Ve vhodnou dobu ho omračte. Seberte mu oblečení. Nezapomeňte také na soudcovské kladívko. Tělo opatrně ukliďte do skříně. Během toho si dávejte pozor na volající zřízenkyní v druhé místnosti. Mohla by vás během chození po místnosti zahlédnout. Poté se vraťte do soudní síně. Postavte se k soudcovskému stolku. Ihned na to dorazí do soudní síně i obžalovaný. Následuje moje oblíbená část. 47ka vynese rozsudek zprošťující obžalovaného všech obvinění, což vyvolá v soudní síni silný odpor a velikou radost Timothy Hawkeho.

Soudný den - 1. část - jak je uvedeno ve výzvě: Nástup do úřadu, vnikněte do kanceláře soudce a seberte mu oblečení. V převleku soudce máte povolený vstup po celé budově. Jedině kde to neplatí je místnost pro strážné v přízemí. Shodou okolností se tam nachází právě jeden z důkazů. Ovšem úkolem 47ky v této výzvě je, aby vyšel po schodišti do patra. Tam najděte archív. V něm hledá soudní úředník nějaké spisy. Tohoto úředníka musíte omráčit a jeho tělo schovat. Nikdo vás během toho nesmí vidět. Sice se zde nachází tři strážci, přesto při správném načasování je tato výzva naprosto snadná. Tato výzva musí být provedena v převleku za soudce.

Soudný den - 2. část - jako u předešlé výzvy musíte tentokrát odrovnat tři soudní úředníky. Jak dostat prvního už víte. Viz. Soudný den - 1. část. Druhého najdete ve vedlejší místnosti blízko soudcovy kanceláře, když vyřadíte počítačový terminál. Je to ta žena, která volá z mobilu. Stačí tedy sundat soudce a následně i ji a obě těla dát do skříně. Třetí je takový tvrdší oříšek. Úředníka najdete v soudní síni. Stojí poblíž skladu, kde se hromadí soudní důkazy. Uvnitř tohoto skladu najdete tři hlídače. Aby jste sem dostali soudního zřízence, musíte eliminovat celkem pět hlídačů. Všechny ve skladišti a dva ze soudní síně. Rozhodně bych během toho prosazoval milosrdnější variantu - omráčení. Stačí se schovat za regál a přilákat postupně k sobě oba hlídače ve skladišti. Posledního hlídače, který je naproti stolu, kde najdete skleněný nůž, můžete ze zálohy strhnout k zemi. Ostatní hlídače ze soudní síně si postupně přivolávejte do skladiště. Ovšem nezaplňte si těly jedinou bednu v místnosti. Budete tam muset také schovat posledního soudního úředníka.

Soudný den - 3. část - musíte zabít Timothy Hawkeho soudním kladívkem v převleku za soudce. Pokud možno bez svědků. 
Přerušte soudní proces a převlečte se do převleku za soudce. Teď však nechoďte do soudní síně. když to uděláte, tak se obžalovaný ihned vrátí do soudní síně. Jediná cesta je oknem na dvůr. V převleku za soudce se nemusíte nijak krýt. Dokonce nepřijde strážným nic divného, když soudce skáče z okna soudní budovy. Projděte celým dvorem k nouzovému východu budovy. Blízko východu jsou wc. Jedny dámské a jedny pánské, hlídané soudním hlídačem. Uvnitř wc se nachází Timothy Hawke. Já osobně jsem zašel na dámské wc a do panských přelezl větrací šachtou. Tady Timothy Hawkeho zabijte kladívkem a tělo schovejte do žluté skříně. 

Mistrovství: Skurkyho zákon- dokončit všechny výzvy mise.

 
Hope - nyní válečné město. Dexter spolu se Skurkym mají v držení Viktorii. Rovněž dopadli i svého obávaného nepřítele - agenta 47. Všechny ovšem přelstil Travis. Nahnal do Hope své muže. Mají za úkol zlikvidovat Skurkyho, také 47ku a přivést zpět do Agentury nezraněnou Viktorii.

Operace kladivo

Podmise: Okresní věznice
              V nevýhodě
              Požár
              Hopeský veletrh
            

 Přestože se v této misi nachází cíl k eliminaci, bude se jednat o další standartní procházečku. Skurkyho rovněž nebudete muset zabíjet obvyklým způsobem. Tentokrát se jedná o střelecký souboj, kdy vyhraje ten rychlejší.

 I když se úspěšně 47ka prodral vězením až ke Skurkymu, přesto jeho lstivý protivník byl prohnanější. 47ka skončil v poutech. Dokonce se dostavil i sám Blake Dexter, aby se dozvěděl o osudu svého syna. Ovšem Viktorie nadále zůstává v jeho rukou. Aby toho nebylo málo, do oblasti se dostavil úderný oddíl Agentury. Travis nadále trvá na svém. Chce Viktorii zpět za každou cenu. Takto se 47ka dostává mezi dva mlýnské kameny. Z jedné strany dotírá Dexter a Skurky a z druhé Travis. Rozhodující souboj bude sveden ve městě Hope.

 47 se ocitá sám v suteréní kobce Skurkyho. U dveří je požární hlásič. Stačí ho tedy jen stisknout. Začne houkat siréna. Po chvíli do uzamčené místnosti vejde hlídající policista. Nechte 47ka sednou zpět na židli. Tím se bude krýt, jako by byl nadále spoutaný. Až se k němu otočí policista zády, může se v klidu vyplížit otevřenými dveřmi na chodbu. Vyjděte po schodišti a směřujte chodbou dál. na konci chodby je skladovací místnost. Uvnitř telefonuje další policista. Stačí se tedy jen přitisknout k pultu a přesunout se za regály. Ještě předtím si vezměte z pultu síťový kabel jako škrtící strunu. Naproti regálům je průlez do větrací šachty. Na druhé straně je kancelář šerifa. Po místnosti se prochází policejní důstojník. Ve správnou dobu vylezte z větrací šachty. Schovejte se za stůl. Až půjde polda na druhý konec místnosti, vyjděte z kanceláře úplně těmi levými dveřmi do recepce. Tady jeden policista diskutuje s civilistou. Druhý si občas prohlíží zabavené silverballerky a nebo si prohlíží skříně. jakmile policista odejde od silverballerek, tak si je okamžitě vezměte. Přitisknutí k pultu uprostřed recepce se propližte k východu. Poté už jen stačí vyjít ven před budovu.
 Podmise: V nevýhodě. jakmile se dostanete před budovu, okamžitě zasahuje Agentura. Na Travisův rozkaz jeden z vojáků postřelí Skurkyho do nohy. Zbabělý šerif se dá okamžitě na útěk. Celé speciální komando Agentury ihned obklíčí policejní stanici. Od východu se propližte okolo květníků na pravou stranu. Je zde bezbariérová plošina, vedoucí na parkoviště. Po ní sejděte a ukryjte se za kontejner. Tento prostor aktivně hlídá jen jeden voják. jakmile bude čistý vzduch vydejte se ke stěně terasy. Najděte vstup na římsu a vylezte na terasu. Tu hlídají dva vojáci. Zde jsem nechtěl moc riskovat. Terasu jsem si vyčistil a těla schoval do popelnice. Rovněž jsem hozeným předmětem přilákal oba vojáky hlídající branku pod terasou. I jejich těla jsem schoval. K vyřazení vojáků stačí omráčení. Nemusíte je zabíjet. To zbytečně ničí hodnocení. Na terase si vezměte cihlu. Sejděte po železném schodišti k brance. Největším problémem je tady voják, dívající se směrem k cisterně. Druhého vojáka, který hlídá tento prostor kryje černá dodávka. Až tento voják odejde od dodávky k hlavní bráně parkoviště, hoďte cihlu na druhou stranu ulice. Tím na chvíli odlákáte pozornost vojáka, pozorující cisternu. Vpravo okolo zdi se přesuňte k naskládaným černým bednám. Ty poté přeskočte a schovejte se za zelené auto tak, aby vás nikdo neviděl z druhé strany ulice. Vojáci co stojí před autem za chvíli odejdou. Půjdou směrem k parkovišti. Skrčeni přejděte ulici na druhou stranu. Zalezte zase za bedny. V příhodnou dobu nepozorovaně vejděte do obchodu s obuví. Naproti přední části zdemolovaného tahače je vchod do skladiště.
 Podmise: Požár. V první části této podmise se můžete pohybovat zcela normálně. Nikde není jediný voják Agentury. Vše funguje v pohodě, než vejdete do zakouřeného skladu. Zde operuje nejtvrdší jádro úderných jednotek - tzv. těžkooděnci. Navrhoval bych tedy naprosté utajení. Od vchodu do skladu, se držte po pravé straně. Přitiskněte se k regálům a takto směřujte až k velkým plechovým vratům. Poté co jimi projdete, jděte okamžitě k žebříku. Jím vylezete na plošiny, které jsou nad úrovní podlahy skladiště. Tím se nakrátko schováte před pozorností vojáků. Přejděte první sadu plošin. Na konci seskočte zpět mezi uskladněné zboží. Propližte se okolo zboží a plechovou zdí skladiště až na druhý konec. Tady je další menší plošina. Když z ní seskočíte, nacházíte se v rohu skladiště. Znova se propližte na druhý konec ke dveřím do další části skladu. Cestou když tak použijte k odlákání vojáků předmět. Ve druhé čísti skladu hlídá dveře jen jeden voják. Při správném načasování mu snadno projdete nouzovým východem za jeho zády. Ze skladiště se dostanete na zadní dvůr. Následuje už jen klidný výstup do horního patra hospody.
 Podmise: Hopeský veletrh. Na první pohled by se zdálo, že jde o hodně těžkou misi ale opak je pravdou. Zde je potřeba hlavně rychlost a načasování. Nečekejte, až voják stojící na patře zajde do vedlejší místnosti. Okamžitě se plíživě dostaňte ke schodišti a po něm v přízemí hospody k východu na ulici. Teď jděte na levou stranu. Vylezte na podium. Po něm přejděte na druhou stranu. Skrčeni sejděte po schodišti mezi sudy. Teď už se jen přesunujte okolo stánků, sudů a jiných předmětů podél ulice na druhou stranu. Vždy se držte na levé straně. Při této akci je potřeba být trpělivý a dodržovat určitý časový harmonogram. Přejít musíte až k dřevěným dveřím blízko toho velkého domu. Po úspěšném absolvování cesta se dostanete za město. Já toto místo v mapě nazývám - Území nikoho. Jedná se vlastně o video sekvenci kříženou zásahy hráče. Prostě dojděte do kostela a zabijte v pomalém režimu Skurkyho. Pozor ale, na jeho zastřelení máte pouhé tři sekundy, jinak potom on zabije 47ku.

Pár rad: jedna pistole se v celé misi hledá hodně špatně, protože ji má pouze jeden voják - velitel úderného týmu. Jde o pistoli Aries 24-7. Velitel obchází ještě s jedním vojákem dveře do exitu. Vzhledem k velkému množství ostatních nepřátel, je lepší eliminovat celou skupinu vojáků. Pochopitelně si musíte počínat zcela nenápadně a vyřazovat vojáky postupně tichou smrtí. Občas se mi totiž stávalo, že když použijete proti nim tvrdý úder, tak velitel schová pistoli a půjde po vás agenturní útočnou puškou. Po jeho vraždě, zůstane na místě jen ta puška ale pistole už ne.
 Pokud chcete na Hopeském veletrhu využít opravdu mohutný výbuch, máte možnost. Veliká budova hned vedle vrat exitu je totiž palírna alkoholu. V přízemí za okny jsou velké destilační válce. Když oba válce pokropíte několika dávkami z taktické pušky začnou hořet a následně vybuchnou. Následně na to se celý dům se poroučí k zemi. Zůstanou jen obvodové stěny. Trosky navíc zabijí vojáky před domem. K tomu začnou také vybuchovat všechny černé dodávky v okolí. Až projdete exitem, tak i v další lokaci s kostelem bude dům zničený.


Výzvy:

Chameleon - převleky jsou jen dva. Hopeský policejní důstojník. Tento převlek můžete získat prakticky hned na začátku mise, když zapnete alarm. Buď se schováte za dveře a procházejícího strážníka strhnete k zemi a omráčíte ho, nebo počkáte, až vejde do místnosti a otočí se ke 47ce zády. Převlek agenturní těžkooděnec lze pohodlně získat v podmisi: Oheň. Stačí jen omráčit jakéhokoliv vojáka procházejícího mezi regály se zbožím.

Sběratel důkazů - v každé podmisi je jeden důkaz. 
 Okresní věznice. Důkaz se nachází na stole v severozápadní části policejní stanice. Nejschůdnější cesta vede přes recepci, kde si 47ka vezme zpět své pistole. Je lepší během toho použít maskování ve formě převleku za Hopeského policejního důstojníka.
 V nevýhodě. Tady je důkaz rovnou před vchodem u prostřední černé dodávky na parkovišti policejní stanice. Zde není moc vojáků agentury. Stačí jen nenápadně projít mezi dodávkami.
 Požár. V převleku za agenturního těžkooděnce obejdete celé skladiště. U vchodu do poslední části skladu narazíte na vozík a na něm leží důkaz. Ve správnou dobu se k němu snadno dostanete. Částečně vás bude krýt zakouřené prostředí.
 Hopenský veletrh. Důkaz je úplně na konci podmise. Na opačné straně, než je exit. Dostaňte se tedy ke dveřím do exitu. Jen teď přejdete okolo velkého domu, která slouží jako palírna, za hnědé auto. Odlákejte odtud několik vojáků. Blízko černé dodávky, která vjela mezi stoly a židle je položený důkaz.

Infiltrator - nikdo nesmí 47ku během procházení všech podmisí zahlédnout. Rovněž nesmí 47ka nikde vyvolat podezření. Ovšem jedná se v této misi jen o standartni procházečku. Tedy zbývá jen najít tu nejjednodušší cestu, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Pouze oblek - dokončit celou misi jen v obleku. Nejobtížnější je asi podmise: V nevýhodě. Prakticky jsem celou misí prošel v obleku, když jsem psal návod pro Operaci kladivo. 

Civilní stráž - jedná se o první podmisi: Okresní věznice, tedy Skurkyho policejní stanice. Tady musíte jakýmkoliv způsobem eliminovat všechny policisty. Já jsem osobně zaujal postupné snižování policejního sboru formou omračovaní a schovávání těl. Vzhledem k tomu, že na stanici je spousta místností a různě umístěného nábytku, neměl by to být žádný větší problém.

Zamlžený zrak - v podmisi. Oheň musíte bez odhalení zlikvidovat deset těžkooděnců. Celý sklad je zamořený hustým kouřem, takže viditelnost je na nule. Stejně dobře vám to půjde i v erárním obleku bez převlečení do převleku.

Těžký pancíř - taktéž se jedná o podmisi: Oheň. Pro změnu musíte zajmout jednoho těžkooděnce agentury. To se nejlépe dělá v první části skladu, kde se pohybují jen dva vojáci. Následně s tímto živým štítem napochodujte do druhé části skladiště, kde vojáků je o něco víc. Počkejte, až poblíž vás budou jiní tři těžkooděnci a bez minutí je postřílejte. Vaše akce musí být chirurgicky přesná. Poté získáte tuto výzvu. 

Očistný oheň - kompletně dokončete celou misi.

Chirurgická přesnost - 1. část - tuto výzvu jsem rovněž plnil jen v podmisi: Oheň. Všechny tyto tři výzvy platí pouze na těžkooděnce agentury. V první výzvě musíte bez minutí zabít tři vojáky. Nejlepší je použít pomalý režim zaměřovaní cílů.


Chirurgická přesnost - 2. část - druhá část posouvá laťku obtížnosti o trochu výš. Nyní musíte najednou zabít pět vojáků agentury. Nejideálnější místem je se schovat na plošině za bedny uprostřed skladu. Odtud uvidíte na vrata, kterými se dostanete do poslední části skladiště a na odložený důkaz. Okolo se pohybuje opravdu hodně agenturních těžkooděnců.

Chirurgická přesnost - 3. část - poslední část vám nařizuje sejmout rovnou sedm těžkooděnců. Použijte stejné stanoviště jako v předchozí výzvě. Jen musíte u toho trochu trpělivěji čekat, až se opravdu sejde na jednom místě sedm vojáků. Jedná se o rychlou a efektivní reakci. V pomalém režimu musíte bleskově označit všech sedm cílů, než vám vyprší celý instinkt. Jde to. Sám jsem to po několika pokusech zvládl.

Mistrovství: Operace kladivo - dokončit všechny výzvy mise

 
15.12.2016 13:32:53
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one