Jiné smrtící nástroje HBM

Chemikále

 

1.- Éter (ang.Ether) - Diethylether (řecky) C2H5OC2H5 nazývaný éter. Vyrábí se dehydratací ethanolu nebo z ethylenu. Vzniká účinkem iódéthylu v éthylát sodnatý. Nad 11° látka plynná, v nižších teplotách kapalná. Je to bezbarvá těkavá hořlavá kapalina charakteristické vůně, teplota varu 34°C; její páry ve směsi se vzduchem jsou výbušné. Rozpustný v organických rozpouštědlech, omezeně i ve vodě. Používá se jako rozpouštědlo. V lékařství jako celkové anestetikum místo chlóroformu. Toť něco z chemie, teď zase zpět ke hře. Éter můžete získat ve veterinární klinice v misi A New Life naproti Sinistrova domu. Místní ošetřovatelka ho nedbale nechala na stole v ordinaci.

2.- Afrodiziakum - Silné přírodní afrodiziakum. Odstraní zábrany a umocňuje prožitek, zlepšuje partnerskou komunikaci. Snižuje pocit úzkosti či stresu. Toto afrodiziakum se objevuje jen v jediné misi You Better Watch Out. Sehnat ho můžete v místnosti za kuchyní nebo přímo od barmana. Nezapomeňte že afrodiziakum udělá i s toho nejfanatičtějšího budhistického mnicha sexu chtivého blázna.

3.- Stříkačka protijedu - Je doplňkem ke nesmrtícímu séru a způsobuje, že člověku v hibernaci se opět začnou vracet útlumené životní funkce. Tuto dvojí kombinaci séra si můžete vyzkoušet v misi Flatline na agentu Smithovi, až se ho budete pokoušet propašovat ven z rehabilitačního centra.

4.- Stříkačka (ne)smrtelného séra - Toto experimentální sérum se už delší dobu vyvýjí v tajných laboratořích Organizace. Jedná se o sérum, které po podání uvede člověka do stavu hluboké hibernace, při kterém se zdá že je po smrti a ani nejdokonalejší lekařské přístroje neodhalý že smrt je navozená jen zdánlivě. Ve stavu této hibernace si organismus nadále uchovává své životně důležité pochody.

5.- Ředidlo - Láhev ředidla, hořlaviny prvního stupně se používá na ředění nátěrových barev. Na štítku láhve je jasně napsáno že se nemá vhazovat do ohně. Proto se perfektně hodí na odlákání pozornosti, stejně jako v misi A New Life, kdy tuto hořlavinu nalijete do grilu a počkáte až Sinistrova manželka pujde přidat oheň. Lahev ředidla se vyskytuje pouze v této misi a najít se dá jak ve sklepě domu, tak i v zahradní kulně za krytým bazénem.

6.- Uspávací šipky - S těmito miniaturními šipkami s uspávacím sedativem můžete dobře zneškodnit na dálku jakékoliv velké zvíře. Rozměry šipek dovolují, že se dají vystřelit i z obyčejné vzduchovky. Uspávací šipky jsou jen v jediné misi A New Life a stejně jako éter je získáte ve veterinární ordinaci.


Zde jsou většinou smrtící předměty, které se dají použít v případě opravdové nouze.

 

Baseballová pálka - Klasická pomůcka tradičního amerického sportu. Taktéž dobrá zbraň na vlastní obranu. Najít se dá např. v první misi kde je vystavená v kanceláři Josepha Clarence a nabízí se jako další alternativní vražedná zbran na jeho zabití. Podruhé se s ní setkáte v misi A New Life, kde je uložená vedle rozebraného harleye v Sinistrově garáži. Baseballová pálka jako nástroj na vražedné účely je ale nevhodná z důvodu své velikosti a nedostatečnou učinností. Navíc po následném zasažení cíle, dost značně znečistuje okolí krví oběti.
Hřebíkovačka s akumulátorem nebo-li elektrické kladivo - Tento řemeslnický nástroj se používá hlavně ve stavebnictví. Dá se také výborně využít k eliminaci hlídačů a jiných strážců. Na druhou stranu síla hřebíkovačky neni nikterak velká a způsobuje při použití dost značný hluk, který vyvolává nežádoucí pozornost okolí. Najít se dá v misích: A New Life a Curtains Down. V A New Life ji najdete ve sklepě Sinistrova domu a v Curtains down ji pak používají udržbaři v suterénu divadla. Tento nástroj má délku 150 mm, važí 545g a vejde se do něj zásobník na 50 hřebíků. Pohon obstarává akumulátorový článek.
Vaanina osobní zbraň - Tento okrasný kordík skrývá v sobě vražednou chladnou zbraň. Je to Ketlyn praktický modní doplněk. Kord má rukojeť z pravé slonoviny, zakončenou zlatou okrasnou hlavicí. Čepel je z damaškové oceli. Vaana Ketlyn je specialistkou na chladné zbraně, takže nikoho nepřekvapí že u sebe nosí tento skvost.
Kladivo - Další chladný nástroj, jen tentokrát ne kuchyňský. A co se tak normálně s kladivem dělá? Bud jim zatlučete hřebít do zdi a nebo vytlučete někomu mozek z  hlavy. Akorát poslední varování před použitím - dělá to velký nepořádek a pokud svůj cíl špatně trefíte, pokusí se utect a vyvolat poplach. Jedinou výhodou je, že se dá schovat pod oblečení a nebo dát mezi ostatní nářadí do řemeslnického kufříku.
Kuchyňský nůž - Další tzv. zbraň v nouzi. Tento nůž je z nerezové ocely. Najít se dá v jakékoliv kuchyni, kde ho má každý správný kuchař u sebe. Neni sice dobrý jako armádní nůž ale pořád lepší než použít holé ruce. Bohužel se na tento kuchyňský nůž pohlíží pořád jako na potenciální zbraň, takže ho nepronesete do střežených míst.
Paralizér - Není to sice smrtící zbraň ale pozlobit dokáže taky. Civilní paralizer dokáže vyvinou dostatečnou dávku elektrické energie, která vyřadí zasaženého člověka na několik hodin a vám tak umožní dokončí bez problému zadaný úkol. Paralizér neni ve většině případů smrtící zbraň a tuto hračičku najdete v rehabilitačním centru v misi Flatline.
Sekáček na maso - Tento řeznický nástroj z nerezové oceli se používá na čtvrcení masa. Opravdový fajnšmekři v zacházení s tímto nástrojem jsou čínští kuchaři. Najít se dá prakticky v každé kuchyni. Dost dobře se ale také hodí jako útočná zbraň.
Solingen 420 - zavírací nůž z nerezové ocely a střenkou z jeleního parohu. Solingen je daleko lepší než se ohánět kuchyňským nožem. Neni náročný na prostor a je odolný. Tento nůž vlastní ve hře tří osoby. Jeden muž a dvě ženy. V misi You Better Watch Out je to tajemná vražedkyně, která se vloudila do De Havillandovy vily jako prostitutka. Jejím jediným cílem je poblouznit 47ku a podříznout mu krk. Další vražedná ženština se jmenuje EVE a nachází se v misi A Dance With the Devil. Její určení je stejné jako u předchozí vražedkyně, jen s tim rozdílem že má spadeno na zkorumpovaného agenta CIA Anthony Martineze. Poslední majitel nože je osobní zabiják arcizloducha na vozíčku. Setkat se s nim můžete v poslední misi na hřbitově.
Šroubovák - šroubovák se používá jen na šroubování, kávu ani čaj uvařit nedokáže, stejně jako uklidit byt. Každý správný montér a kutil má šroubovák po ruce, protože vždy je potřeba něco povolit či utáhnout. Taktéž ho má každý pracovník, vždy v dokonalém stavu. Šoubovák dokáže dobře pomoc i stejně dobře zabít.
Zahradnické nůžky - Tento zahradnický nástroj slouží k manuálnímu střihání zeleně. Najít se dá v každém domě, tedy garáži či zahradní kulně, kde se nachází velká zahrada. Většinou bývají zahradní nůžky vyrobené z pevných a odolným materiálů. Ve hře tyto nůžky můžete vidět jak v rukou ženy starající se o živý plot před svým domem, tak uložené na hřbitově. Na první pohled nicotný nástroj ale pokud jej vrazíte padouchovi do zad, moc nadčený rozhodně nebude.
06.10.2016 14:23:22
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one