Hitman Contracts návod - 2. část

4.mise - Beldingford Manor - Beldingfordovo sídlo

Úkol : Zavraždit Lorda Winstona Beldingforda

          Zavraždit Alistaira Beldingforda

          Zachránit Gilese Northcotta

          Uniknout z pozemku sídla

 
 
Ve čtvrté misi se dostáváme do Anglie. Vašim úkolem je zabránit Lordu Beldingfordovi a jeho synovi Alistairovi, aby příští den neměli při lovu jako lovnou zvěř klientova syna Gilese Northcotta. Zřejmě nějaká zvrhlá aristokratická zábava. Podle záznamu se má konat lovecká slavnost, kde lovenou zvěří má být člověk. Podle vysokého počtu unesených lidí v tomto hrabství, se zdá, že tato lovecká činnost neni ojedinělá.

 Moje nejoblíbenější mise. Má perfektní hratelnost, děj i atmosféru. Tato mise je prostě ze všech nejlepší, protože po celém sídle Beldingfordových vedou tajné chodby. Prakticky nemusíte nikoho dalšího, kromě vašich cílů zabít ani uspat. Názorně vám napíši jak splnit zadané úkoly a přitom zůstat v naprostém utajení.

 
Od gumového člunu ve kterém jste se dostali na pozemek šlechticů, jděte na pravou stranu. Vezměte to těsně u břehu v rákosí. Klidně můžete běžet. Dostaňte se k prvnímu stromu, který je u zdi po vaší pravé ruce. Pak už jen přebíhejte od jednoho stromu k druhému a přitom se kryjte živým plotem. U posledního stromu jsou vrátka na tenisový kurt. Až budete mít jistotu, že vás žádný strážný nevidí, tak projděte vraty. Na kurtu počkejte, až hlídač odejde směrem ke stodole. Pokuď tam už neni, pokračujte od vrat na levou stranu k průchodu na další část pozemku. U schodiště se zastavte. Teď 47ku přepněte mezerníkem na tichý režim. Od schodiště přejděte ke stromu, co je před kotcem s dobrmany. Měli by jste mít odtuď výhled na vchod do kuchyně i do sklepa. Zde bude potřeba si načasovat akci. Ze sklepa totiž vychází pravidelně hlídač na kouřovku. Musíte počkat, až hlídač zajde zpět do sklepa a zároveň hlídač obchazející kotec, bude k vám zády. Pomalu se plíživě pohybujte za nim a tak spolu obejdete kotec zezadu. Hlídač bude pokračovat dál v obchůzce. Vy mezitím vyjdete po schodech k dalším vratům. Vedou ke dvorku, kde je pověšené prádlo. Sice je to trochu postavený na hlavu. Kdo tak asi v největšim lijáku suší venku prostěradla. Od vrat nalevo je žebřík k otevřenému oknu. Tady si ale dávejte pozor. Nevstupujte na dvorek, pokuď pod žebříkem stojí stráž. Hlídač se za chvíli otočí a zajde za roh do domu. Vy jděte za nim. On půjde do kuchyně. Vy do dveří, co jsou vedle těch, kterými jste vstoupili do domu. To je kotelna. Stiskněte tlačítko pro vypnutí ohřevu vody. V krátkém videu uvidíte sprchující se služebnou, jak vyskočí ze sprchy, protože na ní začala téct studená voda. Aby se mohla doumýt, půjde po schodišti do kotelny zapnou zase ohřev vody. Tou dobou se vraťte před dům k žebříku. V domě ani cestou k žebříku se moc nezdržujte, protože zde je potřeba dodržet časový harmonogram. Nesmíte se setkat s hlídačem, až vyjde zase před dům nebo se sprchující se služebnou na schodišti. Po žebříku vylezte k oknu. Poté vlezte do pokoje. V pokoji si vezměte vedle postele na nočním stolku lahvičku s jedem. Vejděte pak do protějších dveří. To je koupelna. Tady se předtím sprchovala služebná. Jděte rychle k zrcadlu a otevřete ho jako normálně dveře. Nalezli jste tajnou chodbu, vedoucí do prvního patra neboli do Beldingfordovy ložnice. Vyjděte po schodišti k tajným dveřím. Na mapě sledujte červené kolečko. To jest starý Lord Beldingford. Má pravidelnou noční trasu. Z postele na wc a zpět. Nasleduje vražda Lorda Winstona Beldingforda. Přesněji čtyři možnosti. Kterou si vyberete nechám na vás.

 
1. možnost: pokuď bude Lord mimo ložnici, tedy bude trůnit na záchodě, máte příležitost mu kyanidem otrávit mléko ve sklenici. Ta se nachází na stolku vedle postele. Potichu vyjděte do ložnice a okolo postele se dostaňte ke stolku se sklenicí. Nalijte do ní jed. Potichu se přesuňte za dvoukřídlé dveře do ložnice. Až se bude starý Lord vracet, projde dveřmi, na chvíli se zastaví, aby rozsvítil. Poté půjde k posteli. Vy už ale musíte být mimo ložnici v jeho pracovně.

 
2. možnost: počkejte, až Lord zalehne do postele. To znamená, že si nejdřív sedne na postel. Poté se napije mléka a pak si konečně lehne. Dejte mu pár vteřin, než zabere. Potichu vejděte do ložnice až k posteli. U Beldingfordových nohou je velký červený polštář. Vezměte ho. Nyní přistupte k Lordovi a tím polštářem ho uduste. Sice se bude nějakou dobu cukat ale nemusíte mít strach, že by se ta žena vedle něho probudila. Po dobře odvedené práci se tiše přesuňte do jeho pracovny.

 
3. možnost: je totožná jako druhá, jen s tím rozdílem, že musíte mít u sebe jakoukoliv pistoli. Vezmete polštář. Vyndáte pistoli. Přistoupíte ke starýmu Beldingfordovi a přes polštář mu prostřelíte hlavu. Prostě jak ve starých mafiánských filmech.

 
4. možnost: I zde se pamatuje na lidi, co mají rádi střelbu z ostřelovacích pušek. Ano je to tak, starý Lord Beldingford se dá odstranit i na dálku. Jak na to? Až budete v domě, tak zabijete jedem jen Juniora. Vezmete si lovecký převlek a potichu se přesunete do stodoly, kde je vězněn mladý Northcott. Jak bude následně popsáno, otrávíte koně a Northcotta pustíte na svobodu. Poté musíte počkat, až stajník dostane nervový záchvat a uteče do svého pelechu. Až se tak stane, jděte ze stájí do středního prostoru stodoly. Je tam žebřík vedoucí na půdu. Tam se skladuje sláma. Rovněž zde hlídkuje jeden stražný. Má u sebe ostřelovačku Enforcer. Na půdu po žebříku vylezte, jen když budete mít jistotu, že vás strážný neuvidí. Schovejte se libovolně za jakýkoliv stoh slámy a počkejte, až půjde okolo vás. Zezadu strážce uspěte. Seberte sniperku. Teď jděte od žebříku na levou stranu. Otevřete střešní vrata, směrem na dvůr. Tím by jste měli mít bezvadný výhled na okno Beldingfordovy ložnice. Teď je potřeba si načasovat akci. Sniperka nemá tlumič, takže výstřel blízko jakéhokoliv strážného vás prozradí. Musíte tedy počkat, až strážci co se procházejí pod váma, budou od vás trochu dál. Zároveň si musíte hlídat Lorda, aby jste měli dobrou příležitost ke střelbě. On jak bylo již uvedeno, chodí pravidelně na wc. Až bude situace příznivá, zamiřte na okno. Optikou neustále sledujte dění v ložnici. Jakmile se stařík objevý před oknem a vy budete mít jistotu 100% zásahu, tak vystřelte. Vim, že tato sniperka není zrovna dvakrát přesná, ale mám vyzkoušeno, že se s ní dá Lord trefit. Přeji hodně zdaru při lovu na vysokou.

 
Ať se rozhodnete pro co chcete, tedy kromě poslední možnosti, tak až bude starý Beldingford mrtvý, vy buďte už v jeho pracovně. Napravo od dveří je v knihovně další tajná chodba. Touto chodbou se dostanete po žebříku do podkrový. Pak na točité schodiště. Sejděte zase po schodišti do prvního patra. Projděte dveřmi do  ložnice spícího hosta. U postele má lovecké šaty. Oblékněte se do nich a sejděte po schodišti do přízemí. Následně je na řadě vražda syna Lorda Beldingforda, Alistaira. V převleku co máte na sobě, můžete klidně vejít do hlavních pokojů v domě. Vaše převlečení sice stráže dráždí, ale neprohlédnou ho. Jen nesmíte jako urozený šlechtic chodit do místností pro služebnictvo. Tedy odpadá možnost dostat se z domu přes kuchyni. Vy si zase na mapě najděte červený bod. To je mladý pán Beldingford. Sedí se svým přítelem v knihovně a opíjejí se do němoty. Stejně jako v případě starého Beldingforda, tak i Juniora lze zabít na víc způsobů.

 
1. možnost: je nejjednoduší a hlavně nenápadná. Vašim cílem je dostat se na protější točité schodiště. Klidně projděte místností, kde se baví mladý Beldingford. Jděte směrem ke schodišti. Sejděte po schodišti do sklepa. Sud s whiskou nemůžete minout. Je naproti dveřím. Dejte si pozor, až do něj budete nalévat jed. Po sklepě se pohybuje stražný a čas od času přijde přes mříž zkontrolovat situaci. Navíc do sklepa chodí plnit karofu i Beldingfordův sluha. Po úspěšném otrávení whisky se buď schovejte za sud k regálům s vínem nebo vyjděte zpět po schodišti do přízemí. Mezitím sluha s plnou karofou otrávené whisky naleje drink Alistairovi. Ten si párkrát lokne a natáhne brka.

 
2. možnost: Opravdu stojí za to. Nedá se přehlédnout, natož přeslechnout. Jistě ji slyšeli i v sousedním hrabství. V celém areálu zámku jsou tři místa, kde se dá sehnat kanystr s benzínem. Nejdostupnější je v kotelně vedle ohřevu vody. Další pak v první části sklepa. Tam ale hrozí nebezpečí, že potkáte strážného. Třetí pak před hlavním vchodem vedle zaparkovaného džípu. Prostě až si seženete kanystr s benzínem, dostaňte se do podkrový. Cestu už znáte. Viz: jak infiltrovat Beldingfordovu ložnici. V podkrový jsou dvířka do komínu. Vezměte kanystr plný benzínu a hoďte ho do komínu. Každý si živě dokáže představit, co se asi tak stane. V následném videu výbuch zabije všechno živé v knihovně i strážného, co stojí před domem. Celý pokoj rozmetá na kousky. Samozdřejmě, že tato exploze neujde nikomu v okolí. Všichni strážci se seběhnou do domu. Je vyhlášena maximální ostražitost. Poté se už jen hodně špatně pracuje.

 
Poté co bude Alistair Bedingford mrtví, vám zbývá už jen osvobodit vězněného Gilese Northcotta. V přízemí si vyberte jedny venkovní dveře, které jsou na levé straně domu. Nejdřív si je ale musíte odemknout. Poté vyjděte ven na zadní venkovní schodiště. Dostaňte se klidně zase na tenisový kurt a přes něj ke stáji. Budovu stájí obejděte po právé straně, až se dostanete k zadním vratům. Pro lepší orientaci to poznáte tak, že nad vraty je satelit. Aby jste vysvobodili ze zajetí Northcotta juniora, musíte mít od jeho cely klíč. Ten jde získat dvěma způsoby. Vrátíte se před vrata a vytrháte dráty od satelitu. Následně se  rychle dostaňte za dveře. Počkejte, až projdou hlídači. Vejděte v  chodbě do pravých dveří. Na stěně si vezměte klíč. Poté se dostaňte do protější místnosti přes chodbu. Na polici si vezměte kanystr s herbicidy. Teď nic nedělejte. Vyčkejte návratu hlídačů do jejich místnosti. Nyní jděte zpět ke vchodovým vratům, Za dveřmi je kád' s vodou pro koně. Je to sice drsné a kdybych byl na místě 47ky, tak bych se asi snažil najít jinou cestu, ale jinak to prostě nejde. Celý ten kanystr s herbicidy vylejte do té vody. Udělat to musíte, protože kdyby jste vešli do stájí, koně by vás řehtáním prozradili. Stajník by pak přivolal stráže. Tím že otrávíte všechny koně ve stajích se naskytne další možnost, jak získat klíč od Northcottova vězení. Stajník se s mrtvých koní sesype. Poběží na půdu po schodišti, které je naproti kádi s otrávenou vodou. V patře má svůj pelech. Zde stačí aby jste za nim potichu vyšli nahoru a uspali ho injekci. On má také u sebe klíč. Teď se dostaňte do stájí, které by měli být po vaší pravé ruce. Na konci stáje je vězněn Northcott. Puste ho ven. Cestu k úniku si už najde sám. Vy se přes tenisový kurt vraťte ke gumovému člunu.

 
Pokuď jste použili cestu bez zbytečného zabíjení a hluku, měli by jste skončit s hodnocením Tichý zabiják. Mistři tuhle misi zvládnou bez jediného prozrazení, či aby je kdokoliv jen na vteřinu zahlédl. Bonusová zbraň jsou duální magnumky. Navíc si z mise můžete do své soukromé zbrojnice přinést buď dvouhlavňovou brokovnici, luparu nebo sniperku Enforcer.

 

 

 

5. mise - Rendezvous in Rotterdam - Setkání v Rotterdamu

Úkol : Zavraždit Klaase Tellera

          Zavraždit Rutgerta Van Leuvena

          Získat fotografie

          Uniknout

 
 
Za touto misí se 47ka přemístil do Rotterdamu, do Nizozemska. Jeho úkolem je proniknout do sídla notterdamského šéfa motorkářského gangu Rutgerta Van Leuvena a zabít ho. Dále najít klientova agenta, který zřejmě byl zajat nebo zradil. Toho též zlikvidovat. Dále dostat se do Van Leuvenova trezoru a ukrást inkriminované snímky policejního šefa, jak si užívá s prostitutkou ve svém autě.

 Úvodní pozice 47ky se nachází v domě naproti Van Leuvenova motorkářského sídla. Je to spíš polovojenská základna vybudovaná ve starém překladišti. Po skončení videa, sejděte po železném schodišti před dům. Jděte směrem k jednomu ze čtyř exitů. Tam kde je zaparkovaný náklaďák. Za ním je vchod do skladiště. Tam také zajdou oba dva motorkáři a lehká holka. Venkovním oknem se podívejte dovnitř. Až bude čistý vzduch, skrčení se propližte dveřmi dovnitř. Okolo regálů tiše přejděte ke dveřím naproti místnosti. Když jimi projdete, hned nalevo jsou další dvojkřídlé dveře. Ty vedou na schodiště. Vyjděte do prvního patra. Po otevření dveří, jděte směrem napravo. V další místnosti před nahým motorkářem dělá striptýz šlapka. Motorkářovy šaty jsou hned vedle u regálu. Tiše se převlečte. Nyní jděte zase zpět na chodbu. Poté do protější místnosti. Uprostřed mezi regály je vchod na požární schodiště. Po schodišti sejděte do uličky, která je mezi domem a plotem. Moc se nemotejte okolo procházejícího se chlápka v kapuci s akáčkem v ruce. Nalevo od schodiště je průlez v plotě na hlavní plochu celého pozemku. Tady jděte směrem ke garažím, které jsou v hlavní budově. Úvnitř mechanik leží pod autem a něco spravuje. Vy ale dovnitř nechoďte. Venku na zdi vedle garáže je rozvodná skříň. Vypněte elekřinu. Hever bez štávy spadne na mechanika. Tím odlákáte pozornost strážného hlídající vstup do suterénu. Sejdete nenápadně po schodišti. Dejte si pohled klíčovou dirkou. Pokuď jste postupovali podle přesného časového harmonogramu, měl by naproti vám jít tlustý motorkář v německé přilbě. Schovejte se za dveře a nechte ho po schodišti vyjít ven. Tou dobou se vpližte do suterénu. Hned vlevo je malá místnost. Vejděte dovnitř. Na zdi je rozvodná skříň. Vypněte světla. Nyní co nejrychleji vyběhněte na chodbu a běžte k těm úplně posledním dveřím. Tam je ta motorkářská marnice. Převlečte se do motorkářského převleku. Podívejte se klíčovou dirkou ven. Pokuď bude cesta volná, tak zase co nejrychleji přeběhněte přes chodbu do protějších dveří. Zde se nachází mučírna. I když nejde proud, přesto aktivujte páku v rozvodné skříni. Jakmile vyběhnete ven z mučírny a ukryjete se v sousedním skladišti, strážci by už tou dobou měli nahodit pojistky. Proud zabije agenta. Bohužel nemáte VIP kartu, takže se v příhodnou dobu budete muset vrátit nouzovým východem před dům. Potichu se na schodišti propližte okolo hlídajíciho strážného, který se zase vrátil na své místo. Nyní klidně projděte okolo gáráže a hlavní brány s vrátnicí. Za vrátnicí je rampa do skladu. Vejděte dovnitř. Na druhé straně skladu je bodyguard, který hlídá dveře k žebříku na střechu. Odlákáte ho tak, že půjdete od vstupu do skladu na pravou stranu. Jsou tam dveře, vedoucí do hlavní obytné části gangu. Vedle těchto dveří je rozvodová skříň. Přistupte k ní a vyhoďte pojistky. Strážce hlídající dveře, je půjde nahodit zpět. Nepozorovaně okolo něho projděte. Dostaňte se k žebříku. Až budete na střeše, jděte k jediným dveřím, které tam jsou. Podívejte se dovnitř klíčovou dirkou. V této místnosti si nechává pravidelně dělat Van Leuven kérku. Když tam nikdo nebude, vejděte do místnosti. Na mapě se podívejte, kde se váš cíl momentálně nachází. Než vyjdete z tetovací místnosti, nesmí vás nikdo na chodbě vidět. Na chodbě se vydejte do levých dveří. Dostanete se do posilovny. Projděte přes ní na druhou stranu chodby. Odtuď nepozorovaně přeběhněte k těm úplně zadním dveřím. To je soukromá kancelář Van Leuvenova. Tam také najdete trezor. Až vejdete do obývacího pokoje, jděte nalevo. Zde je koupelna s rohovou vanou. Schovejte se za dveře. Tady si nyní počkejte na Van Leuvenova. On se s tattoo salonu nejdřív vrátí do své kanceláře. Poté půjde na záchod. Až projde dveřmi a postaví se k míse, zezadu ho uškrťte strunou. Prošacujte tělo a s nalezeným kodem se vydejte k trezoru. Vezměte fotku a trezor zase zavřete. Zde je jedno varování. Van Leuvena musíte odrovna dřív, než dojde k obchodu s novinářem. V opačném případě by jste museli uspat na vhodném místě novináře a fotku mu vzít. Teď se vraťte na chodbu a dostaňte se na schodiště. Nepozorovaně projděte suterénem. Poté přes areál zase zpět do skladiště. Následuje už jen vyjít ze skladiště před náklaďák.

 
Další odlišná možnost je o něco snadnější. Je zaměřena hlavně na převleky.

 
Z budovy kanceláře tentokrát nepůjdete na pravou stranu ale sejdete po levém schodišti na ulici. Teď celý dům oběhněte proti hodinovým ručičkám. V malé uličce už z dálky uvidíte chlapíka v černém proužkovaném obleku. Potichu se za něj dostaňte a uspěte ho sedativy. Tělo odtáhněte za ohradu. Vezměte si jeho oblek. Hlavně ale obálku. V té jsou peníze, za které koupíte od Van Leuvena fotografii. Také odhoďte všechny střelné zbraně. Teď běžte ke vstupní bráně. Přistupte k ní a motorkář ve vrátnici vám ji otevře. Nechte se prohledat. Poté jděte za vrátnici na rampu. Odtuď je hlavní vstup do budovy. Projděte přes recepci do hlavního sálu. Dále se pak dostaňte k baru buď přes strip show nebo skladiště. U baru oslovte barmana. On vás považuje za novináře a odvede vás za Van Leuvenem do patra. Předtim vás ale znova prošacuje strážný. Také dostanete VIP kartu. Až se dostanete do kanclu Van Leuvena, udělejte směný obchod. Tedy peníze za fotku. Jakmile dostanete fotografii, vyjděte klidně z kanceláře. Hned potom vběhněte naproti do koupelny. Tady poté pokračujete, jak je popsáno výše v první možnosti postupu. Po smrti Van Leuvena sejděte po schodišti do přízemí. Někde tady by jste měli potkat strážného s kalachem, jak jde do hlavní haly. Tím by mělo být schodiště do suterénu čisté. Zde to bude krapet obtížné. Hlavně pro hráče obtížnosti profesionál. Přesně se infiltrace suterénu popsat nedá, protože zde hraje velkou roly několik důležitých faktorů. Tato možnost je trochu těžší: nejdřív se podívejte za levý roh. Když bude chodba čistá, vběhněte do postraní místnosti. Projděte do další. Tím se dostanete jen na pár metrů od zajatého agenta. Dejte si pohled klíčovou dirkou. Sledujte dění na chodbě. Okolo vás by měl projít tlustý motorkář v německý přilbě. Pokuď neblikají světla, tak by každým okamžikem měl také projí týpek, který zajatého agenta mučí. To je vlastně signál, aby jste vyšli na chodbu a dostali se do místnosti se zajatým agentem. Samozřejmě tam kromě zmučeného agenta nesmí nikdo další být. Pamatujte, že na pobyt v této místnosti máte jen asi čtyři vteřiny. Pak už musíte pryč. Nejefektivější je tedy pustit do agenta proud a utéct pryč. Z místnosti s mrtvým agentem proběhněte chodbou do protějších dveří. Tady motorkáři skladujou mrtvoly. Je tam také oblečená mrtvola motorkáře. Vezměte si jeho šaty. Tim se můžete klidně pohybovat po suterénu. Nejlepší je se radši moc neukazovat. Kdo chce, ať si zajde do té velké místnosti, která je těsně u nouzového východu. Je tam dost slušná zbírka zbraní. Ven se dostanete dveřmi, nad kterými je zeleně svítící tabulka s běžcem. Přes areál do exitu se už dostanete jako v první možnosti. Tedy projdete skladištěm na ulici k náklaďáku.

 
V této misi by neměl být vyvolán žádný poplach ani prohlédnut žádný převlek 47ky. Bonus za perfekně provedenou misi je duální upilovaná brokovnice. V suterénu motorkářského gangu pak máte možnost získat hafo rozmanitých zbraní. Jak je přenést přes stráže do exitu, nechám na vás.:o)

 

 

6. mise - Deadly Cargo - Smrtící náklad

Úkol : Zavraždit Borise Ivanoviche Deruzhku

          Uniknout

 
 
Vašim úkolem je deaktivovat atomovou bombu, kterou se snaží prodat motorkářský gang, jehož hlavouna jste zlikvidovali v předchozí misi, ruskému pašerákovi. Toho budete muset navíc zabít. Mise je hodně obtížná a musíte dodržet přesný časový harmonogram, protože zde je kladen velký důraz na plížení a převleky. Navíc se budete muset vypořádat, jak s hlídači přístaviště, tak i s ruskými mafiány a jednotkama SWAT. Nakonec jsem přece jenom našel cestu, jak nikoho kromě vašeho cíle nezabít a přitom se dostat neprozrazen do exitu. Pozor mise je časovka. Pokuď ji nedohrajete ve stanovený čas, končíte! Za tuto misi jsem dostal bonus M4 s tlumičem.

 Na začátku první co uděláte, že zajdete do striptýzového baru. Bohužel ale pracovně, ne pro zábavu. Od baru projděte chodbou až k wc. Nalevo v místnosti je prostitutka. Dejte s ní řeč a ona půjde odlákat za tisícovku motorkáře, hlídající venku auto. Až bude motorkář pryč, dejte na pravý bok auta GPS zařízení. Tim se vám na mapě zobrazí auto. Později ho pak snáze najdete na lodi v kontejnéru. Teď pokráčujte od striptýzového baru ulicí dál. Za rohem je brána na přistaviště. Dnes je uzavřen. Vstup je povolen jen hlídačům přistaviště. Nechoďte do přístaviště otevřenou bránou. Zde se teď nacházejí dvě možnosti, jak se dostal k lodi. Popíši obě dvě trasy a vy si vyberte tu, která vám nejvíc vyhovuje.

 
1. možnost je dlouhá a je určená převážně schopnějším hráčům. Obzvlášť pro hráče úrovně profesionál.  Nejdřív jděte k oknům od policejní stanice. Uvnitř by na židli měl sedět jen jeden polda. Druhý by za chvilku měl vyjít ven na obchůzku. mezitím se přesuňte k zavřeným vratům, které jsou těsně u vchodu do policejní stanice. Hlídač sedící v budce, je k vám zády, takže ten problémy dělat nebude. Až bude policista vycházející z budovy k vám zády, vejděte vraty do přístaviště. Potichu vyjděte po schodišti ke dveřím. Vejděte dovnitř. Pod oknem co se táhne po celé délce stěny se budete muset skrčeni proplížit. U dveří se pak můžete narovna. Za rohem je vchod do šatny. Tiše vejděte dovnitř. Toto vše by jste měli zvládnout, než sedící policista půjde na wc. V šatně se převlečte za hlídače přístaviště. Vezměte si i zbraň, položenou na lavici. Poté jděte na druhou stranu do garáže a okolo domu ke kontejnérům na ulici. Teď se vydejte nalevo, až budete u dřevěné boudy, která sousedí se skladem. Je-li tam hlídač, počkejte, až odejde. Dveře nepozorovaně odemkněte. V budově se pohybují tři ruští mafiáni. Ten nejblíže k vám prochází místností hned vedle dřevěné budky s vaší pozicí. Až bude procházet pravýmí dveřmi z této místnosti do skladu, doběhněte do levých dveří, okolo průlezu do podzemí, až k železnému schodišti do patra. Vyjděte po schodišti. Poté pokračujte směrem stále dozadu. Někde v půlce narazíte na bednu.  Na té jsou šaty ruského mafiána. Převlékněte se. Nyní se vrat'te k průlezu do podzemí. Vydejte se až úplně k tomu zadnímu východu. Ty po vaší straně vedou do dalších skladišť, kde jsou příslušníci SWAT. Jestli jste šli správnou cestou, vylezete na molu mezi kontejnéry. Tedy hned vedle lodě. Dostaňte se na loď. Teď jděte směrem ke kajutám. Vejděte do pravých dveří. Po schodišti sejděte do podpalubí. Pak ještě sejděte po dalším schodišti k ploše, určené pro náklad. Tady jsou kontejnéry. V jednom s těchto kontejnéru je i auto s bombou. Díky umístěnému sledovacímu zařízení GPS, můžete snadno najít schované auto. Otevřete kontejnér a také kufr auta. Vyndejte pojistku bomby. Vše vrat'te do původního stavu. Jděte zase zpět na hlavní palubu lodi. Mějte na paměti, že když zabijete Deruzhku před deaktivací bomby, hra vás pak za to odmění krásným videem. V něm následný atomový výbuch zlikviduje celé město. Což je přirozeně nepřijatelná situace. Dostaňte se úplně na horní palubu. Tedy tam kde je kormidelna. Buďte na straně, kde je žebřík. Nechoďte dovnitř. Následuje dlouhé čekání. Musíte počkat, až jednotky SWAT vezmou útokem celou loď. Dávejte si velký pozor, ať se neprozradíte. 47ka je stále oblečen jako mafián. Pokuď ho zasahující policisté uvidí, začnou po něm bez váhání střílet. Až bude loď pod kontrolou policie, dostane se ke slovu Deruzhka. Stále přesvědčen, že jeho bomba je aktivní, má plno požadavků. Hlavně požaduje vrtulník. 47ka proto nesmí dopustit, aby unikl. Po skončení Deruzhkova vysílání, se tiše vtírněte do kormidelny. Zkrčeni se dostaňte za otočeného mafiána. Následně ho uškrťte strunou. Poté se vraťte zase ven na palubu. Za žádných okolností se během mise v kormidelně nezvedejte. Všechna okna má pod kontrolou policejní sniper. Pokuď se postavíte, je tak přesný, že 47k bude mrtvý ještě dřív, než jeho tělo dopadne na palubu. Po úspěšně vykonané vraždě Deruzhky, sejděte na hlavní palubu. Po pravoboku lodi se skrčeni propližte na příď. Na její levé straně je prkenný můstek. Touto dobou by měl na příď lodě dosednou vrtulník. Jediný kdo vám teď brání dostat se s lodi ven, je jeden jediný příslušník SWAT, který hlídá tuto lávku. Zezadu ho uspěte. Vezměte si jeho uniformu. Seběhněte po kontejnérech k průlezu do podzemí. Teď vyjděte do skladiště úplně tím severním průlezem. Následně vyjděte ven z přístaviště hlavní bránou a zamiřte rovnou do exitu. Tato možnost neni špatná, akorát policejní sniper na střeše vám může pokazit hodnocení.

 
Mise má i druhou, daleko klidnější možnost dohrání.

 
2. možnost je klidnější a prakticky se vyhnete jednotkám SWAT. K lodi se dostanete v přestrojení za přístavního dělníka. Jak sehnat přístavní kombinézu můžeme lehce rozdělit také na dvě kategorie. varianta A a B. Pro to aby jste se dostali k lodi, nepotřebujete policejni přestrojení, takže ani cestu přes policejní stanici. Ve strip baru sejděte do suterénu. Dostaňte se na druhou stranu sklepa k dalším dveřím. Vedou na dvůr. Tady někde odhoďte všechny střelné zbraně. Jděte za dům. V té velké kancelářské budově je pak vchod do chodby. Přes tuto chodby se dostanete do přístavu. Projděte na rampu a schovejte se za náklaďák. Zde bude potřeba zase trochu toho plížení. V cestě k lodi vám stojí tři hlídači. První chodí od skladiště k nákladáku a zpět. Další stojí na rohu skladiště. Třetí pak obchází celé severní molo 1. Tady se také nachází malá budka. Tu můžete vidět už z těchto míst. Počkejte, až polda stojící u skladiště půjde pryč. Také polda chodící mezi skladem a náklaďákem bude k vám zády. Teď tiše přejděte za další náklaďák. Zbývá už jen třetí polda. Ten musí jít směrem k té přístavní budce. Jděte od náklaďáku za ním. Poté budete mít příležitost zaběhnout za kontejnér, co je vlevo. Nyní běžte k té budce. Samozřejmě vás nesmí nikdo vidět. Uvnitř té budky je převlek přístavního dělníka a to je vlastně varianta A, jak získat tento převlek.

 
Varianta B: Po příchodu do striptýzového baru a následném umístění GPS vysílače, jděte k baru. S barmanem navažte rozhovor. On vám prozradí, že dnes mají plný lokál, protože všichni dělníci z přístavu dostali volno. Pokuď chcete vědět víc, zeptejte se rovnou jednoho z nich, který sedí o kus dál. Tento přístavní pracovník vám řekne jisté podrobnosti a také že si dá další láhev whisky. Zde je příležitost. Nechte vykecávání a jděte ke dvojkřídlým dveřím vedle taneční show. Za nimi je schodiště do patra. Vyjděte do prvního poschodí. Tady se schovejte za roh. Po patře chodí motorkář, který vás nesmí vidět. Až zajde do místnosti s kulečníkem, jděte napravo na wc. Vedle dveří pod umyvadlem je jed na krysy. Vezměte ho. Poté sejděte zase do přízemí. Na levé straně pod schodišti jsou ještě jedny dveře. vedou do suterénu. Sejděte tedy do sklepa. I tady hlídá motorkář. Počkejte, až zajde do místnosti vedle schodiště. Kousek od vchodu na regálu je láhev whisky. Nasypte tam jed. Nyní se vraťte do baru. Počkejte, až si dělník vyžádá další drink. Barman bude muset dojít pro další láhev do sklepa. Kdo by to čekal. Přinese ke vší smůle zrovna tu otrávenou whisku. Dělník se párkrát napije a udělá se mu špatně. Půjde si lehnout do patra. Jděte pomalu za ním. V patře je to ta místnost vedle schodiště. Vejděte nepozorovaně za ním. Převlečte se do jeho oblečení. Poté infiltrujte přístav stejně jako ve variantě A.

 
Když máte teď na sobě šaty přístavního dělníka, jděte k hlavní bráně na molo 1. Je silně hlídaná mafií. U brány se nechte prohledat stráží. To znamená, že předtim se musíte zbavit všech střelných zbraní. Poté co vás stráž prošacuje, pokračujte dál po celém molu, až na konec. Mezi kontejnéry najděte průlez do podzemí. Sejděte dolu. Zde co nejrychleji doběhněte k tomu dalšímu prostřednímu průlezu. Dostanete se do skladiště ovládáné mafii. Zde následuje stejný postup při získání převleku mafiána, tak jak je popsáno v první možnosti. Jen si dejte pozor na procházejícího se mafiána, až polezete ven z podzemí. Nyní se v převleku za mafiána vraťte zpět k lodi. Nejbližší cesta je předním východem ve skladišti. Na lodi najděte kontejnér s autem. Deaktivujte bombu. Teď jděte co nejrychleji, ale hlavně nenápadně do druhého patra lodi. Na pravé straně patra je Deruzhkova soukromá kajuta. Tou dobou by tam měl být. Pokuď ho tam najdete, zezadu ho uškrťte strunou. Jestliže tam Deruzhku nenajdete, pak nezbývá nic jiného, než tam na něho počkat. Schovejte se za skříň a čekejte. když ale během čekání na mafiána zaútočí na loď jdnotky SWAT, poté pokračujte jako v první možnosti návodu. Lepší je zabít Deruzhku rovnou v kajutě. Můžete se pak nepozorovaně vytratit z lodí a přitom lehce se vyhnout zasahujícímu komandu. Dale pak pokračujte zpětným postupem, jakým jste došli na molo 1. Tedy převlečte se ve skladišti zpět do oblečení přístavního dělníka, přejděte přes poldy do chodby kancelářské budovy, přes dvorek do strip baru a následně do exitu.

 
Mise jde udělat také jinou možností. Nejdřív jděte na loď v přestrojení za ruského mafiána a deaktivujte bombu v autě. Poté se vraťte na molo. Průlezem do podzemí se dostaňte pod pravé skladiště jednotek SWAT. Počkejte, až poldové rozjedou svojí akci a vylezte na střechu k policejnímu sniperovi. Uspěte ho. Nesmíte ho zabít. Oblečte se do jeho šatů. Vezměte si sniperku. Počkejte, až Deruzhka bude klást svoje podmínky. Na chvíli se zastaví u okna kormidelny. Hlavní boss někdy stojí, jindy je zase skrčený, ale pokažde by měl být vidět. Aspoň jeho hlava. Optikou si ho najděte. Jednou ranou ho pošlete do pekla. Sniperku nechte na střeše a klidně po molu jděte do exitu. Pokuď toto zkloubíte s 1. možností, měli by jste taky dostat hodnocení Tichý zabiják.

 
Tato mise je hlavně zdlouhavá na přesuny. Neni se čemu divit. Prakticky se ke své oběti musíte dostat přes dvě silně hlídaná pásma. Přesto jde misi dohrát, aniž by vás kdokoliv viděl nebo aby byl vyhlášen poplach. Bonusová zbraň za tuto misi je útočná puška m4 s tlumičem.

 

 

06.10.2016 16:27:54
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one