Hitman Contracts návod - 1. část

 Hitman Contracts je v pořádí třetím pokračováním serie Hitman. Podle autorů to má být nejděsivější díl celé série Hitmana. Prostředí, kde se jednotlivé mise odehrávají, tak i tajemná hudba od Jespera Kyda, jsou hlavní předností tohoto dílu. První polovina hry mně docela zaujala a myslel jsem, že si tak hru užiji až do konce. Bohužel celá hra je nápadnou kopií dílu Codename 47. Jen málo misí je zde originálem. Mise jako např: v čínské čtvrti, hotelu Garand májí jen lepší grafické zpracování ale postup a charakter je prakticky totožný jako v Codename 47.  Na druhou stranu je dobře, že zde autoři zachovali alespoň bodové hodnocení jako v Hitman 2, Silent Assassin, kdy za perfektně odehranou misi dostanete bonusové hodnocení Tichý zabiják, tedy Silent Assassin a jedinečnou bonusovou zbraň. Grafika se od Hitman 2, Silant Assassin hodně zlepšila. Hudba zůstává stále dokonalá. Tento návod vás provede celou hrou a ukáže vám jak všechny mise Hitman: Contracts dohrát s hodnocením Tichý zabiják. Popíšu zde i nějaké finty, jak si usnadnit práci. V jednoduchosti je krása. Platí to i pro rychlou, snadnou a perfektně provedenou vraždu.


1. mise - Asylum Aftermath - Následky v blázinci

Úkol : Utéct ze sanatoria

 
 První mise paradoxně vrací 47ku na konec poslední mise Hitman: Codename 47, tedy do Rumunska. Přesněji na kliniku, kde doktor Ortmeier má klonovací laboratoř maskovanou jako blázinec pro duševně choré. Zde se zrodil klon 47 a tady také zakroutil nebohému doktorovi krk. Úkolem 47ky je proniknout nepozorovaně z kliniky do doktorova auta a zmizet. Jeho situace bude navíc stížená skutečností, že ústav je pod obklíčením jednotek SWAT. Ti mají zaútočit na kliniku a zlomit jakýkoliv odpor. Další problém představují hlídači sanatoria. Stále jsou v maximální pohotovosti a neúnavně pátrají po 47ce.

 Ocitnete se v místosti s mrtvým doktorem. Doktora prošacujte a vezměte mu klíč. Nyní se vydejte k jediným dveřím v místnosti. Projděte další místností a dlouhou chodbou lemovanou mrtvými klony. Zde máte možnost také nasbírat střelné zbraně. Až se zastavíte na křížovatce chodeb, najděte dveře, které jsou vlevo vedle mříží a dostanete se do laboratoří, kde se vyvíjejí kloni. První místnost laboratoře vypadá jak z Dooma, kde jsou embria. Když budete dost rychlí, tak uvidíte blázna, jak se vrhne do hlubin spodních pater. V další časti pak jsou již prakticky hotoví kloni 47ky. Toto jsou kloni dalších generací. Z těchto prostor se dostaňte na chodbu. Přes okno uvidíte blázna, jak krájí nožem klona. Jděte do protější místnosti, kde jsou injekce sedativ. Poté pokračujte chodbou dál, až budete u mříží. Nalevo projděte dveřmi a naproti nim pak jděte do dalších. Tím se dostanete do chodby, kde jsou zrcadlová okna. Přeběhněte chodbou až na její konec a v další chodbě se vydejte pro změnu napravo. Poté už podle mapy dojděte k výtahu. Výtahem vyjed'te do prvního patra. Jen co vyjdete z výtahu na chodbu, budou se všude kolem válet mrtví blázni a příslušník jednotky SWAT. Od jednoho blázna si vezměte šaty. Tím je 47ka pro SWAT neškodný a nebudou se o něho zajímat. Zbraně si nechte je ty, co můžete schovat pod oblečení. Převlek člena SWAT si neberte. Všichni příslušníci jsou vybaveni sledovacím zařízením GPS, které umožnuje vystopova každého člena z úderného komanda.

 Teď zaleží na vás, jak se chcete z oblasti dostat. Jestli půjdete tiše rovnou přes operační sál do laboratoře doktora Ortmeiera a následně ven nebo půjdete po domě sbírat zbraně. Tento arzenál poté použijete v přestřelce s policií. Musim vás ale varovat, že SWAT mají perfektní vybavení. Pokuď na vás zaútočí úderné komando, máte prakticky nulovou šanci, že útok úspěšně odrazíte, ba co víc, že ho vůbec přežijete. Přesto napíšu oba postupy.

 Postup 1. Sbírání zbraní: V kanceláři doktora Ortmeiera je klíč od auta, sniperka a náboje. Potom co opustíte jeho kancl, jděte na pravou stranu za roh až ke dveřím. Dostaňte se na konec chodby k zamřížovaným vratům. Ty jsou ale zamčené. Navíc okolo vás prochazejí dozorci. Počkejte, až vás oba minou a budou k vám zady. Rychle odemkněte zámek dveří. Ty poté za sebou zavřete. Do druhého poschodí vystoupejte po schodišti na levé straně. Toto je půda. Zde máte možnost získat hodně velkou zásobu střeliva do brokovnice Spas 12 i samotnou brokovnici. Také se zde pohybuje úderné komando SWAT. Nezapomeňte, že pokuď je nebudete provokovat, tak vás nebudou pokládat za hrozbu. S tímto menším arzenálem zbraní můžete teď rozpoutat peklo.

 Postup 2. Tichá práce: Od výtahu jděte přes operační sál až na hlavní schodiště, vedoucí do vestibulu léčebny. V přízemí přesto budou hlídat vchod jednotky SWAT, ale nic vám neudělají, když se nebudete chovat podezdřele. Od schodiště po kterém scházíte dolu, jsou naproti vám za zády přislušníku SWAT dveře. Tam se v klidu dostaňte. Tato místnost je soukromá Ortmeierova laboratoř. Na pravé straně se nachází točité schodiště. Vyčkejte na příchod člena SWAT a nechte ho zase vyjít po tom schodišti do patra. Potichu a nepozorovaně vyjděte za ním. Na tomto poschodí jsou dvoje dveře vedoucí na balkon. Balkon na pravé straně nepoužijte. Je dobře střežen policejním sniperem. Jděte na levou stranu. Schovejte se za jediný dveře, co na patře jsou. Za nějakou dobu vyjde polda ven. 47ku před jeho pozorností budou krýt otevřené dveře. Nyní se dostaňte k balkonovým dveřím. Otevřete je a pomalu se podívejte dolu. Auto obchází další policista. Zde je načasování snadné. Stačí počkat, až policista bude před autem a nebude se dívat do strany na žebřík. Touto dobou už lezte po žebříku dolu. Poté plíživě vlezte do auta. V následným videu to pak 47ka krosí hlava nehlava hlavní bránou do noci. (Pokuď si chcete odnést do své treninkové výbavy sniperku, tak ještě než polezete po žebříku k autu, je u těch dvoukřídlých dveří vitrína a v ní puška Enforcer. Pronést se do auta dá, aniž by to zničilo hodnocení. Je to na 100% vyzkoušený).

 Během celé mise jste nezabili ani neuspali jedinýho člověka. Taktéž nesměl být vyvolán žádný polach, či prohlédnut převlek 47ky. Pokuď vše proběhlo jak má, tak vám tichý postup přinesl zaručeně hodnocení Tichý zabiják a jako bonus budete moc používat najednou dvě pistole CZ G2000. Hned si je můžete na tréninkové střelnici vyzkoušet.

 

 

 

2. mise - The Meat King's Party - Večírek masového krále

Úkol : Zavraždit Campbella Sturrocka

          Zavraždit právníka Adreie Puscuse

          Zachránit klientovu dceru

          Utéct z oblasti

 
 
Když je teď 47ka zase volný, může znova začít pracovat pro agenturu. Zadavatel další zakázky chce zabít rumunského masového krále. Cílem je skotský uprchlík před zákonem Campbell Sturrock a jeho vyšinutý bratr Malcolm. Tito dva zločinci vlastní největší masokombinát v Rumunsku. Celá mise tedy bude probíhat právě v masokombinátě, kde Sturrock oslavuje své další výtěztví nad rumunskou justicí. On a jeho bratr byli v minulosti obviněni z několika únosů a vražd. Pokaždé ale unikli spravedlnosti. To je také důvod, proč se na seznam cílů objevil jejich právník Puscus. Dalším úkolem co 47ka musí vyřešit, je najít unesenou dceru klienta, zadavající tuto zakázku. Jediné co se ví, že Malcolm Sturrock je psychopat. Unesené dívky mučí a následně vraždí.
 Popravdě řečeno je dost úchylné pořádat večírek mezi rozřezanými zvířaty a všude je přitom plno krve. I tak je mise docela zábavná. Mise se dá také dokončit na několi způsobů. Načasování je zde ale kritické.

  Začínáte v nákladním autě, kde 47ka předtim ve videu omračil zaměstnace masokombinátu. Vezměte si jeho šaty. Také zahoďte všechny střelné zbraně. Jako zaměstnanec jatek si můžete hák na maso ponechat. Nyní jděte ven z auta. Na jeho levém boku je červeně blikající tlačítko od dveří. To stiskněte a dveře se zavřou. Obejděte budovu. Jděte směrem ke vchodu, kde jsou hosti a stráže. Jeden ze strážců vás prohledá. Když nebudete mít u sebe pistoli, bez problému vás pustí do hlavní budovy podniku. Od vchodových dveří jděte na levou stranu. V další místnosti pokračujte do protějších dveří. Dostali jste se do pracovního úseku, kde řezníci zpracovávají prasata. V půlce místností na její pravé straně je nájezdová rampa ke skladišti. Jsou tam také dveře, vedoucí k železnému schodišti do prvního poschodí. V patře se dejte od schodiště na pravou stranu. Projděte přes chodbu až na konec. V této poslední místnosti jsou na stolech všude svíčky. Na pravé straně za rohem je pak soukromá Malcolmova mučírna. Tam se také nachází 47kou hledaná dívka. Bohužel pro něj je již mrtvá. Jako identifikační důkaz si vezměte její ruku, která leží na podlaze pod zavěšeným tělem. (Zkuste si představit že máte u sebe v šatech schovanou něčí zkrvavenou ruku. To je moc i na mě). Mezitim si ale dávejte pozor na chlapíka, co se po těchto místnostech pohybuje. Neni to nikdo jiný než Malcolm Sturrock. Nesmí vás vidět, protože by hned prohlédl vaše převlečení. Diana vám dá další instrukce. Vy se poté zase vydejte k tomu železnému schodišti. Po něm se vraťte zpět do přízemí. Tentokrát jděte směrem k hlídačům hlídající vstupní dveře k hlavnímu centru zábavy místní fetish párty. V klidu jimi projděte dál. Pokračujte místností, kde se muchlujou hosti. Přes ně se dostaňte do další chodby. Tato chodba je pro budoucí pokračovaní mise klíčová. Je zde šatna zaměstnanců, kde najdete oblek nosiče dýmky s opiem. To je ta místnost nejblíž k vám. Vstup je na levé straně. V další části chodby je pak vstup na WC a do kuchyně. Zatim si těchto místností nevšímejte. Pokračujte chodbou dál, až se dostanete do hlavního sálu. Zde najdete koje, kde se navštěvníci párty oddávají opiu a také bar. jděte k baru. Poté hoďte řeč s barmanem. Tady se dozvíte, že Campbell Sturrock žere jak kyselina a momentálně má zase chuť na kuřecí. Barman vám také poradí, ať mu jedno do zlata upečené kuřátko odnesete. Takže se vrat'te do chodby. Odtuď vejděte do kuchyně. Zde jsou dva kuchaři. Jeden porcuje prase a druhý je zřejmě šefkuchař, který na všechno dohlíží. Pokuď tam tento kuchař nebude, musíte na něho počkat. On totiž mezitím odnesl porci kuřecího do VIP salonku. Právě on vám poručí odnést Sturrockovi jídlo. Vaše kuře na podnose je hned vedle té velké hromady kuřat na stole. Vezměte si podnos s velekuřetem a vyjděte z kuchyně. Dostaňte se někam, kde vás nikdo neuvidí. Položte tác a vyndejte hák. Ten vložte do toho kuřete. Vezměte zase tác s kuřetem a jděte směrem k tanečnímu parketu. Jestli nevíte kde to je, tak jděte za zvukem hudby. Tady se také nachází další železné schodiště. Po něm vyjděte nahoru do patra. Zde vás zastaví stráž a znova prohledá. Tentokrát nesmíte mít u sebe vůbec nic, co by jen vzdáleně připomínalo jakoukoliv zbraň. Tedy žádný nůž, sekáček nebo další hák na maso. Poté co vás nechá projít, jděte napravo. V předsíni uvidíte přes okno Sturrocka, jak leží na posteli. Hned jak vejdete, jděte k ovládání žaluzií. Tlačítko je na stěně vedle postele. Tím že zatáhnete okna, nikdo neuvidí do místnosti, až budete mordovat Sturrocka. Sturrock jakmile spatří jídlo, pošle všechny ženy z ložnice pryč. Mezitím zajděte s podnosem za zídku a vyndejte z kuřete hák. Poté podejte kuře Sturrockovi. Až ho bude jíst, tak ho zabijte řeznickým hákem. Vezměte si podnos, aby to nevypadalo tak nápadně a jděte stejnou cestou do chodby ke kuchyni.

 Teď je na čase zabít pravníka. Dostaňte se stejnou cestou zpět ke kuchyni, jakou jste absolvovali při infiltraci VIP salonku Campbella Sturrock. Nyní zjistěte, kde se nachází pravý nosič dýmky opia. Pamatujte, že na tomto večírku je jen jeden. Proto až se převlečete, nesmí vás ten pravý nosič dýmky vidět. Pokuď se pohybuje v hlavním sále, tak se mezitím přesuňte do šatny zaměstnanců. Zde se převlečte. Pravý nosič opiový dýmky půjde po chvíli do té stejné šatny, co jste momentálně vy. Má tam dojednané rande. Schovejte se za dveře a nechte ho projít. Následně se co nejrychleji vrat'te do sálu pro hosty, kde je bar. Na baru je dýmka opia. Vezměte si ji a jděte směrem k poslední koji nalevo od baru.  Až vejdete do místnosti, právníka najdete naprosto snadno. V této koji je totiž sám. Položte opiovou dýmku na stůl. Počkejte, až se zkouří a usne. Prohledejte ho. Vezměte si jeho pistoli s tlumičem. Touto pistolí ho také zabijte. Stačí jeden výstřel do hlavy. Ted běžte rovnou z koje do protějších dveří. Poté přes chodbu na rampu, kde stojí nákladní auta. Váš exit.

 Tato mise má i druhou odlišnou variantu, která klade důraz na rychlou akci a hlavně dlouhé čekání na příležitost.

 Takže postup na začátku je totožný jak je popsáno výše. V převleku řezníka se dostaňte na pracovní úsek, kde řezníci zpracovávají prasata. U jednoho sloupu vedle pracujícího řezníka, je sniperka Dragunov, náboje do ní a porážeč dobytka. Prakticky v misi se bude hodit jen poražeč dobytka. Usmrcení tímto řeznickým nástrojem je totiž rychlejší než škrcení strunou, či použití háku na masu. Sniperka je zde k ničemu. Přesto pokuď si budete chtít odnést sniperku do exitu, nápíšu pro to návod. Poražeč dobytka a náboje seberete bez problému ale sniperku jen tak vzít nemůžete. Pokuď to uděláte, řezník stojící opodál, okamžitě vyvolá poplach. Jak na to? Návod je jednoduchý. Skrčte se hned vedle toho řezník tak, aby jste dosáhli na sniperku. Řezník má určitý pravidelný postup práce. Tedy parkrát sekne sekáčkem do prasete a pak si otře zpocené čelo. Vy vezměte sniperku, až bude sekat do prasete. Potichu zkrčení vycouvejte za sloup, který je za vami. Dál musíte odnést sniperku pryč z místnosti. Pokuď si všimnete mezi řezníkama jsou dvě plně naložené palety s masem. Mezi těmito paletami je pak mezera. Projděte od sloupu právě do této mezery a pak na rampu směrem k plechovým vratům. Toto dělejte, jen když řezníci začnou porcovat prasata a nebudou věnovat pozornost okolí. Dále vyčkejte, až do místnosti vejde i stražný. Tím vás nemůže překvapit u kovového schodiště vedoucí do 1 poschodí. Tady hrozí nebezpečí jen od dvou strážných. Jeden po chvíli půjde za roh nebo se postaví zády ke schodišti. Ten druhý ale stojí k vám bokem, takže po schodišti vyběhněte, jen když se bude dívat na druhou stranu. V patře počkejte na odchod strážného na střechu. Potichu jděte za ním a zahoďte sniperku ze střechy dolu na rampu. Následně najděte mrtvou dívku. Vemte její ruku a vraťte se do přízemí. Nyní se vydejte směrem k baru. Nepůjdete do hlavní místnosti, ale zajdete na wc. Tato místnost je mezi šatnou zaměstnanců a kuchyní. Na wc se schovejte do třetí kabinky od vstupních dveří. Zde najdete na podlaze náboje do pistole Silverballer. Nevim sice proč má právník, když ho zabijete v koji jako nosič opiové dýmky, pistoli SG 220 s tlumičem a když ho zabijete na WC, tak má pro změnu prázdný Silverballer s tlumičem. Tak jako tak prostě na wc počkejte na právníka. Bude to docela dost dlouho trvat než přijde. Nechte jeho osobního bodyguarda prohledat wc. V kabince se schovejte za dveře. Tím uniknete pozornosti bodyguarda. Na wc musíte s Puscusem zůstat samotní. Poté co vejde do kabinky, potichu se k němu připližte zezadu a zabte ho. Na to se právě perfektně hodí poražeč dobytka. Zabití je rychlé a tiché. Tělo odtáhněte úplně dozadu k pisoarum. Nechte ho těsně u zdi. Prošacujte ho. Vezměte si pistoli s tlumičem. Potom klidně vyjděte před wc.Toto všechno udělejte co nejrychleji. každou chvíli se totiž na wc vrátí bodyguard a znova prohlédne kabinky. Hned vedle wc je kuchyně. Zde počkejte do doby, až kuchař ponese Sturrockovi kuře. Ještě dřív než kuchař vyjde ze dveří, vy běžte co nejrychleji k nejbližšímu chodišti do patra. Najděte hlídače hlídající dveře na střechu. Pokuď bude hlídač vevnitř, tiše obejděte paletu s masem a v nestřeženou dobu se dostaňte za něj. Poté ho uspěte. Pokuď bude venku, uspěte ho na střeše. Samozdřejmě ten druhý stražný co také chodí na střechu, nesmí nic vidět. Ten zase hlídá VIP salonky. Až uspíte strážného, tělo odtáhněte někam, kde ho nikdo neuvidí. Převlečte se do jeho oblečení. Teď musíte zajistit, aby nikdo nevidět Sturrockovu mrtvolu, až ho zabijete. Co nejrychleji přeběhněte střechu a dostaňte se do VIP sektoru. Celý prostor oběhněte po levé straně, až se dostanete do místnosti, odkuď máte výhled přes okno na Sturrocka. Vejděte do ložnice a zatáhněte žaluzie. Poté se stejnou cestou co nejrychleji vraťte na ochoz vedoucí po celém obvodu střechy. Následně se dostaňte k zavřenému střešnímu oknu. Otevřete ho, ale nestřílejte. Počkejte, až Sturrock pošle obě ženy ven z ložnice a kuchař mu podá kuře. Nic nedělejte, dokuď nebude v místnosti jen Sturrock a jeho kuře. Poté ho zabijte pistolí s tlumičem. Následuje už jen odchod do exitu. Jednoduše skočte ze střechy mezi nákladní auta. Sniperku si nezapomeňte vzít sebou.

 První varianta je hodně jednoduchá, takže hodnocení Tichého zabijáka, by něměl být problém. Pokuď použijete druhý postup, pak ještě k bonusové zbraní duální Mikro Uzi, získáte Sniperku Dragunov a  MP9. Na bezvadné hodnocení smíte mít jen jeden vyvolaný poplach s nalezeného těla.

 

 
,

Malcolm Sturrock

 

3. mise - The Bjarkhov Bomb - Bjarkhovova bomba

Úkol : Zavraždit Fabiana Fuchse

          Zavraždit velitele Bjarkhova

          Zničit výrobu špinavých bomb

          Utéct v nákladním letadle

 
 
Tentokrát se agent 47 dostane na dálný východ. Přesněji do Sibiře na Kamčatku. V tomto starém sovětském přístavišti si místní vojenský velitel Bjarkhov tak trochu přivydělává nějaký ten peníz do důchodu. Hitmanovým úkolem je zneškodnit špinavou bombu, zabít kupce a i prodejce bomby. Tady také má 47ka možnost setkat se s nejmladším členem nechvalně známé světové teroristické rodiny Fuchsuvých. Zatim se neví přesně, na co klan Fuchsů potřebuje špinavou bombu.

 Mise neni složitá. Vlastně je to o tom dojít z bodu A do budu B a něco přitom udělat. Takže vašim největším problémem je trpělivost, když se přesunujete krokem po velkých plochách mapy.

 
Na Kamčatku se 47ka dostal jako černý pasažér v nákladním letadle a tady také začíná mise. Aby jste se bezpečně dostali ven z letadla, potřebujete převlek. Nejjednoduší by asi bylo vyřídit poslíčka, který nosí z letadla přepravky jídla do kuchyně. Je to ale hodně nebezpečné, protože nemáte možnost se k němu nepozorovaně co nejblíž dostat. Navíc při vaší pomalé akci, hrozí že poslíček uteče a zalarmuje všechny stráže na přistávací ploše. Přesto tato možnost získání převleku je možná. Vyžaduje ale přesné načasování. Počkejte, až civilista vstoupí do letadla. Chvilku se bude rozhlížet. Poté půjde k přepravkám a jednu zvedne. Až bude k úkrytu 47ky zády, rychle vyběhněte s připravenou injekcí v ruce. Než se poslíček stačí otočit, uspěte ho. Tělo odtáhněte někam za kontejnéry v letadle. Já osobně jsem ale přišel na jinou bezpečnější možnost, jak dostat oblečení a přitom neriskovat prozrazení. V letadle se dostaňte na druhou stranu, kde jsou také otevřená vrata. Tam se mimo to nachází váš pozdější exit. Počkejte, až Fuchsův bodyguard prochazející se venku vedle pravém boku letadla, půjde směrem od vás. Poté přeběhněte nepozorovaně na pravou stranu ke kontrolní věži letiště. Hned jak otevřete dveře, bude naproti vám průlez do podzemí. Slezte po žebříku. Po levé straně je místnost s oknem, kde sleduje voják monitor. Přes předsíň se dostaňte do té místnosti. Tiše toho vojáka uškťte. Vezměte si jeho uniformu. Tělo mrtvého vojáka odtáhněte do předsíně. Pak už jen stačí dostat se zpět k letadlu a jít po stejné trase, jako chodí poslíček s přepravkami do kuchyně. Další možnost je projít podzemní chodbou a vylézt po žebříku do hangáru. Přes hangár se pak také jednoduše dostanete do jídelny. Budovu kde je kuchyň a jídelna poznáte snadno. Je totiž kvůli Fuchsovi silně hlídána ruskými vojáky a jeho osobními bodyguardy. Do kuchyně vejděte radši postraním zásobovacím vchodem. Tím nebudete zbytečně provokovat ostražitost hlídačů. V kuchyni vyhledejte kuchaře Juriška. Ten je vaše spojka. Má pro vás hodně užitečné informace, jako kde jsou bomby nebo jak zničit ponorku. Vlevo od sporáku je pak lahvička projímadla. To nalejte do hrnce, který je na sporáku. Nyní jděte ven z kuchyně do jídelny. Vedle stolu kde svítí lampa je místnost WC. Dojděte ke dveřím záchodku. Počkejte, až voják stojící vedle kamen, se bude dívat na druhou stranu. Potichu se vtírněte na WC. Tam se postavte k úmyvadlu z rozbitým zrcadlem. Vyčkejte na Fuchsův příchod. Toho totiž co nevidět přepadnou s projímadla v polévce žaludeční potíže a bude muset co nejrychleji vyhledat wc. Až projde okolo vás a bude čelem k záchodové míse, tak ho zabijte zezadu strunou. Vezměte si jeho šaty. Také pistoli. Hned potom co vyjdete z wc, tak se s váma dá do rozhovoru voják. Jeho úkolem je odvést vás za velitelem Bjarkhovem. Musíte být stále u něho, protože když budete pořád zdržovat, voják dostane časem podezdření. Poté bude chtít, aby jste mu ukázali svůj obličej. Což pochopitelně znamená, že budete odhaleni. Půjdete spolu po přístávací ploše okolo letadla k vlečce. Tady na drezíně projedete tunelem k přístavišti. Zde je zakotvena Bjarkhovenova loď a ponorka. Až drezína zastaví, vy jděte na levou stranu. Lod' nemůžete minout, protože je obrovská a je jí možné zahlédnout už od vlečky. Nejlepší je dostat se klidnou chůzí až k plotu, kde hlídají vchod do lodi dva námořníci. Jeden z nich vám dá instrukce, kam máte jít. Vejděte do lodi. Jděte do druhých dveří na pravé straně. Dostanete se na schodiště. Pak už jen stačí pokračovat směrem na horní palubu. Nemůžete se ztratit, protože na palubu vede jen jedna cesta. Tam na vás čekají další dva námořníci. Jeden z těchto námořníků vás prohledá. Taktéž vám zabavý všechny střelné zbraně. Následně pokračujte po palubě dál. Vejděte hned do prvních dveří. To je kancelář Bjarkhova. Nejdřív se přátelsky obejmete a Bjarkhov vám nabídne vodku. Tu 47ka zdvořile odmítne. Bjarkhov poté půjde ke stolku v rohu. Zatim nechte strunu schovanou, protože Bjarkhov se ještě jednou na vás podívá. Až se otočí zpět a bude si nalévat vodku, zezadu ho potichu zabijte strunou. Na jeho stole si vezměte pistoli s tlumičem a klíč. Pak jděte do jediných dveří v místnosti. Až sejdete po schodišti a projdete chodbou, dostanete se zpět ke vchodovým dveřím. Tím se dostanete ven z lodi. Vraťte se zase k vlečce. Tady pokračujte směrem na severovýchod. Na mapě je to ta poslední budova severovýchodně od vás. Tam je protiradiační oblek. Až budete mít toto přestrojení, jděte směrem k ponorce. Nejkratší cesta je okolo odřezané zadní časti ponorky. Dostaňte se na molo. Tady je ukotvena ponorka. V půlce ponorky narazíte na vyřezaný vchod do jejího nitra. Vejděte dovnitř. Jděte směrem k vědcům, co pracují na bombách. Za nimi je další místnost. Nalevo jsou položené nálože na dřevěné bedně. Seberte je. Teď se zase vraťte zpět na molo. Po něm dojděte k žebříku. Pokuď hrajete v jiné obtížnosti než profesionál, pak se vám na mapě objevily tři symboly (!). Jestli jste ale v obtížnosti profíka, tak budete muset postupně obejít celý trup ponorky a najít jednotlivé body, kam umístit bomby. Prostě položte bomby na strategický místa. Až budou bomby na svých místech, dostaňte se zpět do domu, kde máte uložené oblečení Fuchse. Převlékněte se a jděte směrem k vlečce. Nastupte na drezínu. Až drezína s vámi zajede do tunelu, stiskněte detonátor a bomby vybuchnou. V následujícím videu se ponorka potopí. Musíte ale dávat pozor, než stisknete detonátor, aby jste nezajeli moc hluboko do tunelu a neztratili signál. Když bude úkol hotový, pokračujte drezínou do další stanice. Poté se klidně dostaňte do letadla k žebříku do pilotní kabiny. Tim by jste měli zase získat Tichého zabijáka a bonus duální SilverBaller s tlumičem.

 
Zkrácená verze výše napsaného popisu je takováto: Poté co odrovnáte Bjarkhova v jeho kajutě, jděte postraní chodbou ke vstupním dveřím do lodě. Hned vedle dveřím, kterými jste se dostali na schodiště, vedoucí na palubu, jsou ještě jedny dveře. Tyto dveře vedou do kajuty hlídanou vojáky. Za ní se nachází ještě jedna místnost. To je sklad zbraní. Normalně vejděte do místnosti v převleku Fabiana Fuchse. Projděte rovnou přes stráže. Nezastavujte se. Sice se budou chovat neklidně, ale nezasáhnou. Ve skladu zbraní najdete větší množství AK 74 a taky tu nejpodstatnější věc ke splnění úkolu. Tři plastické trhaviny. Seberte bomby a jděte zase stejnou cestou klidně ven z lodi. Nyní když máte čím zničit ponorku, odpadá cesta do skladiště pro protiradiační oblek. Ani do ponorky pak nemusíte vstupovat. Stačí položit bomby okolo ponorky a odejít směrem k exitu. Zde jsem našel jednu vychytávku. Rada na závěr: Až vyhodíte ponorku do vzduchu, rychle přeskočte video a co nejrychleji se dostaňte k exitu. Během videa vám totiž běží čas. Také nejeďte drezínou ale utíkejte po kolejích. Výbuch samozřejmě zalarmuje stráže z celého přístavu. Zde poté hrozí nebezpečí, že najdou mrtvé kamarády. To vám pak zničí hodnocení.

 
 

Váš kontakt na základně

 

06.10.2016 16:21:42
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one