Hitman Absolution

Sanchez - prapodivná hříčka přírody. První pokus doktora Ashforda jak vytvořit nezničitelného super vojáka. Bohužel se jeho experiment silně nezdařil. Sanchez je v současné době Dexterovým osobním strážcem. Mimoto také tento obrovitý člověk zápasí v nechvalné aréně smrti. Je velice silný a nebezpečný. Na 47ku narazil již v minulosti. Ze střetu těchto dvou legend vyvázl jako naprostý vítěz.

Zápasová noc

Podmise: Patriotův hangár
              Aréna


 Po nerváku v továrně máme možnost si trochu oddechnout při této velmi jednoduché misi.

 Když 47ka zjistil, že Dexter nechal přesunout Viktorii na bezpečnější místo ze své továrny, ocitl se tak znova na začátku pátrání. Po Dexterovi ani Viktorii nezůstala sebemenší stopa. Všichni zainteresovaní vědci jsou mrtví. Nyní jediným současným  vodítkem zůstal jen Sanchez. Všeobecně se ví, že zápasí v blízkých hangárech v aréně smrti. Tady má 47ka možnost, jak navázat na zpřetrhané pátrání. Přinutit Sancheze mluvit a přiblížit se tak k současnému pobytu unesené Viktorie.

 I když je hangár malý a stráží mnoho, dá se bezproblémově plnit zadaný úkol. Tím je dostat se jakýmikoliv prostředky do arény. Jsou dvě možnost. Buď v převleku Patriota nebo tajně prolézt větrací šachtou ve výtahu. Obě možnosti však mají svá úskalí.

 Přejděte od výstupu z továrny k železnému plotu. Schovejte se za sudy. Dobře odtud vidíte na patriotův karavan i na stráže. Stráže se nyní zaobírají jiným problémem, než je hlídání Patriota. jeden z jejich členů ztratit přístupovou kartu. Bez ní nelze vejít do arény na zápas jako V.I.P. Proto se stráže budou spíš věnovat hledání karty, než bedlivě sledovat okolí. jakmile se stráže dají do rozhovoru ohledně ztracené karty, projděte po levé straně okolo vchodu do šaten zápasníků za naskládané dřevěné bedny. Pokračujte uličkou až na zastavěný konec. Tady musí 47ka vyskočit na bedny a z druhé strany zase seskočit dolu. Škvírou mezi bednami sledujte, až na druhé straně projde strážný. Poté přelezte bedny. Na druhé straně je na sudu kladivo. Seberte ho. Pokračujte uličkou až na konec hangáru. Skrčeni přejděte teď přes otevřený prostor k protějším naskládaným bednám. Tam u stěny hangáru je důkaz, převlek strážného a odložená plastická trhavina. Nemůžete tam ovšem přijít jen tak. O bedny blízko převleku je opřený hlídač. Prokličkujte tedy mezi bednami. Hlídače odlákejte hozeným kladivem. Seberte důkaz a plastickou trhavinu. Není nutné vzít si na sebe převlek strážného. Znova přelezte naskládané bedny. Z druhé strany bezvadně uvidíte na přední část karavanu i na trénujícího Patriota. Přitiskněte se k přední části auta. Takto přelezte ke stolku s rádie a sedícímu muži z Patriotova doprovodu. Zapněte rádio a schovejte se za auto. Sedící chlapík si stoupne k rádiu. Ostatní se zase začnou věnovat své činnosti. Tím dostane 47ka příležitost ukrást Patriotovi medvídka. Je odložený na skládací židli. Po tomto úspěchu se schovejte za bedny naproti přední části karavanu. Je tam i dřevěná bedna. Takto vyčkejte do doby, než si Patriot všimne chybějícího medvídka. Ztropí scénu a přinutí tak veškerý doprovod, aby šli medvídka hledat. Před karavanem tak zůstane jen on sám. Vyndejte trhavinu a hoďte ji na dřevěné bedny, za kterými je schovaný 47ka. To připoutá pozornost Patriota. Půjde se podívat o co jde. Přikrčený 47ka za bednou pak jednoduše strhne procházejícího Patriota na zem a omráčí ho. Hned na to si vezměte Patriotův převlek. Tělo vložte do bedny teprve, až budete mít jistotu, že vás nikdo neuvidí. Já počkal, až se Patriotův doprovod vrátil na svá místa. V převleku za Patriota se můžete rovnou vydat ke vstupu do šaten zápasníků. Strážný vás bez problému pustí dovnitř.
 Dále stačí projít klidně šatnami zápasníků. Pár místních buranů bude mít sice nemístné poznámky k převleku 47ky ale nikdo nebude na jeho přítomnost nijak zvlášť reagovat. Kordonem se dostaňte až k aréně. Tady na vás čeká Sanchez. Začne zápas. Je půlený filmovou sekvencí a správným mačkáním příslušných tlačítek. Prostě stejný postup, jako když se 47ka dostane během hry do pěstního souboje s jakoukoliv postavou. Nakonec ze Sancheze vytáhne všechny informace a pak mu zlomí vaz. Teď už jen stačí sebrat druhý důkaz a vyrazit do exitu. 47ka v převleku za Patriota má přístup do zázemí arény. Tedy do míst, které hlídají stráže. Projděte do zázemí přes bar vlevo od arény smrti. Vyjděte do patra. Poté po železném ochozu do V.I.P. místnosti s velkými okny. Tady celý zápas sledovali lidi z Patriotova doprovodu. Uvnitř naleznete druhý důkaz. Po jeho získání se vraťte stejnou cestou k exitu. Vyzvedněte si zbraně u okénka. Teď může konečně 47ka odejít plechovými dveřmi do exitu.

 Celá tato varianta je velmi snadná a vede také ke snadnému hodnocení tichého zabijáka.

 Druhá možnost je o trochu složitější. V hangáru musíte najít kartu. Sebrat převlek strážného v továrně a prolézt šachtou k aréně.
Začátek je stejný, jak byl popsán výše. Odlákejte stráže od převleku. Seberte i důkaz. V převleku za strážného přelezte bedny k Patriotova karavanu. Za karavanem je elektrický generátor. Naproti generátoru je umístěná dřevěná bedna a před touto bednou je prostor mezi naskládané jiné bedny. V uličce mezi bednami najdete zapadlou přístupovou kartu. Teď stačí po levé straně obejít mezi bednami patriotův karavan. Jděte směrem k zaparkovanému tahači. Okolo něho pak k plechovým dveřím vedoucí k výtahu. Jsou to ty dveře hned naproti průlezu z továrny, tedy startu mise. Seskočte do výtahové šachty. nachází se tam i šachta ventilace. Tou lze prolézt okolo Sanchezovy šatny do skladu. Teď už jen stačí, když 47ka vypáčí zámek od dveří.
Nyní popíšu možnost zabití Sancheze mimo nabídky ve výzvách.
 Obejděte celou arénu. Pokud možno se držte v davu lidí. Je to krytí před nežádoucí pozorností ze strany postávajících strážných. Do patra se dostanete jedním ze dvou vchodů za barech. Vy použijte ten, který se nachází pod místností V.I.P., kde sleduje zápas Patriotův doprovod. Vyjděte do patra. Poté zamiřte do V.I.P. místnosti. Tady se instinktem skryjte před strážným, než přejdete toto místo do přilehlé místnosti. Zde může najít převlek Patriotův doprovod. Počkejte, až do té samé místnosti zajde Patriotův trenér. Vraťte se stejnou cestou na kovový ochoz před V.I.P. místnost. Ještě předtím seberte důkaz. Obejděte celý ochoz až na druhou stranu. Sem máte stále v převleku za Patriotova doprovodu volný průchod. Na druhém konci hangáru v chodbě máte na jejím konci dveře s magnetickým zámkem. Vedou do místnosti nad vchodem do arény. Až budete vstupovat, tak nevyvolávejte okolo sebe moc velkou pozornost. V tomto převleku je sem vstup zakázaný. Stejně je tomu tak i přístup na lávku se světlomety. V místnosti nad vchodem do arény je otevřené okno. Jím lze vidět na bojujícího Sancheze a Patriota. Vyndejte si silverballerky. Až bude patriot bušit do Sancheze, dejte si přesnou střelbu přes instinkt. 47ka bude muset vystřelit 2x maximálně 3x. Sanchez padne k zemi mrtev. Zásluha za to připadne dobře zápasícímu Patriotovi. Stejnou trasu opakujte do exitu. Jen nepůjdete přes ochoz ale sejdete po schodišti k druhému baru. Následuje odchod do exitu. 
 PS: dobře odvedenou práci poznáte tak, že si nikdo nevšimne výstřelů. Nikdo z diváku nezačne v panice utíkat do bezpečí a stráže zůstanou v naprostém klidu. 
Odstranění Sancheze mimo arenu se dá řadit ještě do několik variant: pád světlometů nad arénou, zabití bombou nebo střelba odstřelovačkou. Všechny tyto varianty budou popsány ve výzvách.

Výzvy:

Chameleon - v misi se dají sehnat tři převleky. Dva jsou volně dostupné. Není třeba kvůli nim lovit lidi. 
 V podmisi: Patriotův hangár lze získat všechny tři převleky najednou. Jen jeden však nenásilně. Je jím převlek strážný v továrně. Leží za bednami v severovýchodní části hangáru. Patriotův převlek stáhnete z Patriota, až když mu ukradnete méďu. Poslední převlek je Patriotův doprovod. Za Patriotovým karavanem je elektrický generátor. Stačí ho jen ve vhodnou dobu vypnout. Po chvíli k němu přijde jeden z Patriotových lidí. Omračte ho. Tělo dejte do nedaleké dřevěné bedny.
 Podmise: Aréna můžete získat v přilehlé místnosti za místností V.I.P. převlek Patriotův doprovod.

Sběratel důkazů - Důkazy jsou v celé misi jen dva. Jejich poloha je zaznamenána jak na mapě, tak i popsána v návodu mise.

Infiltrátor - dokončete celou misi bez odhalení.

Pouze oblek - dokončit celou misi jen v obleku 47ky. Prakticky se postupuje úplně stejně jako v převleku, jen se musí 47ka víc krýt a více používat předměty na odlákání pozornosti.

Krvavý sport - 47ka musí vstoupit do arény smrti v přestrojení za Patriota. Během boje může utrpět i nějaké to zranění. Výzva započítává jen účast v boji.

Nedotknutelný - tato výzva je podobná jako ta předchozí. Taktéž se musíte postavit Sanchezovi v boji. Podmínkou ovšem je, že 47ka neutrpíte jediný šrám. Prostě je to Pán nedotknutelný.

Světelné reflektory - podmise: Aréna. Výzva nařizuje shodit Sanchezovi na hlavu těžkou konstrukci se světlomety. Začátek je vždy stejný. Dostat se do patra. Projít V.I.P. místností. Získat převlek Patriotův doprovod. Vše co už bylo popsáno v hlavním návodu. Rozdíl ovšem je v tom, že teď použijete přístupovou kartu a otevřete si tak cestu na železnou lávku s konstrukcí reflektorů. Problém na lávce představují tři hlídači. Jeden se pohybuje po celé délce lávky a dva stojí na ne zrovna dobrých místech. Pokud tedy budete chtít shazovat reflektory, bude potřeba odstranit dva hlídače. Toho co chodí podél lávky a chlapíka co stojí u spouštěcího mechanizmu reflektorů. Oba jde poměrně bezpečně přepadnout a uspat. Těla schovejte buď do skříně nebo dřevěné bedny. Tím vám hodnocení žádné body nestrhne ani nezapočítá. Jen teď máte volný prostor k práci. Sledujte Sancheze a Patriota. Jejich boj se pořád opakuje v určitých intervalech. Až dojde na Sanchezův úder do Patriota, který odletí ke stěně arény, tak zatáhněte za páku mechanizmu. Pád konstrukce zabije Sancheze ale Patriot zůstane naživu. Jestliže však shodíte konstrukci na Sancheze i na Patriota, tak vám to zničí dost citelně hodnocení. Smrt Patriota je počítána jako smrt civilisty. Do exitu bych doporučoval odejít na druhé straně hangáru, než je V.I.P. místnost. Tedy stačí odlákat strážného u lávky. Na schodišti lze najít hasák. Tím odlákejte strážného, hlídající dveře vedoucí do chodby k železnému ochozu. Dale pak máte volný odchod do exitu.

Pomocník - zajímavý výzva a asi ta nejtěžší. Musíte bez odhalení zastřelit Sancheze odstřelovací puškou tak, aby to vypadalo, že zemřel při zápase s Patriotem. Postupujte stejně jako v předchozí výzvě. Vyjděte do patra přes bar po levé straně od arény. Ještě předtím si vezměte nějaký předmět. Hned u schodiště stojí hlídač. Po chvíli obejde celou místnost. Jakmile odejde z místnosti na ochoz. Vejděte do dlouhé spojovací chodby. Jsou tam dva vchody, uzamčené magnetickým zámkem. Kartu máte, takže nebude problém se dostat dovnitř. Nejdřív se propližte do místnosti, kde hlídač stojí nad plastickými bombami. Z této místnosti pak přejdete do vedlejší místnosti. Rovnou od vchodu je vidět regál se zbraněmi. Tam se také nachází lovecká puška s optikou. Strážného sedící na gauči odlákejte hozeným předmětem. Až odejde, seberte pušku. Nezapomeňte si později vzít zase předmět k sobě. Budete ho potřebovat. Poté se stejnou cestou vraťte na ochoz. Tady také hozeným předmětem odlákejte stráž a vnikněte do V.I.P. místnosti. Teď následuje jako u předešlé výzvy. Sebrat převlek Patriotův doprovod, vyjít po schodišti na kovovou lávku a zneškodnit všechny tři strážné. Schovat těla. Puškou zamiřte na Sancheze. Musíte si najít k tomu vhodné místo. Občas blokuje výhled pověšená vlajka. Jakmile začne Patriot mlátit do Sancheze, střelte Sancheze do hlavy. Pozor ať přitom netrefíte také Patriota. Schovejte pušku. Jděte do exitu úplně stejně jako v předešlé výzvě.

Můj nepřítel -  tato poslední výzva vás nutí zabít Sancheze výbušninou. Pokud máte plastickou trhavinu s dálkovým ovládáním už z předešlé lokace, pak vám odpadá návštěva prostor, kde jsou uskladněné zbraně, (odstřelovací puška, brokovnice + munice). Tam také najdete bomby. Jestli ovšem ne, musíte si pro bombu dojít. Viz. jak na to, je popsán v předchozí výzvě. Zase vyjděte na kovovou lávku. Stačí odrovnat dva hlídače. Teď ovšem přijde důležitý moment. Musíte hodit bombu tak, aby dopadla k Sanchezovým nohám. Proto je potřeba se co nejvíc přimáčknout k zábradlí nad reflektory. Když se podaří, bombu ještě neodpalujte. Nejdřív se dostaňte k exitu. Odtud sledujte zápas. Stejně jako při pádu konstrukce s reflektory, tak i teď odpalte bombu, až bude Patriot v bezpečné vzdálenosti od Sancheze.

Technické knokautování - ke splnění této výzvy budete muset splnit následující čtyři výzvy: Nedotknutelný, Světelné reflektory, Pomocník, Můj nepřítel.

Pád mocných - dokončete celou misi.

Skutečný patriot - podmise: Patriotův hangár. Musíte tiše a bez odhalení zneškodnit trénujícího Patriota. Jeho tělo schovat a vzít si převlek. Podrobnosti této výzvy jsou v návodu.

Ztráty a nálezy - podmise: Patriotův hangár. 47ka musí najít ztracenou kartu člena ostrahy. Kde kartu najdete, je napsáno v hlavním popisu návodu.

Mistrovství: Zápasová noc - dokončit všechny výzvy mise.

LaSandra Belle Dixon je polní velitelkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Předurčena k vrchnímu velení v boji. Je bývalou strážnicí z policejního oddělení v Oaklandu. Taktéž se její jméno objevilo na přijímací listině FBI. Miluje riziko a adrenalin. Přijala místo velitele taktických jednotek u agentury. V současnosti je hvězdou agentury. Travisova oblíbenkyně. Vyniká ve velení a má dokonalé strategické schopnosti. Svou pracovní činností je prakticky na stejné úrovni jako legendární agent 47. Jen ten nejvytrvalejší a nejschopnější vyhraje.
Luisa Cain je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. V minulosti příkladná strážnice policejního oddělení ve Phoenixu. Rovněž vynikala v roli zkušené tajné agentky. Přesto má sklony k sadistickému jednání. Vyhozena od policie pro důvodné podezření z týrání podezřelých osob. Jako bezvadná střelkyně je velice nebezpečná.
Jaqueline Moorhead je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Dívka z dobré rodiny. V mládí dostala to nejlepší vzdělání. Rovněž je bývalou olympijskou atletkou. Přesto trpí akutní protispolečenskou poruchou osobnosti. Je velice nebezpečná. Její předností je bezchybná střelba. Ne nadarmo získala stříbrnou medaili ve střelbě na hliněné holuby.
Agnija Radoncic je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Má srbsko-chorvatský původ. Se svojí sestrou Dijanu se po smrti svých rodičů během balkánské války, přidaly k partizánské skupině. Později byly obě rekrutovány agenturou. Vyniká ve strategicko-taktických postupech. Má silné pouto ke své sestře. Zastávají taktiku: Rozděl a panuj.
Dijana Radoncic je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Stejně jako její sestra i ona vyniká ve strategicko-taktických postupech. Obě sestry jsou naprosto neoddělitelné. Společně tvoří smrtící tým.
Heather McCarthy je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Velmi komplikovaná osobnost. V minulosti zneužívaná, psychicky nestálá, má sadistické rysy vůči mužům. Trpí řadou neřestí, které se v při optimálních podmínkách dají použít proti ní.
Jennifer Anna Paxton je členkou tzv. světic, jednotky rychlého nasazení ICA. Jako jedna z mála má průpravu ve vedení bojových skupin. Právě ona byla pověřena najít a zajistit ostatky 47ky. Je velmi nebezpečná díky dobrému výcviku v boji zblízka.

Útok světic

Podmise: Parkoviště
              Recepce
              Kukuřičné pole


 Předchozí mise by se dala snadno nazvat tichem před bouří. Útok světic je opravdová chuťovka pro fajnšmekry. Malý prostor, mnoho nepřátel a rovněž hodně cílů. Přesto je tato mise snad jedna z mála, kde se mi vždy podařilo získat hodnocení tichého zabijáka. Stačí využít originálních zabití či převleků.

 Velikán padl. Sanchez před svou smrtí jasně naznačil, kde se v současnosti nachází Viktorie. Nyní ji má v držení ještě víc prohnanější soupeř, než jakým byl Sanchez. Bude tedy potřeba menší přestávky k nabrání síly. Neškodila by i pořádná příprava. Než 47ka vyrazí zpět do terénu, prozatím odpočívá v malebném hotelu Waikiki. Travis ovšem také nezahálí. Ve své zoufalosti povolal do akce tým nejnebezpečnějších zabijáků, jakých agentura má k dispozici. Tým světic je připraven ke konečnému zúčtování se 47kou.

 Mise se rozděluje na tři části. V prvních dvou částí: Parkoviště a Recepce budete muset vždy odstranit dvě světice. V poslední části: Kukuřičné pole k páru světic přibude i velitelka. Rovněž v této misi můžete získat další unikátní zbraň - revolver Spasitel.

 Jakmile se 47ka vyhrabe ze sutin, musí se okamžitě dostat do svého polorozpadlého pokoje. Na podlaze jsou jeho šaty i předmět žehlička. Oboje si vezměte. Z pokoje přejděte přikrčeni přes ochoz k mrazničce. Nachází se na rohu ochozu. Do mrazničky schovejte 47ku. Po chvíli vyjdou na ochoz dva členové agentury a první světice Jennifer Anne Paxton. Vojáci půjdou napřed prohlédnout bývalé apartmá 47ky. Světice půjde za nimi o chvilku později. Jakmile projde okolo mrazáku, nechte 47ku vylézt ven. Skrčeni pokračujte za ní. Ona se zastaví. Bude dávat rozkazy vojákům, zatímco oni vejdou do rozbitého pokoje. Strunou ji uškrťte. Tělo odtáhněte k mrazáku. Dejte si pozor, až potáhnete tělo po ochozu. Držte se víc u stěny hotelu. Vojáci na parkovišti by mohli 47ku zahlédnout. Když uklidíte tělo první světice, vydejte se na konec ochozu ke schodišti. Přitiskněte 47ku ke stěně. Takto sejděte po schodišti a pak okolo sloupů a květníků až na konec chodby. tady na pojízdném vozíku najdete jed na krysy. Seberte ho. Ještě než velitel rozpustí své muže, musíte projít okolo rozbitého auta k otvoru v plotě. Schovejte se za keř hned u plotu. Tak vás neuvidí muži na parkovišti, ani voják chystající se popravit civilistu. Civilistu můžete a taky nemusíte zachránit. Je to pouze součást výzvy. Na celkovou misi to nebude mít vliv. Přesto když se rozhodnete chlapíka v nedbalkách zachránit, můžete navíc získat převlek vojáka agentury. S ním pak má 47ka jednodušší práci. Popřípadě návod záchrany civilisty je podrobněji popsán ve výzvách. Tak jako tak musíte pokračovat tím, že přitisknete, hned u rozbitého automatu na limču, 47ku k dřevěným plotům oddělující určité úseky minigolfu. Takto přejděte za velký květináč, u kterého diskutují dva vojáci. Až dořeční, půjdou k mostu přes golfové jezírko. Následujte je. Velmi opatrně. Jeden z vojáků se bude dívat směrem k baru, kam chodí další světice Heather McCarthy na kafe. Druhý voják však stojí čelem k minigolfovým atrakcím. Schovejte se za poslední květináč v rohu zahrady. Je naproti mostu. Bar s kávou je oddělen od zbytku zahrady. Vejít se na něj dá pouze ze dvou mostů. Bar trvale hlídá voják. Bohužel se dívá právě na most, kterým se musí 47ka dostat k baru. Nyní je potřeba trochu sledovat okolí a načasovat si akci. Chlapík který se předtím bavil se svým kolegou, přejde oba mosty a zastaví se u makety sopky. Jeho kolega v diskusi pravidelně chodí od jezírka k atrakcím minigolfu. Přitom se dívá směrem k otvoru v plotě. Když bude jeden voják u atrakcí minigolfu a druhý u makety sopky a přitom nebude u baru světice, vyndejte silverballerky. Střelte do stěny za vojáka hlídající bar. Tím odvedete jeho pozornost. Dá vám to dost času přejít most a schovat se za bar. Když si všimnete bar s pultem nejsou spojeni. Je mezi nimi místo, kterým se může 47ka schovat za pult a stěnu. Budete mít tak dostatečný přehled o prostoru u baru. Navíc můžete pohotověji reagovat na vzniklou situaci. Lepší než lézt z mrazáku. Se strážci si počínejte úplně stejně, až budete dávat jed na krysy do kafe. Nikdo vás přitom nesmí vidět. Znova bude potřeba načasovat akci, pač nestačí jen otrávit kafe, ale také budete muset uklidit mrtvolu do mrazáku. Nejlepší situace asi je, až McCarthy bude umírat, voják obcházející po mostech musí stát na mostě s vodopádem a druhý voják bude na minigolfu zády k baru. Takto schovejte mrtvolu. Počkejte, až přejde po mostě voják. Po chvíli jděte za ním, směrem k druhému baru. Uprostřed cesty narazíte na schodiště a zavřené dveře. Stačí je vypáčit. Tím máte jednu lokaci za sebou.
 Druhá lokace je ještě o něco víc obtížnější. Takto se dostáváte do zadní části recepce. Jděte k průchodu, kterým se dostanete za pult recepce. Hned u pultu se baví voják agentury s další světicí. Úklidová četa právě našla mrtvolu Jennifer Anne Paxton. Znepokojující zpráva jasně naznačila ještě žijícím světicím, že 47ka není mrtev. Nyní musíte u recepčním pultu zlikvidovat Dijanu Radoncic. Její odstranění je velmi snadné. Vezmete si nějaký poblíž ležící předmět a hodíte ho za záda vojáka. Jakmile se voják otočí směrem k přicházejícímu hluku, stáhněte k sobě přes pult světici. 47ka jí ihned zlomí vaz. Tělo i 47 budou kryti pultem, takže i kdyby se voják otočil, nic neuvidí. Tělo světice schovejte do mrazáku u místa, kde jste začínali podmisi. Teď když se podívá před recepci, uvidí majitele Waikiki, kterého se chystá odvést voják do dvorku venkovního grilování. Zatím stojí na místě. Celé toto dění začne, až když vyjdete postranním vchodem. Postup při záchraně civilisty popíši v příslušné výzvě. Budu to dál psát, že civilistu nechcete zachránit, takže prostě nechte oba dojít do dvorku. Voják majitele Waikiki zastřelí a vrátí se zpět k zahrádce před recepcí. Aby jste se bez povšimnutí dostali do dvorku na grilování, musíte odlákat nejdřív pozornost vojáka v recepci. Poté se musíte dávat pozor na vojáka obcházející celým dvorkem. V příhodnou dobou odlákejte vojáka v restauraci hozeným předmětem. Vyjděte postranním vchodem do uličky mezi recepcí a plot. Chvilku se kryjte za zábradlí zahrádky a potom potichu přejděte do dvorku. Tady se schovejte za stůl, na kterém je rádio. Tím budete mít krytí před procházejícím vojákem. U druhé brány do dvora stojí také stráž. Jestliže nebudete mít u sebe nějaký předmět, tak si vezměte golfovou hůl, pohozenou u houpaček. Nechte projít vojáka. Od stolu s rádiem se přesuňte k tomu druhému stolu hned vedle stromů. Předmět hoďte do míst k popelnicím u plotu za stolem s rádiem a mrazákem. Na hluk by měla reagovat světice Agnija Radoncic, stojící před benzínovou pumpou. Ještě než dojde k hozenému předmětu, tak ji uškrťte škrtící strunou. Struna je bezhlučná, takže nepřiláká pozornost stojícího vojáka. Tělo dejte do mrazáku. To vše musíte stihnout, než do dvora vejde voják z parkoviště. Nechte znova projít dvorem vojáka. Posléze odlákejte hozeným předmětem ke stromům i stojícího vojáka u vchodu. Tato část je náročná na čas. Než se voják zase vrátí zpět na své místo, musíte se doplížit k tomu osamocenému benzínovému stojanu, odšroubovat z něho hadici a vrátit se do dvora. Přitom vás nesmí nikdo vidět. Voják se po chvíli vrátí ke vchodu do dvora. Skrčeni se schovejte za plot, který je okolo stromů. Odtud máte možnost vidět vyteklý benzín. Silverballerkama střelte do kaluže benzínu. Následné inferno srovná celou benzínku se zemí i auta před ní. Tou dobou už musíte vyrazit zpět do chýše recepce. Výbuch přiláká všechny vojáky z okolí. To vám dá určitý čas, dostat se přes recepci do přilehlého dvora s pneumatikami. Před vchodem do exitu bude stát hodně vojáku. Musíte se okolo nich proplížit ke krytému zábradlí před exitem. Kdyby se nějaký voják díval směrem k zídce, za kterým je zaparkovaná Patriotův karavan, odlákejte jeho pozornost hozeným předmětem. Ve dvoře na pneumatiky můžete najít kanystr s benzínem a šroubovák. Jakmile se přimáčknete ke krytému zábradlí u exitu, vyčkejte, až se vojáci rozejdou. Lépe je mít u sebe pořád nějaký předmět. Na místě u exitu zůstanou jen dva vojáci. Jeden prohlíží mrtvoly civilistů ale ten druhý se může dívat směrem ke exitovým dveřím. Kdyby se tak stalo, musíte jeho pozornost odvést taky hozeným předmětem. Nezapomeňte, že musíte v této fázi podmise jednat rychle. Exitové dveře jsou zamčené a 47ka potřebuje čas na vypáčení zámku. 
 Poslední podmise je již jen takový lehounký odvar. Prakticky se budete brodit v kukuřičném poli, kde při správném postupu zůstanete zcela neviditelní. Navíc jestli použijete ihned na začátku převlek strašáka, máte na strategickým místech možnost krytí jako strašák v poli.
 Hned u startu lokace se schovejte za pneumatiky. Světice Louisa Cain zrovna dává rozkazy svým mužům. Nyní je světicím jasné, že 47ka stále žije. Začnou tedy strategicky po čtvercích pročesávat kukuřičná pole. Vojáci se po chvíli rozejdou. Blízko silnice najdete převlek strašáka. Převlečte se do něho. Takto přes rozpadlý plot vejděte do kukuřičného pole. Obejděte všechny vojáky. Směřujte směrem k osamocenému dřevěnému domku, před kterým stojí traktor u stromu. Tady se následně bude pohybovat Louisa Cain. Zabít ji můžete nehodou. Ve správný moment připojte dráty od elektrického generátoru k vodovodnímu potrubí. Zatáhnutím za páku začne do potrubí proudit elektrický proud. Páka není časová, takže můžete v klidu opustit oblast a zalézt do další části kukuřičného pole. Cain se občas chodí do domku opláchnout vodou z dřezu. jakmile vloží ruce do vody, proud ji okamžitě zabije. Do domku nikdo nechodí, takže by mrtvolu nikdo neměl najít, i když ji neschováte. Na řadě je druhá světice Jaqueline Moorhead. K té se dostanete, když přejdete silně hlídanou polní cestu, která odděluje obě pole. Jaqueline Moorhead někdy sama prohledává kukuřičné pole. Jestliže takhle vyrazí na průzkum, můžete ji snadno zezadu zabít škrtící strunou. Tělo pak odtáhněte co nejdál od ostatních vojáků. Já ji uložil blízko kamenné zídky přilehlé farmy. Teď znova musíte přejít silně hlídanou cestu. Projděte polem okolo trafostanice. Překonejte příjezdovou cestu na farmu. Tak vniknete do pole západně od farmy. Vyjít z pole by jste měli za skladištěm farmy. Když si všimnete, tak mezi skladištěm a boudou na nářadí je hodně malý plácek s kukuřicí. Poblíž stojí i dřevěná budka wc. Celý tento prostor hlídá jen jeden voják. Navíc je v pohybu. Skrčte se a vyčkejte na svou poslední oběť. Čelem k poli se po určité době postaví sama šéfka světic LaSandra Belle Dixon. Připravte si strunu. Jakmile bude chtít odejít, tak ji zezadu stáhněte strunou do pole a uškrťte. Musíte konat rychle. Políčko je malé a hlídkující voják ihned v něm odhalí ležící mrtvolu, proto když tak hlídače odlákejte předmětem a tělo schovejte do blízké kadibudky. Následně se musíte dostat mezi auta a zvednou zvonící mobil. Tato akce je velmi snadná, díky malému množství vojáků. Odlákat jejich pozornost můžete také nastartováním traktoru, či hozením předmětu.


Výzvy:

Chameleon - mise může 47ce nabídnout pouze tři převleky. Dva jsou volně dostupné. Poslední převlek budete muset získat násilím. V podmisi: Parkoviště je první převlek odložený hned v apartmá 47ky. Je to vlastně jeho oblek. Misi totiž 47ka začíná v motelovém županu. Druhý volně pohozený převlek je v poslední podmisi: Kukuřičné pole a jedná se o kostým strašáka. Najít se dá prakticky všude, kde se tyčí nad polem strašák. Poslední převlek je příslušník agentury. Toto můžete sejmout kdekoliv v misi a ukrást mu oblečení.

Sběratel důkazů - v každé podmisi najdete jeden důkaz. Přesnou polohu všech tří míst jsem zaznamenal v mapě. Ke každému důkazu vede spletitá cesta, při které musíte odvádět pozornost vojáků házením předmětů a schováváním se.

Infiltrator - projděte celou misí bez povšimnutí. Neměl by to být problém, když vraždy nadále zůstanou nehody.

Pouze oblek - no je to docela dost obtížné ale když do této výzvy zakomponujete i výzvu: Anděl smrti - 2. část, tak si defakto budete před sebou čistit postup k exitu. Na konci mise můžete tak získat najednou několik obtížných výzev.

Černý vdovec - výzva je spojena z podmisí: Parkoviště. Tak jak je již popsáno v hlavním návodu, musíte Heather McCarthyho zabít jedem na krysy v její kávě. Nejen, že takto vykonaná vraždy vám přinese tuto výzvu, ale navíc nijak nepokazí konečné hodnocení.

Elektrizující - výzvu najdete v poslední podmisi: Kukuřičné pole. Zabijte Louisu Cain elektrickým proudem. Jak bylo popsáno v návodu, stačí jen přimontovat kabel z generátoru na vodovodní trubky a zatáhnout pákou.

Sukničkář - splněním této výzvy musíte splnit dvě předchozí výzvy: černý vdovec a elektrizující.

Zásah - během celé mise narazíte na dva přeživší civilisty. 47ka musí oba zachránit. Prvního civilisty v ohrožení můžete zachránit před smrtí v podmisi: Parkoviště. když se úspěšně dostanete z pokoje a s parkoviště na golfové hřiště, hned u probouraného otvoru v plotě blízko jedné minigolfové atrakce uvidíte vojáka, jak se chystá zastřelit hosta motelu. 47ku i dvojici odděluje nízký dřevěný plůtek. Od otvoru v plotě hoďte nějaký předmět za záda vojáka. On přestane ohrožovat hosta zbraní a půjde prověřit podezřelý hluk. To vám dá možnost se úspěšně přimáčknout k dřevěnému plůtku. Poblíž najdete pohozenou cihlu. Seberte ji. Vojáka nemůžete momentálně zlikvidovat. Z parkoviště přijde prověřit vchod do zahrady minigolfu jiný voják, takže by vás okamžitě odhalil. Jakmile však voják od vchodu odejde, hoďte na nějaké bezpečné místo cihlu. Tím upoutáte znova pozornost zabijáckého vojáka. Tentokrát ho můžete nerušeně zlikvidovat strunou. Tělo odtáhněte za plot naproti bednám s arzenálem zbraní tak, aby nikdo od vchodu neviděl tělo. Civilista vám poděkuje a půjde se schovat za křoví.
Druhý civilista v ohrožení je sám majitel motelu Waikiki. Ten se pro změnu nachází v podmisi: Recepce. To se dá udělat už obtížněji. Světici v recepci odlákejte předmětem. Vojáka stáhněte k sobě přes pult a omračte ho. Postranním vchodem ihned vyjděte do uličky mezi domem a plotem. Schovejte se ke krytému zábradlí v zahrádce před recepcí blízko vojáka a civilisty. Jakmile voják stojící ve dvoře u stolu s rádiem se otočí k odchodu, okamžitě se propližte do dvora. Přitiskněte se ke zdi za roh průchodu. Mezitím si světice v recepci půjde po svém. Do dvora za chvíli napochoduje civilista a za ním voják. Až půjde voják okolo vchodu do dvora, strhněte ho k zemi. Omračte ho a tělo rychle vložte do mrazáku za stolem s rádiem.

Strašák - výzvu najdete v podmisi: Kukuřičné pole. Tato výzva je velice lehká. 47ka má na sobě dokonalý maskovací převlek a odehrává se v nepřehledném prostředí. Vašim úkolem je, že musíte v převleku za strašáka zabít bez odhalení deset vojáků agentury. Zabití se do výzvy počítá pouze když k němu dojde v kukuřičném poli.

Ticho před bouří - dokončete celou misi: Útok světic.

Anděl smrti - 1. část - Podmise: Recepce se dá dohrát i jiným způsobem. Na recepci tentokrát musíte přes pult stáhnout vojáka. Světici nechte jít. Vojáka uspěte a tělo dejte do mrazáku. Tím se vám zároveň usnadnila práce při záchraně civilisty. Stejně jako předtím buď zachraňte majitele Waikiki nebo ho nechte být. 47ka se musí bez povšimnutí dostat do dvora s grilem. Ve správný moment zlikvidujte vojáka hlídající vchod ze dvora k benzínové pumpě. Doporučuji neházet zde předmět, protože můžete místo hlídajícího vojáka přilákat světici. Obě světice musí zůstat u pumpy. Když bude voják pryč, dojděte ke stojanu a poškoďte ho. Dijana Radoncic sem pravidelně chodí za svou sestrou. jakmile budou obě sestry spolu, střelte do kaluže benzínu. Následný výbuch naráz zabije obě dvě. Tím splníte najednou jak úkol mise, tak i výzvu: Anděl smrti - 1. část. Následně pokračujte do exitu úplně stejně jako v první variantě.

Anděl smrti - 2. část - dost husté maso. Musíte zabít všechny členy agentury bez odhalení ve všech třech podmisí. Nikdo z jednotek agentury nesmí přežít. Když přitom budete světice likvidovat jen strunou, tak zároveň k tomu získáte výzvu: Anděl smrti - 3. část. Doporučuji vám, si hloučky vojáků rozdělit na jednotlivce házením předmětů, či je přepadávat ze zálohy. Na vše máte dost času, takže si můžete plánovat akce, jak dlouho budete chtít. Tuto výzvu spíš považuji za relax než předtím jiné nervácké výzvy na časovku.
 Parkoviště: zabít 16 vojáků agentury + 2 světice
 Recepce: zabít 12 vojáků agentury + 2 světice
 Kukuřičné pole: 36 vojáků agentury + 3 světice

Anděl smrti - 3. část - zabijte všechny světice škrtící strunou. Nesmíte používat nehody ani jiné zbraně. Prostě se musíte za každou světici potichu dostat a zezadu ji hezky uškrtit. Výzva jde jednodušeji, když do ní zapracujete i výzvu: Anděl smrti - 2. část. 

Mistrovství: Útok světic - dokončit všechny výzvy mise.
28.11.2016 03:49:57
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one