Osobní vybavení 47ky v HBM.

Osobní vybavení 47ky se v Blood Money zmodernizovalo a ještě přibylo několik nových věcí: jako - paklíče, léky a neprůstřelné vesty. Tím se klon 47ka stal ještě víc efektivnějším zabijákem, než byl kdykoliv předtim.

1.- Adrenalín - Hormon, který vzniká normální cestou v nadledvinkách; při jeho zvýšení v krvi stoupá tepová frekvence srdce a krevní tlak. Po čase ale začne slábnout jeho účinek a zdraví 47ky se zastaví na minimálním množství s kterým dokáže přežít. Adrenalín je v kapalném seskupenství světle zelené barvy, dost podobné standardnímu jedu. Pozor na záměnu!

2.- Stříkačka jedu - Tato stříkačka z nerezové oceli je tradiční základní výbavou 47. Obsah stříkačky je zelená kapalina se složením: sodíku, chloridu draselného a pavulonu (doplněk anestézie), sakramentská kombinace na okamžité odrovnání jakéhokoliv cíle. Účinkuje prakticky ihned po použití.

3.- Stříkačka sedativ - Další nerezová ocelová stříkačka z výbavy 47, jen tentokrát je naplněna sedativy, které se běžně používají v lékařství. Při správném dávkování uvede napadenou obět okamžitě do stavu bezvědomí. I tato stříkačka má během hry stejně vytížené využití jako stříkačka s jedem. Jsou to po struně další tiché prostředky jak zlikvidovat tiše cíl a nenadělat přitom spoustu nepořádku.

4.- Tlumič bolesti - Tyto experimentální drogy obsahují obrovské množství anestetik, které by porazili i koně. Právě proto jsou tyto tlumiče bolesti testované na dostihových koních. Pomůžou na nějaký čas utlumit bolest a tak 47ce umožní dokončit úkol.

1.- Vojenský dalekohled - Tento dalekohled je postaven na základě poslední generace vojenských dalekohledu určenou pro armádu US. Nemá kovové části, takže je nezjistitelný detektorem kovu. Navíc jeho komponenty jsou z uhlíkového vlákna, proto dalekohled prakticky nic neváží a pro svého majitele tim pádem neni žádnou přítěží. Dalekohled má také přesnější přiblížení s bezvadným měřením vzdálenosti.

2.- Detonátor pro NK-O minu - Detonátor tohoto rozměru se perfektně hodí pro lidi jakým je 47ka. Díky jeho malým rozměrům se dá lehce zaměnit za zapalovač či jiný bezvýznamný a neškodný předmět. Je to také jeden z mála předmětů jeho výbavy, který může držet veřejně v ruce, bez vyvolání jakékoliv nežádoucí pozornosti. Později si 47 může koupit detonátor s dosahem na větší vzdálenost než jen 25 metrů.

3.- Mince - Toto je jednodolarová mince. K čemu slouží? Převážně k zaplacení různých věcí a také k odlákání pozornosti nechtěného svědka vaších hanebných činů. Prostě vezměte minci a hoďte ji někam hodně daleko od sebe.

4.- Mina NK-O - Tato nedetekovatelná mina je určená pro zničení jakéhokoliv cíle. Je vodotěsná a žáruvzdorná. Díky její nepatrné velikosti se dá umístit na kterékoliv určené místo blízko cíle. Dosah mezi minou a detonátorem je pouhých 25 metrů. Směs trhaviny obsahující NK-O má základ v C-4 a jiných tajných chemikáliích vyvinutých v Organizaci. Během úspěšného plnění úkolů si 47ka může později dokoupit další minu NK-O.

5. Paklíč - S touto věcičkou jste se měli možnost seznámit již v předchozích dílech Hitmana. Paklíč dokáže o 25% rychleji otevřít jakýkoliv zámek. Určitě užitečná věc. Pořád lepší než se dobývat do uzamčené místnosti kancelářskou sponkou. Bohužel dveře na čipovou kartu nezdolá ani tato vymoženost.

6. Strojní paklíč Cratt Schultz - Strojní paklíč dokáže odemknou zámek až o 50% rychleji než jeho předchůdce. 47ce pak stačí jen zlomek vteřiny, aby se dostal do každé uzamčené místnosti. Navíc neni zjistitelný detektorem kovu.

7.- Škrtící struna - Taktéž jako v předchozích dílech Hitmana i tato struna se nedá zjistit detektorem kovu, skenery a jinou nejmodernější sledovací technikou. To dává 47ka výhodu dostat se do míst, kam by se nikdo normálně nedostal se zbraní.

8. Neprůstřelná vesta - Tato neprůstřelná vesta je z kevlaru. Dokáže ochránit před standartní municí do pistolí a slabších samopalů, či pušek. Tedy absorbuje 15% poškození, než se to začne projevovat na zdraví 47ky.

9. Vylepšená neprůstřelná vesta - Na rozdíl od svého předchůdce dokáže tato vesta absorbovat 35% poškození. Přesto soustředěné palbě z pěchotních pušek moc dlouho neodolá.

10. Flexibilní neprůstřelná vesta - Špička ve své třídě. Stejně jako předchozí vesta, tak i flexibilní neprůstřelná vesta dokáže absorbovat 35% poškození. Určená na nejtěžší kalibry zbraní, které se objevují v závěru hry.

Kufr na ostřelovací pušku W2000 - Hitmanův kufr na sniperku je prakticky nezničitelný. Jeho titanová kostra je vyplněna folií z uhlíkových vláken a jiných nejmodernějších materiálů používaných NASA. Postupem času si 47ka může koupit ještě lepší kufr, který je nedetekovatelný jakoukoliv nejmodernější technikou.

 

06.10.2016 14:24:56
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one