Hitman Blood Money - Běžné předměty pro každodenní potřebu

Dokumenty - pozvánky, fotky, plány - snadno zjistitelný cíl.

 

1.- Pozvánka  - Pozvánka na svatbu Buddy Muldoona a Margaux LeBlanc. S touto pozvánkou vás bodyguardi pustí do LeBlancova sídla. V domě pak máte parádní příležitost nepozorovaně se porozhlédnout po domě a nebo si najít vaše cíle na zlikvidování. Můžete se také jako obyčejný host zůčastnit svatebního obřadu a pozdější svatební hostiny. Tato pozvánka platí pouze pokuď budete v přestrojení za hosta. V obleku bodyguarda máte přístup na kteroukoliv část pozemku, to jest: skleník, kuchyně, horní patro, půda, menší přístaviště a aligátoří farma.

2.- Dokumenty - Dokumenty v tomto balíčku jsou choulostivé fotografie pro Skipa Muldoona a Margaux LeBlanc. Klient zadávající zakázku požaduje od 47ky, aby získal v lodním trezoru právě tyto dokumenty. Trezor je v Muldoonově ložnici v jeho soukromých kajutách.

3.- Lístek k šatně divadla - Na tento lístek dostanete v šatně pařížské opery kabát, který tam pro vás nechala připravit Agentůra. V kapce kabátu najdete originální německou pistoli Mauser 18. Pistoli Mauser pak můžete bez problému vyměnit za divadelní repliku. Zbytek už obstará herec v roly kata.

4.- Fotografie mladého chlapce - Na této fotografii je zvěčněn syna klienta a vašeho prvního zadavatele zakázky. Klient chce, aby jste tuto fotografii ukázali Josephu Clarenceovi. Má to být poslední věc kterou uvidí... Clarence je zodpovědný za katastrofální stav zábavního parku. To se projevilo, když se při jedné jízdě rozlomilo ruské kolo a mnoho lidí zahynulo. Chlapec na fotografii byl zdřejmě jednou z obětí tohoto neštěstí.

5.- Poznámka na papíře - Herec hrající kata nakreslil jednoduchý obrázek na tento kus papíru. Scéna se odehrává v pařížské opeře při hře Tosca. Cílem imanigární popravy má být Alvaro D'alvade

6.- Přihlašovací papíry do rehabilitačního centra - Přihlaška je nezbytná pokud se v rehabilitačním centru chcete ubytovat zcela legálně. Po zkontrolování papíru vyfasujete úbor místních marodů a bude vám přidělen pokoj. Tím se můžete úplně volně pohybovat po celém pozemku. Tyto papíry ani ne tak získáte, jako ukradnete pokuřujícímu muži na kamenné terase před hlavní budovou. Pozor! Budou vám odebrány také veškeré zbraně.

7.- Poznámka k pušce - Na papíře se píše: Čau Skipe. Tato brutálně silná puška ti udělá život při lovení jednoduším. Tou výše jmenovanou zbraní je útočná puška FN-2000.

8.- Informace od barmanky. Na tento kus papíru 47ce barmanka v restauraci v kasínu napsala číslo apartma Hendrika Schmutze. Velmi dobrého přítele, kterého 47ka tak velmi hledá.

9.10.11. - Fotografie mafiánských bossů - V rehabilitačním centru se léčí nejbohatší závisláci. Herci, zpěváci, politici ale taky zločinci. V tomto případě se jedná o tři nejmocnější bosse New Yorských mafiánských rodin. Mezi těmito rodinami panuje velmi křehké příměří. Pokuď by někdo měl zájem rozpoutat válku New Yorských mafiánských rodin, jistě by k tomu postačila jako zámínka vražda všech tří bossů.

 

Klíče a bezpečnostní karty - předměty, které velmi usnadní práci.

 

1. Univerzální karta - Dají se s ní otevřít všechny dveře na lodi otevíratelné kartami.

2. Karta od západního křídla v bílém domě. Tuto kartu vlastní jen úředníci a osobní ochranka prezidenta, pracující v západním křídle. V západním křídle je také oválná pracovna prezidenta Spojených států. Stejná je i karta od hlavní budovy v bílém domě - Kartou od hlavní budovy se dostanete z části určené pro navštěvníky do kanceláří první dámy a víceprezidenta. Karta je uložená v místnosti bezpečnostního personálu.

3. Karta od místnosti ovládaní divadelních světel - kartu od této místnosti lze bez problému sehnat v kanceláři v prvním patře nad D'alvadeovou šatnou. Místnost kde se ovládají všechny reflektory na jevišti, je ideální místo pro zkušeného ostřelovače.

4. Karta 707 - Tato karta je od hotelového pokoje jednoho z vašich cílů, Hendrika Schmutze
Karta personálů 8. poschodí Karta personálů hoteli Shamal. Toto je karta personálů 8. poschodí, otevře všechny pokoje na 8. poschodí.
Samantin pokoj je na 7. poschodí a tato karta ti od něho otevře dveře.... to se může hodit
Tato karta ti dává přístup do tvého luxusního hotelového pokoje, kterou ti rezervovala agentura. 7. poschodí, pokoj 701
8. poschodí karta hotelu Shamal. Tato karta je od pokoje 803, pokoj vědce a tvého cíle, Tariqa Abdula Lateefiho.

5. VIP průkaz - Tento průkaz je od společenského VIP salonu na lodi. Do tohoto salonu má přístup jen prověřený personál a VIP hosté.

6. Karta chemika - Touto kartou se dostanete do heroinové laboratoře v uzavřeném zabavném parku, patřící Josephu Clarencovi alias ......

7. Karta od rehabilitačního centra - karta otevírá dveře do zdravotního centra a do izolačních místností. Nachází se v místnosti bezpečnostních kamer. Kartou se pak bez námahy dostanete do silně střeženého úseku centra pro problémové pacienty.

8. buňky neboli izolační cely mají vysoké bezpečnostní opatření. Těmito klíči se dají odemknout všechny dveře v izolačním křídle rehabilitačního centra. Tím máte možnost nepozorovaně a bez násilí vniknout do cely agenta Smitha.

9. Klíče od skladiště v suterénu (v pekle) do kterého vyzve 47ku Maynard na osobní souboj nejlepšího a druhého nejlepšího zabijáckého klona na světě.

10. KLíč od strojovny - Mosazný klíč najdete v kormidelně na přídi kolesového parníku Emily. Klíč se nachází na stole a díky němu se dostanete do strojovny. Pouze až půjdete ke strojům nezapomeňte na odpovídající oblek. Přece jenom pohybovat se mezi kotly a parní turbínou ve smokingu, bude trochu podezdřelé.

 

Přepravka jedlé sody - nevinná a přesto smrtící věc, tato jedlá soda se totiž nepoužívá k přípravě pečiva ale k výrobě heroinu, jako jedna ze základních přísad. Setkat se s ní můžete v první cvičné misi v uzavřeném zábavním parku, určenou na schování vaší pistole, hezky podle návodu agentůry.
Lopata na uhlí a jiný sypký materiál neboli lidově řečeno uhelka. Tato lopata se nejvíc používá na kolesovém parníku Emily, přesněji v podpalubí u parních strojů. Je standartním vybavením všech topičů. Pokud se této lopaty zmocníte, jako vražedná zbraň také neni k zahození. Když uhodíte vší silou váš cíl uhelkou po hlavě, jen tak se hned neprobere, jestli se vůbec kdy probere.
Hasící přístroj - hasící přístroj tohoto typu, tedy práškový se vyskytuje všude, kde může dojít k požáru. Převážně tedy v kuchyních a tam kde se manipuluje s otevřeným ohněm. Váha 6kg. Teplotní funkční rozsah: -20 až +60 °C. Můžete hasit i zařízení pod el. proudem.
Torta - Torta posypaná cukrem, oříšky a uvnitř naplněná whiskou. Tato kalorická bomba je jedním z nejoblíbenějších jídel tlustého Skipa Mooldona. Skipova žravost se dá využít hned dvěma způsoby. Buď tortu otrávíte a nebo do ní schováte bombu. Obě možnosti jsou extrémně smrtící. Taktéž do torty můžete schovat menší zbraň a pronést ji tak přes stráže na Skipovu soukromou palubu.
Podnos - Tento podnos je z nádherného jižanského porcelánu. Používá se ve velkém na výletní lodi Skipa Mooldona. Podnos je určen na roznášení jídla pro všechny cestovní třídy na parníku. Servíruje se na něm typická americká specialita - hamburgery.
Krabice koblih - Tato krabice koblih od jedné nejmenované floridské firmy na sladké pečivo obsahuje jak jinak koblihy. Koblihy představují hlavní občerstvení pro převážnou část bezpečnostních složek, které operují v terénu. Nepřekvapí že tomu neni jinak ani v misi A New Life, kdy tuto mňamku konzumují hlídkující agenti FBI. Poté 47ce staží už jen zlomek vteříny u těchto koblih, aby si o trochu víc usnadnil práci. PS: Bohužel krabice od koblih jsem měl možnost ofotit, až když agenti snědli všechen její obsah, takže je na fotu bez koblih.
Vysílačka - Vysílačka určená na přenášení signálu na krátkou vzdálenost. Je to výrobek jedné bezvýznamné, zato neznámé čínské firmy, kde se hlavně nevedou záznamy o totožnosti zákazníků. V misi The Murder of Crows ji používá vražedné trio vran, v čele z klonem druhé generace Markem Parayahem. Pokud se 47ce podaří jednu vysílačku získat, může pak velice snadno odposlouchávaním, odhalit pozice ostatní členů gangu zabijáckých vran. Systém vysílaček má ale i stinou stránku. Milenecký pár Raymond Kulinsky a Angelina Masonová jsou pořád v kontaktu a jakmile jeden z nich přestane odpovídat, druhý začne neuváženě jednat na vlastní pěst.
Dáreček - Je v misi ...Till Death do us Part hned na molu, kde partička opilých buranů jen tak z nudy střílí po aligátorech. Krabice tohoto dárku je dostatečně veliká na uložení pistole, nože či bomby. Je velkou výhodou pro vstup do míst, kde nesmíte mít u sebe střelnou zbraň. Obzvlášť je pak radost pozorovat jak nedočkavý oslavenec dychtivě trhá balící papír dárku, až mu nakonec nastražená bomba utrhne hlavu.
Klobása - Klobása se používá normálně k jídlu a k otrávení dotěrných malých psů. Najdete ji v kuchyni nalitého Santa Klause v  De Havillandově vile. Klobásy jsou poházené po kuchyni a stačí si je jen vzít, otrávit je, následně hodit té malé vrčící bestii.
Kbelík na kuřata - Tento starý ošoupaný a orezlý kbelík je určen na kuřata jako potrava pro pořád hladové aligátory. Kbelík nosí každý den sebou na aligátoří farmu papi Leblanc, kde svoje děťátka krmí kuřaty. Jenže jak se řiká, tak dlouho chodil se džbánem pro vodu až se utrhlo ucho. V tomto případě tam jednoho krásného dne byla místo kuřete roztomilá mina NK-O, která taťku Leblanca roztrhala na tisíc kousků.
Potravinářská přepravka - S touto přepravkou se setkáte v misi A New Life je v autě pro rychlé občerstvení. Tim máte možnost propašovat do domu zbraň i když je všude plno agentů FBI. Ovšem ale nesmíte zapomenout vyndat zbraň dřív, než se začne servírovat uschovaný pokrm. Hosté by asi těžko přehlédli ve stejkách schovaný Silverballer a to ještě s tlumičem.
Řemeslnický kufřík, tedy v tomto případě tesařský kufřík - Obsahuje všechno nářadí, které by remeslník mohl potřebovat. Proto uložený menší kapesní nůž, kladivo nebo ostrý šroubovák, nebudí takovou pozornost. S tímto kufříkem se nejvíc setkáte v Pařížské opeře.
VHS kazeta - Na této kazetě je zachycená odporně brutální vražda lehké ženy guvernérovým synem Chadem Binghamem Juniorem v jednom z De Havillandových bordelů. Kazetu má teď ve své moci pornokrál De Havilland. Zdřejmě se chystá vydírat guvernéra Chada Binghama Seniora ve svůj vlastní prospěch.
Kuchyňská přepravka - Kuchyňská přepravka je v misi A Dance With the Devil a nachází se v suterénu, tedy v pekle. Je to ta mrazící místnost na ryby pro žraloky, hned vedle schodiště vedoucí na parkoviště. Do této přepravky si můžete schovat zbraň a pak si ji nechát vyvést jídelním výtahem do kuchyně v horním patře budovy. Tedy do nebe.
Náhrdelník s mikrofilmem - Tato čínská věcička je vyrobena z toho nejlepšího zlata, jaký jde sehnat ve státech. Na pouzdru je vyryt čínský ornament čtěstí, tedy drak. 47ku ale zajímá na tomto náhrdelníku ještě něco daleko cenějšího. V pouzdře je totiž uryt mikrofil s daty. Náhrdelník nosí na sobě Sinistrova manželka. Vinnie předpokládá, že je to nejgenialnější ukrytí jaké lze vymyslet.


Kufry - civilní, diplomatické, manažérské a pro osobní potřebu zabijáků.
 

Diplomatický kufr - Běžný biznisový kufr, obsahující velké množství diamantů. Šejk Al-Khalifa chce těmito diamanty koupit od Hendrika Schmutze vzorky DNA. DNA by měl pak studovat jeho dvorní vědec Teriq Abdul Lateef a zdřejmě šejkovi vytvořit neporazitelnou armádu zabijáckých klonů či na další prodej ještě někomu daleko víc mocnému, než je sám Al-Khalifa.
Kufr s diamanty - Na kufr s diamanty můžete narazit v ptačí misi The Murder of Crows. Tento kufr je vystužen z nerezové oceli a obsahuje nebroušené, ilegální jihoafrické diamanty. Výborné platidlo pro tak delikátní záležitost jakou je vražda senátora. Ve hře kufr prostřídá mnoho majitelů ale 47ka bude ten poslední, který si ho odnese sebou po úspěšně zakončené misi. V kufru je i přes velké množství diamantu dost místa pro zkrytí dalšího předmětu, třeba pistole, nebo sledovacího zařízení. Jen tam nedávejte bombu! Tento kufr se ve hře objevý ještě jednou v misi A House of Cards pro přepravu vzorku DNA klonů. DNA je pravděpodobně pozůstatek výzkumu po doktoru Ortmeierovi, ztvořiteli legendárního klona 47. Teď toto vše má v rukou jihoafrický bílý rasista Hendrik Schmutz.
Kufr na ostřelovačku - Nemusí se použít jen na ostřelovačku. Kufr má víc variant - ta nejčastější je na útočnou pušku FN-2000. Tento kufr je tvořen standardní materiálem určeným pro špiony a jiné osoby v utajení. V kufru těchto rozměru můžete klidně přenášet vzduchovku nebo protipancéřovou zbraň.

 

06.10.2016 14:21:43
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one