Hitman Blood Money - návod 4. čast

10. mise - A House of Cards

Zabij šejka Al-Khalfa

Zabij vědce Tariqa A. Lateefa

Zabij Hendrika Schmutze

Ukradni diamanty

Uteč

 

Podrobnosti: Saudský šejk a výkonný ředitel Arabského Farmaceutického Exportu. Korporace je podezdřelá z výroby a vývozu ilegálních biologiských přísad. Šejk dorazí do hotelu Shamal za účelem koupit vzorky DNA od soukromého obchodníka.

Podrobnosti: Tento excentrický a samotářský vědec je mozkem stojícím za APRIX. Upřednostňuje život a práci v izolaci. Je chorobně háklivý na nedotknutelnost své práce. Na ověření pravosti vzorků DNA ho přizval jeho zaměstnavatel, šejk AL-Khalifa.

Podrobnosti: Severoafrický bílý rasista. Do hotelu Shamal dorazil před šejkem Al-Khalifou. Má zájem předat vzorky DNA a poznámky z výzkumu šejkovi Al- Khalifovi. Vzorky a doklady má ve svém kufru v hotelovém apartmánu.

 

 47ka se dostává do prostředí luxusu, zlata a slonoviny, nebo-li do kasína Las Vegas. Je to také pětihvězdičkový hotel. Vašim cílem bude zabít šejka, který se snaží koupit vzorky DNA klonů. Přitom budete muset zlikvidovat prodejce, německého rasistu Schmutze a šejkova vědce. Vzorky DNA pochází zdřejmě ze zničené rumunské laboratoře mrtvého doktora Ortmeiera.

 
Tato mise se dá odehrát na X způsobů. Postačí, když napíšu návod na čtyři varianty.

 
První možnost je, že se rychle dostanete do hlavní haly. Naproti hlavnímu vchodu je uprostřed haly schodiště do suterénu. Tam je kasino. Po stranách jsou další schodiště vedoucí k výtahům. Vy nejdřív běžte po schodišti do kasina. Dole u hracích automatu se dejte napravo a dostanete se do chodby k záchodům. Naproti vám jsou plechové dveře. Ty odemkněte. Rychle proběhněte chodbou na opačný konec. Po levé straně jsou úplně na konci chodby dveře. Vedou do místnosti za WC. Tam se schovejte za dveře a počkejte na číšníka, až pujde zkontrolovat danou místnost. Zezadu ho uspěte, než se stačí otočit.  Vezměte si jeho uniformu. Tělo pak odtáhněte do mrazáku, který je v rohu. Rychle se v číšnickém oblečení dostaňte zase do hlavní haly a po postraních schodech vyběhněte k výtahům. Váš výtah je ten levý. Přivolejte ho a až se za vámi zavřou dveře výtahu, vylezte do výtahové šachty. Teď počkejte, než do výtahu vejde vědec s černým kufrem. Jakmile se za nim zavřou dveře, vyndejte strunu a postavte se k otvoru do výtahu. Klávesou E pak 47ka uškrtí vědce. Poté tělo vytáhne na střechu výtahu. Rychle seskočte do výtahu a vezměte si kufr. Kdyby jste se přece jenom nestihli vrátit do kabiny výtahu, než se otevřou dveře, tak počkejte, až policista sebere kufr a zavřou se dveře. Seskočte a vyjděte z výtahu za nim. Sledujte ho. On kufr odnese do místnosti pro bezpečnostní personál. Poté pujde pryč. Takže si ho můžete hned jak odejde vzít a vrátit se zpět do výtahu. Výtahem sjed'te do hlavní haly. Vrat'te se do místnosti, kde jste  předtim uspali číšníka. Tam si odložte kufr. Jděte do chodby před WC. Chodbou se dostanete do restaurace. Na druhém konci restaurace stojí dva bodyguardi, hlídající vchod do soukromých prostor. Bezezbraně počkejte, až vás jeden z nich prohledá. Pak vstupte dovnitř. Dejte se hned doleva a dojděte do prostor, kde je stůl s pohovkou. Tady na stěnu upevněte bombu a zase pomalu odejděte pryč. Následně se vydejte na místo, kde jste si odložili kufr. Teď se převlečte do vlastních šatů. Jděte zpět do restaurace. Teď už je to jen o čekání. Počkejte, až přijde šejk. Pak ještě musíte počkat na Schmutze. Ten si přijde nejdřív do baru na sklenku a pak se vrátí na pokoj pro svuj kufr se vzorky DNA. Po chvíli se vrátí a pujde k šejkovi. Vy vyčkejte, než se k němu dostane. Potom odpalte připravenou bombu. Následný výbuch vyvolá paniku. Mezitim se dostaňte co nejrychleji k požárnímu východu. Nouzovým východem z budovy do exitu. Předtim si prostudujte mapu a vyberte si nejkratší cestu.

 
Další způsob je o něco delší. Začátek udělejte stejně jako v první variantě a v číšnické uniformě si stoupněte k výtahu. Počkejte na vědce. S nim vyjed'te do patra, kde společně vystoupíte. Oba pujdete na pravou stranu od výtahu. Jeho nechte pochodovat dál. Vy mezitim vejděte do místnosti, která je za výtahem. Tam se po místnosti prochází chlapík ve stejné uniformě, co máte vy. Počkejte, až si sedne na židli a uspěte ho. Prohledejte tělo. Poté si vezměte jeho univerzální kartu k pokojům. Tělo dejte do mrazáku. Nyní výtahem zase sjed'te do hlavní haly. Tam umístěte v restauraci bombu, jak je popsáno výše. Potom vyjeďte znova výtahem do patra vědce a jděte směrem k místnosti, kde jste sebrali univerzální kartu. Vydáte se chodbou, která je naproti místnosti za výtahem. Narazíte na první vstupní dveře do pokojů. Jděte do těch pravých. Otevřete dveře. Potichu se připližte na roh místnosti. Na pohovce sedí chlápek a pije pivo. Za chvíli dostane potřebu, proto pujde do koupelny na záchod. Následně se rychle dostaňte k jeho láhvy od piva. Do té stříkněte jed. Zajděte za roh k balkonovým dveřím. Počkejte, až se chlapík otrávý a tělo odtáhněte do koupelny. Vrat'te se zpět na chodbu. Na konci chodby vedle dveří do místnosti za výtahem, je požární hlásič. Ten stiskněte a rychle se vraťte do pokoje, kde je otrávený turista. Vyvolaný požární poplach vyžene z pokuju všechny hosty. Vy se dostaňte na balkon. Přeskočte zábradlí na další. Nacházíte se v pokoji vědce. Projděte balkonem do jeho ložnice. Tady se schovejte za roh, kde je stříň. Nezapomeňte zavřít za sebou balokonové dveře. Až utichne požární siréna, pujdou všichni zpět do svých pokojů. Vyčkejte, až do ložnice vstoupí vědec. Zezadu ho zabijte strunou. Pak se přes koupelnu dostaňte do obýváku a zabijte bodyguarda, hlídající kufr. Jděte zase do ložnice a mobilem, který je na stole pošlete zprávu šejkovi, že jste připravení na obchod. On pak zavolá Schmutze. Teď si vezměte kufr. Znova se dostaňte přes balkon do pokoje mrtvého turisty. Výtahem sjed'te dolu a počkejte, až oba vaše cíle budou v restauraci pohromadě. Odpalte bombu. Následuje obvyklá cesta do exitu.

 
Další možnost je: Vezměte si sebou sniperku. Hned po vstupu do hotelu se přihlašte na recepci. Máte zde rezervovaný pokoj na jméno Dr. Cropes. Dostanete také vstupní kartu na sedmé podlaží a do vašeho pokoje číslo 701. Seberte na recepci kartu a po schodišti se dostaňte k pravému výtahu. Vylezte na střechu tohoto výtahu. Na tomto místě budete muset nějakou chvíli čekat. Těsně před příjezdem šejka Al-Khalfa, si pujde Hendrik Schmutz zkontrolovat do svého pokoje kufr se vzorky DNA. Použije stejný výtah, ve kterém jste vy. Jakmile se zavřou dveře, uškrťte Schmutze a tělo vytáhněte k sobě. Pak ho musí 47ka prošacovat. Také si musí vzít jeho kartu a šaty. Můžete si ponehat i jeho pistoli. Než se otevřou dveře, musíte být už v kabině. Vystupte a dejte se směrem k pokoji 707. To je Schmutzeho apartma. Kufr se sniperkou si dejte k oknu Schmutzova pokoje a vezměte si vzorky DNA. Tento kufr si zase odneste do svého pokoje 701. Tady odložte do boxu ICA všechny svoje zbraně. Veměte kufr se vzorky DNA a sjeďte výtahem do hlavní haly. Teď jděte do restaurace v kasínu. Dostaňte se k bodyguardům, hlídající oddělenou část restaurace a nechte se prohlédat. Pak vás pustí k šejkovi. Ten vás pokládá za Hendrika Schmutze. Vy mu předáte kufr se vzorky DNA a jeho osobní bodyguard je odnese vědci, aby je zkontroloval. Následně vám přinese kufr s diamanty. Za žádných okolností ale nikam nechoďte, dokuď nebude obchod u konce. Bude to trochu dýl trvat. Mezitim se můžete dívat na tanečnici a nebo si pokecat se šejkem. Tomu pak za nějaký čas zazvoní telefon a šejk odejde. Tím je obchod u konce. Teď můžete konečně opustit restauraci. Než to uděláte, dejte na zástěnu, kde seděl šejk bombu. Následně se vraťte do Schmutzova apartma a vybalte sniperku. Dejte si optiku a zamiřte na protější okna. V tom hořejším patře je pokoj vědce. Počkejte, až se postaví k oknu a zabijte ho. Teď se s diamanty zase dostaňte do restaurace a odpalte bombu. Ta zabije šejka. Rychle zmizte do exitu.

 
A nakonec poslední varianta. Po vstupu do hotelu si zase rychle vyzvědněte kartu v recepci a tentokrát se dostaňte do levého výtahu. Tento výtah použije šejkův vědec. Vylezte na střechu výtahu a počkejte, až Lateef nastoupí. Po zavření dveří, ho uškrťte a tělo vytáhněte k sobě. Stačí jen sebrat vědcovu kartu na osmé podlaží a černý diplomatický kufr s diamanty. Teď sjeďte výtahem na sedmé podlaží a vydejte se ke svému apartma 701. Jakmile se přiblížíte ke dveřím od vašeho pokoje , objevý se na chodbě pokojový sluha s lahvý v ruce. Rychle položte kufr a potichu se dostaňte za něj. Uspěte ho zezadu sedativy, Tělo odtáhněte do svého pokoje. Musíte to ale udělat rychle a předtim než se poslíček dostane k místnosti za výtahem. Tam také hrozí nebezpečí že vás zahlédne ostraha. Pokuď jste poskoka zlikvidovali bez problému, prohledejte ho a vezměte mu jeho univerzální kartu. Následně se vydejte do Schmutzova pokoje. Univerzální kartou si otevřete dveře. Naproti dveřím by měl stát kovový kufr se vzorky DNA. Dejte dovnitř plastickou bombu a jděte zpět k výtahům. Teď si to musíte načasovat. V restauraci musí být už šejk a vás nesmí ve svém pokoji nachytat Schmutz. Pokuď je vše na svém místě, vyjeďte výtahem zase do osmého patra. Od výtahů se dejte na pravou stranu a najděte pokoj 803. To je pokoj Lateefa. Vy teď vyhledejte nějaký požární hlásič na zdi a zapněte ho. Pochopitelně by vás při tom neměl nikdo vidět. Spustí se alarm a všichni poběží k výtahu. Příležitost pro vás. Dostaňte se k pokoji 803. Otevřete dveře Lateefovou kartou. Vběhněte do ložnice. Na stole u okna je mobil. Pošlete šejkovi sms, že jste připraveni na obchod. Nyní se vraťte zpět k výtahu a i s kufrem s diamanty sjeďte do hlavní haly. Teď bezespěchu klidně dojděte do restaurace. Mezitim co jste poslali šejkovi zprávu, on informoval Schmutze a pozval ho k sobě do restaurace. Teď chvíli budete muset počkat, než si Schmutz dojde do svého pokoje pro kufr se vzorky DNA a taky s vaší bombou. Až uvidíte Schmutze vcházet do restaurace, připravte si detonátor. Nechte, ať ho prohledají šejkovy bodyguardi a pustí ho dál. Pak stiskněte detonátor a dejte se rychle na útěk k exitu. Bomba po explozi zabije oba dva cíle a v kasinu vypukne panika.

 
Mise Tichého zabijáka - tím 47ka bezesproru je. Tentokrát se nebude jednat o nějaké velkolepé výbuchy. Ještě před misí si musí 47ka vzít sebou svojí pistoli. Ta by teď měla mít poslední generaci tlumiče a optiku. Hned jakmile vstoupíte do hotelu, jděte k recepci. Zde si vyzvědněte kartu na jméno Dr. Cropes. Poté se vydejte po pravém schodišti k pravému výtahu. Levým pojede šejkův vědec Lateef. Po zavření dveři, vylezte na střechu kabiny. Tady nyní budete muset několik dlouhých minut počkat. Až do hotelu přijede šejk, tak Schmutze pujde do svého apartma zkontrolovat kufr se vzorky DNA. Jen co se s ním rozjede výtah, tak ho škrtící strunou uškrťte. Tělo 47ka vytáhne k sobě na kabinu. Tady si vemte Schmutzovu kartu, pistoli i oblečení. Vyjděte z výtahu na chodbu a jděte směrem k apartma 707. U vstupních dveří tohoto pokoje je kovový kufr s DNA. Vezměte ho. Odtuď se zase vydejte do apartma 701. Tam je box ICA. Sem odložte obě pistole. I s kufrem sjeďte do vestibulu. Bezezbraně projděte kasínem. V restauraci se nechte prohledat bodyguardy, střežící soukromé šejkovy prostory. Jděte k šejkovi. On vás požádá o kufr se vzorky DNA. Ty odnese k vědci na zkontrolování jeho osobní strážce Kemal a také vám přinese kufr s diamanty. Mezitím 47ka a šejk budou vést chatrný rozhovor. Také vám chvilku zatančí břišní tanečnice. Počkejte, až šejk bude mluvit s Lateefem přes mobil. Poté odejde  nouzovým východem na střechu restaurace a kasína. Dejte mu pár kroku náskok. Pak se vydejte za nim. Dveřmi proběhněte na schodiště až do horniho patra. Tim vás ztratí z dohledu bodyguard, hlídající toto místo. Potichu vyjděte za šejkem na střechu. Tam ho zezadu zabijte jedem. Tělo buď odtáhněte za ventilátory nebo do budovy na schodiště. Nyní se vraťte zpět do restaurace pro kufr s diamanty. Následně se vydejte zase směrem k výtahům. V pravém výtahu si převlečte oblečení. Vyjedte ke svému apartma. Tam si odložte si kufr s diamanty a vemte svojí pistoli Silverballer s optikou. Ze svého pokoje vyjděte na chodbu. Pokračujte až k apartma 703. Někde uprostřed vaší cesty narazíte na opilou turistku. Tato na mol opilá dáma se jmenuje Samanta a pozvé 47ku k sobě na rande. Jděte spolu s ní do jejího apartma. Ona si pustí TV, bude chvilku tancovat a poté usne na podlaze. Toto ale vy nesledujte. Vyjděte na Samantin balkon. Z něho přeskočte na další. Tedy zpět na váš do apartma 701. Tímto se zbavíte svědka. Totiž mezitím co vy budete mířit na Lateefovo okno, Samanta bude spát ve svém apartma na podlaze. Ze svého balkonu máte krásný výhled na okno od Lateefovy ložnice. Vyndejte pistoli. Dejte si pohled přes optiku. Zamiřte na okno. Po chvilce se v okně objevý vědec. Zamiřte a střelte ho do hlavy. Stejnou cestou se vraťte zpět na chodbu hotelu. Ve svém pokoji si zase vezměte kufr. Rovnou jděte do exitu. Tento postup neni složitý ale spíš náročný na nervy. Vše se točí hlavně okolo trpělivého čekání na vhodnou situaci.

 
Nápověda. Pokuď se chcete dostat do apartma 707, tedy do Schmutzova pokoje bez toho, aniž by jste ho chtěli někde cestou potkat, pak použijte nasledující cestu. Ve vestibulu  kde jsou výtahy na vašem patře je i vchod na hotelovou terasu. Většinou tam kouří poslíček. Vejděte tam pravými dveřmi. Jděte k zábradlí, kde je velké okno. Teď počkejte, až se na chodbě nikdo nebude pohybovat. Přelezte zábradlí na římsu. Po římse přejděte na další balkon. Jste na balkoně apartma, ve kterém hrají nějací hosté poker. Vy ale přeskočte z tohoto balkonu na Schmutzův. Nyní už jen stačí vejít do jeho apartma. Během této výpravy si dávejte pozor na nežádoucí pozornost. Případný svědek poběží okamžitě informovat bezpečnost. Ta poté nekompromisně použije zbraně na vaší eliminaci.

 
Zde následuje totéž jako v předchozích misích. Do exitu musíte vejít bez záznamu na kameře a ve svém obleku, proto bych doporučovat radši nechodit do hlavní haly kasína. Taky neni dobré vyprovokovat přímou konfrontaci s Al-Khalfovýmy bodyguardy. Na toto si hlavně dávejte pozor, pokuď budete vstupovat v přestrojení do uzavřené části restaurace. Taktéž zde platí žádné přehnané násilí a hluk.

 

Počkejte až Schmutz dojde k šejkovi a pak odpalte bombu

Šejk Al-Khalfa má rád velké ohňostroje, takže mu 47ka může jeden dopřát. Stříkačka s jedem sice neni taková bombová záležitost ale legrace se s ní dá zažít taky dost. Teda pokuď nejste oběť vražedného nájezdu. 

Teda tenhle parchant je docela nedostupný. Pro plíživýho chmatáka jakým je 47ka to ale bude snadná záležitost. Pro ty co mají nervy v háji, doporučuji vraždu na dálku.

Tohoto nácka buď tiše zabte bez svědků ve výtahu a nebo takto brutálně na chodbě.

 

11. mise - A Dance With the Devil

Zabij Anthonyho Martineze

Zabij Vaanu Ketlyn

Zabij Johna Maynarda

Zabij Eve

Získej informace

Uteč

 

Podrobnosti: Anthony Martinez patřil mezi hodné chlapce. Jeho náchylnost pro rychlá auta a chození po nočních klubech ho dostali do špatné společnosti. Brzy se objevila příliš lákavá nabídka a teď je po krk namočený v pašování zbraní. Jako bonus on a Vaana objevili společný zájem, který je o mnoho hlubší, než jen prodej zbraní.

Podrobnosti: Vaana je velmi známou ženou v oblasti Nevadské pouště. Ve věku 35 let založila imperium na základě svých vlastních pravidel s citem pro dramatičnost. Také je mistrem Eskrima - stylu boje s meči. Řádně se napakovala na obchodě se zbraněmi, což jí umožňuje financovat její vysoký životní standard. V poslední době našla zálibu ve skorumpovaném agentovi CIA.

Podrobnosti: Podle jeho složek je Maynard efektivním zabijákem. Maynardův smysl pro teatrálnost někdy jeho práci zkomplikuje víc, než je potřeba.

Podrobnosti: Podle Evených složek se sama přirovnává k pavoukovi. Naláká cíl do svých sítí a když se pohne, tak ho zabije...

 

 Agentura je již v rozkladu, takže už nejde jen o běžnou zakázku ale také o přežití. Ze začátku se to zdá snadný úkol, odstranit zkorumpovaného agenta CIA a překupnici zbraní. Bohužel pro 47ku je také na místě přítomná i konkurenční organizace Franchise. Ta zase má za úkol eliminovat nejlepšího zabijáka na světě. V této misi se 47ka dostane do nebe a pak do pekla. Bohužel ani v nebi nejsou hodní lidé, takže tam 47ka bude muset zabíjet. Cílu máte čtyři a jsou to hodně zkušení zabijáci, takže tentokrát to nebude tak snadné. Pro mě je to ta nejzábavnější mise z celé hry.

 Misi začínáte před mrakodrapem v Las Vegas. Jděte nejdřív ke vjezdu do garaží. Skrčte se pod okénko strážné budky. V místnosti jsou dva hlídači. Jeden sedí zády ke dveřím a ten druhý se dívá oknem ven. Počkejte, až strážný pujde pryč od okna.. Otočí směrem k nástěnce na zdi. Vy během toho jakmile se otočí a pujde od okna pryč, zkrčení otevřete dveře a vejděte do místnosti. Za dveřmi je nahrávací zařízení. Vyndejte video kazetu. Plíživě se zase dostaňte ven. Toto vše by jste měli zvládnout, než se strážný vrátí zase k oknu. Chce to jen trochu cit pro plížení. Já tuto variantu zkoušel hodněkrát za sebou a pokaždé se mi to povedlo. Nyní jděte normálně hlavním vchodem, tedy těmi skleněnými dveřmi. Zastavte se u hlídače na recepci. Po krátkém videu, pujde hlídač hledat ztracený fiktivní kufr 47ky. Vy zatim běžte do dveří, které jsou napravo od uzavřených výtahů. Tady buď počkejte za dveřmi, dokuď neprojde okolo vás hlídač nebo když budete mít víc času, tak seběhněte po schodišti. Pod nimi je skříň. Do té se ukryjte. Počkejte, až hlídač po schodišti projde dveřmi do recepce. Teď buď sejděte po schodišti nebo vyjděte ze skříně. Dostaňte se na parkoviště. od vstupních dveří se dejte napravo. Okolo limuzín se propližte až k železnému schodišti. Dávejte si mezitím pozor, ať vás nevidí hlídač, co se prochází po parkovišti. Poté co se otočí a pujde od vás, jděte potichu za nim. Dostaňte se k chlapíkovi, co zvrací u sloupu. Projděte zezadu okolo přívěsů na kulisy. Počkejte zase, až hlídač dokouří a pujde na obchůzku. Okolo zdi dojděte k otevřenému přívěsu s kulisami. Tam je bílý oblek pro hosta nebe. Převlečte se. Jestli nemáte u sebe zbraně, jděte k pravému výtahu. Stráž vás prohledá. Rak pustí do výtahu. Jestli ale máte u sebe zbraně, jděte směrem k pravému výtahu. Za rohem vedle kontejnéru je servisní vchod do šachty výtahů. Policistu co hlídá dveře uspěte. Tělo dejte do kontejnéru. Poté odemkněte dveře. Přitom si ale dávejte pozor na dalšího hlídače, co chodí po parkovišti. Po žebříku se dostanete do šachty. Potom průlezem do výtahu. Až budete ve výtahu, jeďte do horního patra. Tedy do nebe. Po otevření výtahových dveří, jděte hned do sálu, který je od výtahu naproti. Můžete si pokecat s barmanem u baru. Ten je kousek od podia. A nebo jděte rovnou do pravých dveří, od místa kudy jste vstoupili do místnosti. Vstupte do té druhé velké místnosti. Naprotější straně přes schodiště jsou další dveře. Ty vedou na chodbu, kde je kuchyně a WC. Vejděte na WC. Poté vstupte do pravé kabinky. Postavte se za dveře. Po chvíli na záchod vejde člověk převlečený za žlutého satana. Zamíří rovnou do té samé kabiny, co je 47ka. Až se satan postaví k míse, zavřete za ním otevřené dveře. Zezadu ho zabijte jedem nebo strunou. Nikdo samozdřejmě nesmí vidět mrtvolu. Mrtvý satanáš je agent CIA Martinez. Vezměte si jeho šaty a taky kufr. V kufru je dost dobrý samopal, který budete potřebovat. Nyní jděte zpátky do hlavní místnosti, kde je bar a podium. Tam se procházejte mezi ženskýma, co jsou oblečený do andělských převleků. Po čase narazíte na tu pravou. Tato ženština vás pozve do místosti, který je na mapě na jihu. Je to Eve. Další zákeřná vražednice z Parchezziho skupiny. Až pujdete okolo výtahu do chodby, tak tam si odložte kufr. Následujte Eve a jakmile projde dveřmi do té místnosti, zezadu ji zabijte. Tělo odtáhněte dál od dveří. Jděte směrem k oknům. Na stole je notebook. V něm jsou žádaná data o 47ce. Ty seberte. Jděte ke dveřím. Budete je muset odemknout, protože je Eve zamknula, aby ji nikdo nerušil, až by začala 47ku krájet na kusy dýkou. V chodbě si vezměte odložený kufr. Teď se vydejte k výtahu. Po zavření dveří, vylezte do výtahové šachty. Až výtah sjede do garaže, prolezte servisním průchodem do dalšího výtahu, kterým se dostanete do suterénu, tedy do pekla. Po otevření dveří výtahu, pujdete směrem k hlavnímu sálu. Přijdete k točitému schodišti, kterým se dostanete na taneční parket obklopený akváriem se žraloky. Tam ale nechoďte. Vy pokračujte chodbou dál okolo baru. Nakonci jsou dveře, vedoucí do zázemí. Nachází se zde sklad jídla a pití pro hosty. Ze dveří se dáte napravo do prostor, kde se krmí žraloci. Nalevo od plechových dveří je ovládací pult pro ohnivou show. Nechte 47ku, ať si s tim trochu pohraje. Během toho si dávejte pozor, aby vás nepotkala Ketlyn. Až projde plechovými dveřmi na lešení, které je nad akvárie, vy se vrat'te co nejrychleji na schodiště od tanečního parketu. Sledujte jak Katlyn začne hořet. Pak se vrhne do akvária se žraloky. Ty si s ní budou chvíli hrát a pak ji sežerou. Poslední cíl je ten červený satan co obsluhuje v baru. Po krátkém rozhovoru, kdy si bude dělat ze 47ky srandu, ho vyzve na souboj. Odvede ho do místnosti zvané Torture Chamber (komora mučení). Ta je přesně určená pro řešení takové záležitosti. Nemusíte se bát, zabít tohodle frajera neni vůbec těžky. Schovejte se prostě za sloup. Až zjistíte odkud střílí, tak mu tam pošlete dávku ze samopalu, co sebou nosíte v kufru. Prošacujte jeho tělo. Vezměte si klíč a samopal. Také vyberte tu zásobu zbraní na stole, který je naproti dveřím. Pak už jen záleží na vás, jak se dostanete ven. Jestli se vrátíte k výtahu nebo pujdete zadním schodištěm do garáže. Exit je ta modrá dodávka na parkovišti, kousek od zvracejícího chlápka u sloupu.

 
Je tu i druhé řešení mise. Tato varianta sebou přináší jak bonusový hodnocení tichý zabiják, tak i potřebu trpělivého čekání. Někdy až moc dlouhé čekání. Jedná se o plížívý způsob plnění zadaného úkolu. Takže na začátku postupujte stejně jako v první možnosti návodu. Jen do mise si vemte sebou sniperku. Tu touto dobou již máte vytuněnou na maximum. Jen si z ní odstraňte nabíjecí mechanismus. Tedy klikový uzávěr zbraně. To znamená, že až bude z ní 47ka střílet, nebude muset po každém výstřelu vyhazovat ručně ven prázdnou nabojnici ze zbraně. Nejprve tedy ukradněte bezpečnostní nahrávku. Poté se dostaňte na parkoviště za přívěsy. I zde se převlečte do šatů navštěvníka nebe. Jen teď nepujdete k výtahům. Vydejte se směrem k zamčeným dveřím, vedoucí do suterénu. Bezpečnostní kamery se bát nemusíte, pač vás nesnímá. Odemkněte dveře. Po schodišti sejděte k plechovým dveřím. Nechoďte ale dál. Dejte si pohled klíčovou dírkou. Za chvilku tudy projde hlídač směrem od mrazáku ke svýmu kolegovi u promítací místnosti. Musíte počkat, až hlídač pujde zase zpět. Tedy k místu, kde se krmí žraloci. Vyjděte ven. Od pohledu toho druhého hlídače, který hlídá promítací místnost, vás chrání dřevěná bedna. Zde vyčkejte, dokuď tento týpek nepujde zkontrolovat promítací místnost. Rychle přeběhněte ke dveřím do této místnosti. On po chvíli vyjde ven. Jakmile projde dveřmi, tak ho zezadu uspěte. Tělo rychle zatáhněte zpět do promítací místnosti. Schovejte ho za promítačku. Převlečte se do jeho oblečení. Nyní nastává moment dlouhého čekání. Musíte počkat, až Martinez sjede výtahem z nebe a dostane se do pekla. Tady ho Ketlyn pozve do své soukromé komnaty. Zde budou jednat o obchodě. Mezitím si rozbalte sniperku. Až budou oba dva stát proti sobě, tedy nebudou se dívat směrem k promítacímu okénku, tak si dejte optiku. Zamiřte jim na hlavy. Dva za sebou rychlé výstřeli a na podlaze by měli ležet dvě vytuhlý mrtvoly. Schovejte sniperku zpět do kufru. Poté i z kufrem jděte k baru. Tady nechte Maynarda, aby vyzval 47ku na souboj. Jděte za ním do komory mučení. Teď Maynarda zabijete sniperkou. Zaktivujte sniperku. Až začne boj, nechte ho, ať se propracuje do té velké místnosti. Vy mezitím oběhněte celou místnost. Dostanete se ke kamenné zdi, která vás chrání před jeho soustředěnou palbou ze samopalu. Dejte si optikou výhled podél zdi, přes otevřené dveře, až ke stolu. Maynard se poběží schovat za tento stůl. Jakmile ho budete mít v hledáčku, tak mu to bez milosti našijte do hlavy. Pokuď nechcete zničit hodnocení, máte na jeho zabití jen jeden výstřel. Až bude Maynard po smrti, tak ho prošacujte. Neberte žádne zbraně sebou. Z Torture Chamber se vydejte do promítací místnosti pro oblek hosta nebe. Poté se propližte po železném schodišti zase zpět na parkoviště. Tady si za přívěsy odložte kufr se sniperkou. Jděte odtuď k výtahu do nebe. Právě proto nesmíte mít u sebe žádné zbraně. Vyjeďte do nebe. Tady zabte Eve stejně jako v první variantě popisu. Ukradněte data a zase sjeďte na parkoviště. Zde se převlečte zpět do svého obleku. I s kufrem se nepozorovaně dostaňte k exitové dodávce. Tichý zabiják by měl vypadat asi takto: tři výstřeli, tři mrtvoly, jedna kontaktní vražda, vyřazen bezpečnostní systém. Vše bez zbytečného hluku a násilý

 
Další možnosti eliminace vašich cílů. Katlyn zabijete ještě tak, že v přestrojení za zlatého satanáše pujdete k ní a ona si vás splete s Martinezem. Poté vás pozve do své soukromé místnosti. Až k vám bude zády, tak ji potichu zabijte. Martineze zase můžete odrovnat ve výtahu. Tedy nebudete ho mordovat na WC ale vylezete na střechu výtahu. Počkejte, až Martinez pujde do pekla. Poté vejde do výtahu. Tady ho strunou uškrťte a tělo vytáhněte k sobě do šachty. Následně se už jen převlečete do jeho převleku. Až výtah zastavý, přejděte šachtou do výtahu od suterénu.

 

 

Ani druhá nejlepší konkurenční zabijácká agentůra nemá prostě šanci.

 

 

06.10.2016 16:01:11
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one