Hitman Contracts návod - 4. část

10. mise - The Seafood Massacre - Masakr v rybí restauraci

Úkol : Zavraždit vyjednavače Červeného Draka

          Schovat tělo vyjednavače Červeného Draka

          Zavraždit šéfa policie

          Zavraždit vyjednavače Modrého Lotusu

          Umístit amulet v restauraci

          Uniknout autem

 
 
Váš klient to zdřejmě myslí s válkou Hong Kongských gangu vážně a zadal vám na toto téma další úkol. Tentokrát budete muset zabít vyjednavače Modrého Lotusu a Červeného Draka. Jako bonus k tomu zlikvidujte šéfa místní policie. Akce má vypadal, jako by ji spáchal vyjednavač Červeného Draka. Pokuď akce vyjde, je válka triád neodvratná. Vzhledem k tak významným lidem, se předpokládá, že tato oblast bude silně hlídána.

 Misi je díky rozmanitému způsobu hraní velmi zábavná.  Lze použít tři možnosti. Všechny jsou sami o sobě originální. Bonus: duální Glock 18

 
Od vašeho zaparkovaného auta poběžíte hned za roh. Uličkou se dostanete před vchod do dvora restaurace. Poznáte to také podle toho, že tam stojí červené taxi. Proběhněte vchodem do dvora. U domu restaurace je schodišti, vedoucí do suterénu. Dveře budete muset odemknout. V kotelně jsou na pravé straně dveře do další místnosti. Tam je oblek kuchaře. Převlečte se. Také si tam odložte kufr se sniperkou. Nyní se zase rychle vraťte na ulici. Tady máte dvě varianty, jak rychle odstranit vyjednavače Červeného Draka. 

 
Za prvé: ulicí jděte směrem od restaurace. Na rohu by jste měli už z dálky uvidět přicházejícího vyjednavače Červeného Draka. On se nejdřív zastavý u postraní uličky. Chvíli se bude rozhlížet. Poté zajde do uličky vykonat potřebu. Potichu jděte za ním a zezadu ho uškrťte strunou. Tělo hned hoďte průlezem do kanalizace. To je také ten důvod, proč musíte na začátku mise tak chvátat, aby jste nezmeškali vyjednavače Červeného Draka v této situaci.

 
Druhá možnost jak ho zabít, je o trochu lehčí. Zde prakticky nedojde ke kontaktu s cílem. Potom co se převlečete do kuchařského, vyběhněte do dvora restaurace i s kufrem se sniperkou. Naproti vchodu do suterénu je bambusové lešení. Běžte k něm. Vylezte na něj po žebříku. Až budete nahoře, vyndejte z kufru sniperku. Dejte si optiku. Najděte si uličku, ve které je vyjednavač Červeného Draka. Touto dobou již močí do kanálu. Zamiřte na hlavu. Pak střelte. Pokuď budete přesní a zasáhnete ho do hlavy, měl by sám spadnout do kanalizace. Sniperku nechte na lešení. Slezte zase zpět do dvora. Nyní je už restaurace obklopena policií. Šef policie i vyjednavač dorazili do budovy. Ve dvoře restaurace je také další průlez do kanalizace. Sejděte tam. V jednom rohu je položen jed na krysy. Až ho budete mít, vylezte po žebříku zpět do dvora. Vraťte se do suterénu. Tady je na zdi hlavní uzávěr přívodu plynu. Vypněte plyn. V následném videu uvidíte kuchaře. jak nechápavě půjde z kuchyně znova zapnou plyn. Tou dobou vy zajděte v suterénu do té druhé místnosti. Klíčovou dirkou pozorujte dveře. Poté co vstoupí do suterénu kuchař a půjde se podívat na přívod plynu, zezadu ho uspěte sedativy. Vezměte si od něj klíč ke kuchyni. V kuchařském převleku jděte ze suterénu do kuchyně. Od schodiště se dáte směrem k zelené dodávce. Hned na té straně budovy jsou dveře do kuchyně. V kuchyni počkejte, až se barman dá do řeči s policistou. Barman vás nesmí za žádných okolností vidět, protože svého kuchaře zná moc dobře a váš převlek by hned prohlédl. Pokuď bude čistý vzduch, tak do čaje nasypejte jed. Zde máte také dvě varianty, jak podat vašim cílům otrávený čaj.

 
Za prvé: jestli se barman dál bavý s poldou, projděte klidně z kuchyně okolo nich. Vyjděte po točitém schodišti do patra. V patře se dostaňte k dvojici. Jsou tak zabraní do řeči, že vám nebudou věnovat žádnou pozornost. Teď jim dejte čaj na stůl.

 
Druhá varianta je bezpečnější. Nikam nepůjdete, ale podnos s čajem položíte na spojovací okénko mezi barem a kuchyní. Zde je také zvonek. Zazvoňte na barmana. Potom se rychle schovejte za dveře. On vezme podnos a odnese ho hostům. Jestliže jste se předtim nevraceli k mrtvole vyjednavače Červeného Draka, tak teď to udělejte. Jestli ano, pak u sebe musíte mít amulet. Pokuď jste odnesli čaj šefovi policie a vyjednavačí Modrého Lotusu osobně a máte u sebe amulet, položte ho na stůl. Poté jděte pryč z restaurace do exitu. když ale čaj odnášel barman, vy se vraťte k mrtvému vyjednavačí do kanalizace. Oblečte se do jeho šatů. Vejděte do restaurace hlavním vchodem. Pokračujte do patra. Tam položte amulet na stůl a jděte zpět do exitu.

 
Jako další možnost může posloužit toto: Po zabití vyjednavače Červeného Draka, si vezměte jeho oblečení a amulet. Jděte k hlavnímu vchodu do restaurace. Stráž vás prohledá. Samozřejmě vám zabavý všechny zbraně. Poté vám dovolý vstoupit. Hned jak vejdete do restaurace, promluvte si s barmanem. On vám dá klíče od WC v horním patře. Následně se zase vraťte k mrtvole vyjednavače Červeného Draka do kanalizace. Vezměte si na sebe zase zpátky oblečení kuchaře. S infiltrací kuchyně pokračujte, tak jak je popsáno výše. Také si všiměte, až půjdete do kuchyně, že hned vedle zábradlí u vchodu je žebřík do prvního patra. Potom otrávíte čaj. Položíte ho na okénko u baru. Zazvoníte na zvonek. Schováte se za dveře, aby vás barman neviděl. On ten čaj odnese k vyjednavači Modrého Lotusu a šefovi policie. Až to tam barman ponese, vy mezitim vylezte po žebříku do patra. Oknem se dostanete na WC. Zde je ale problém s těmi hlídajícími policisty, co stojí čelem ke kuchyni. Před nimi nemůžete lézt po domě. Stačí jít okolo nich, tak aby se za vámi otočili. Obejděte celý vedlejší dům. Vraťte se do dvora. Poté se tiše zezadu propližte okolo těchto policájtů k žebřiku. Až budete na wc, odemkněte dveře. Klíč jste už získali v převleku za vyjednavače Červeného Draka. Stačí počkat, až se oba otráví. Samozřejmě tou dobou bude barman už v přízemí. Potom dáte na stůl amulet. Přes wc se dostaňte zpět na dvůr. Potom do exitu.

 
Druhá zajímavá možnost splnění úkolu. Zde použijete postup z Codename 47. Nepůjdete vůbec k restauraci, ale od auta poběžíte napravo až na konec bloku. Když chvíli počkáte na rohu, v dálce uvidíte, jak jde ulicí vyjednavač Červeného Draka. Jak ho zabít už víte. Převlečte se do jeho oblečení. Bez zbraně jděte k restauraci. Od barmana si vezměte klíč k wc. Zase se vraťte k mrtvole vyjednavače Červeného Draka. Teď teprve seberte pistoli s tlumičem. Na dvoře restaurace vylezete po žebříku k oknu, vedoucí na wc. Vlezte dovnitř. Po otevření dveří, se potichu přibližte na roh místnosti, tak aby jste měli dobrý výhled na oba cíle. Teď bude potřeba trochu přesnosti a rychlosti. Vyndejte pistoli. Zamířte na hlavu vyjednavače Modrého Lotusu. Vystřelte. Rychle pak sundejte i velitele policie, než se stačí otočit a dát na útěk. Pokuď se vám třesou ruce a nemáte cit pro rychlou akci, tak tuto variantu ani nezkoušejte. To platí i o třetí možnosti. Dobře odvedená práce by měla být taková, že jste dvakrát vystřelili a na podlaze leží dvě mrtvoly. Poté umístěte na stůl amulet Červeného Draka. Bez zbraně odejděte hlavním vchodem do exitu.

 
Třetí možnost je zaměřena na sniperské umění 47ky. Až tradičně zabijete vyjednavače Červeného Draka, vezmete si jeho oblečení i všechny věci, které má u sebe. Se sniperkou se vraťte k vašemu únikovému autu. Odtuď půjdete na druhou stranu. Úplně na konci ulice je za rohem bambusové lešení. Vylezte po žebříku do druhého patra. Schovejte se za plachtu s nápisem. Tam si složte sniperku do akčního stavu. Optikou si najděte čelní okno v prvním patře. Měli by jste mít krásný výhled na oba dva cíle. Dále už je to jen pro opravdové mistry, kteří mají přesnost v ruce. Musíte počkat na moment, až se hlava vyjednavače Modrého Lotusu a hlava šéfa policie překryjou. Poté je oba jedinou ranou naráz zabijte. Když jednoho z nich minete, tak vám uteče a máte po akci. Pokuď se zadaří, tak zase složte sniperku do kufru. Kufr nechte na lešení. Jděte do restaurace. Tam položte amulet Červeného Draka na stůl. Pak následuje už jen cesta do exitu. Důkaz o tom, že tato varianta je opravdu proveditelná, najdete v jednom sniperském videu tady na stránkách.

 

 

11. mise - Lee Hong Assassination - Vražda Lee Honga

Úkol : Zavraždit vůdce triády

          Získat nefritovou sošku

          Uniknout z oblasti

 
 
Teď když jste podle klientových představ vyvolali válku mafiánských rodin v Hong Kongu, máte za úkol zbavit moci bosse Červeného Draka a zlikvidovat ho. Lee Hong se zavřel ve své císařské zahradní restauraci Wang Fou. Zdřejmě bude velmi dobře hlídán. Klient si také přeje získat Hongovu nefritovou sošku. Je to symbol moci Červeného Draka. Bez této sošky vypukne v triádě nekontrolovatelný zmatek. Při této příležitosti musíte mimo jiné také osvobodit zajatého agenta CIA.

 Mise je dost doře propracovaná. Hra vás při plnění úkolů prakticky přinutí projít celou mapou. Navíc jestli budete mít problémy, můžete se lehce prostřílet z Hongovy základny ven. V suterénu máte na to prostředků dost. Za dobře odvedenou práci, pak dostanete duální Micro Uzi s tlumičem.

 
Začínáte na stejném místě jako v 9. misi. Jděte po úplně stejné trase. Jen tentokrát nepolezete po žebříku do prvního patra, ale do domu vejdete hlavním vchodem. Po vstupu do restaurace Wang Fou, se nacházíte ve velké vstupní kruhové místnosti. Zde je několik vchodu na rozdílná místa. Každá část Hongovy základny má svojí vlastní barvu pro lepší orientaci. Nad každým vchodem je lucerna s jinou barvou. Bílé svítíci světla je restaurace, kde mimochodem právě večeří Hong. Červená lucerna pak znamená úplně to, co všude jinde ve světě. Tedy nevěstinec neboli bordel. Vaše první cesta ale povede ke vchodu se zelenými lucernami. Tam se nachází bar. Normálně vejděte dovnitř. Přistupte k baru. Dejte řeč s barmanem. Ten vám i přes své žaludeční potíže, prozradí zajímávé informace. Rovněž vám dá propustku do bordelu. Poté co odběhne na záchod, vy si z police za barem vezměte láhvičku projímadla. Nemůžete ji přehlédnout. Je to malá lahvička s nápisem Pluto. Až budete v baru hotoví, dostaňte se ke dveřím s červenou lucernou. Tam se vás ujme jeden bodyguard. Odvede vás až na spojovací most do bordelu. Vejděte dovnitř. Promluvte si s bordelmama. Ta vás pro změnu odvede za dívkou. S ní poté odejdete do pokoje. Tato dívka vás v krátkém videu poprosí o pomoc. Chce aby jste jí odvedli ven z Hongova bordelu. Za odměnu dostanete od ní kombinaci k trezoru. Tato část mise je ale volitelná. Později když zabijete v restauraci Honga a prošacujete ho, tak má u sebe také kombinaci. Vzhledem k tomu, že 47ka je kladný zabiják, tak dívku odvede do bezpečí. Nechoďte s ní zpět na chodbu, ale vyjděte vchodem ven na ochoz. Celou budovu obejděte po tomto ochozu z lévé strany. Až 47ka přeskočíte přes zíbradlí, musí u něho počkat co nejblíž, Dívka totiž skok nezvládne. Když jí 47ka nepomůže, ona spadne z ochozu do uličky mezi domy a zabije se. Zde je trochu ve hře zádrhel. Kdyby vás ta dívka uvěznila mezi sebe a zábradlí a vy nemohli ven, tak vyndejte nějakou věc. Dejte rychlý pohyb shiftem a hra vás automaticky hodí před šlapku. Propližte se okolo hlavního vchodu do bordelu. Teď jděte potichu po pravé straně mostu. Dostanete se do horního patra skladu. Ten hlídá jeden bodyguard. Pokuď jste cestou do bordelu neběželi, on se bude stále dívat směrem pryč od schodiště. Nejdřív se schovejte za krabice, co jsou po vaší pravé ruce. Mezi bednama je škvíra, kterou můžete pozorovat schodiště vedoucí do suterénu. Počkejte na hlídače, hlídkující v přízemí, až půjde po schodišti do suterénu. Potichu se propližte na železné schodiště. Klidně vyjděte zadním vchodem, který je nalevo z domu ven. U zadních plechových vrat vám dívka dá kombinaci a uteče. Následně objehněte zase celý dům. Do restaurace se vraťte hlavním vchodem. Tentokrát půjdete do dveří osvícené bílou lucernou. Naproti vám jsou dvoje dveře. To jsou WC. Dámské a pánské. Je jedno, kterými projdete na druhou stranu do chodby. Stráží se bát nemusíte. Na levé straně chodby jsou ještě jedny dveře. Vedou do místnosti s výtahem. Sjeďte do suterénu. Od výtahu na levé straně chodby, je vchod do prádelny. Projděte do místnosti s pověšenými prostěradli. Hned u dveří jak vejdete, jsou šaty kuchaře. Zde si také dejte pozor na stojícího kuchaře. Nedělejte zbytečně hluk. Projděte přes prádelnu a po schodišti vyjděte zase do skladu nebo výtahem vyjeďte zase do přízemí. Přes místnosti se poté dostaňte do kuchyně. Šéfkuchař vám nařídí odnést Hongovi polévku. Zde je menší nelogičnost, kdy 47ka naleje projímadlo před oběma kuchaři do polévky a nikdo nevyvolá alarm. Až budete mít takto ochucenou polévku v ruce, jděte směrem k restauraci. Hong a jeho osobní strážce Zun sedí v té kruhové jídelně. To je soukromý prostor, kam má přístup jen Hong. Položte polévku na stůl. Zun ji ochutná. Pak uteče kvůli projímadlu na záchod. Vy se dostaňte za Honga. Uškťte ho strunou. Prošacujte tělo. Tady si dejte pozor, aby jste se neřízli o meč. Je otrávený. Tělo odtáhněte za stůl, aby na něj nebylo vidět vchodem z restaurace. Tím budete mít dost času zmizet, protože po čase se vrátí Zun a najde Hongovo tělo. Během útěku z bordelu máte také možnost navštívit místnost s trezorem. Najdete zde i lahvičku jedu. Bohužel jsem pro ni využití nenašel. Pokuď nalijete v kuchyni místo projímadla do polévky kyanid a poté ji odnesete Hongovi, Zun ji také ve videu ochutná. Jenže tentokrát nepoběží na wc, ale vytáhne svůj zlatý Desert Eagle. Ve smrtelné křeči pak po 47ce párkrát vystřelý. Tím přiběhnou do místnosti stráže hlídající vchod do restaurace. Poté už nemáte šanci bezproblémově úniknout. Ba co víc, pokuď budete mít tu smůlu, tak vás ještě před příchodem stráží, rozseká Hong svým jedovatým mečem. když teď je Hong mrtví, nyní potřebujete vědět kde je nefritová soška. Vraťte se zpět výtahem do suterénu. Od výtahu projděte těmi velkými vraty. Napravo jsou dveře. Vejděte do místnosti. Je to sklad zbraní. Za bednama je pak vchod do tajné chodby. Ta neni zakreslená na mapě. Jděte stále chodbou, dokuď nenarazíte na dveře po levé straně. Tady je vchod přímo k mučírně. Tu hlídá jen jeden hlídač. Obejděte ho. Tiše se dostaňte dovnitř mučírny. Tam najdete připoutaného agent CIA. Vysvoboďte ho. On vám poté řekne polohu trezoru s nefritovou soškou. Tim se vám zobrazí mapa místa, kde se nachází tento konkrétní trezor. Tedy až na hráče obtížnosti profesionál. Ti musí jít podle agentových instrukcí, proto nedoporučuji za žádných okolností přeskakovat toto diskusní video. V tomto popisu vám ale nemůžu napsat přesné místo trezoru z nefritovou soškou, protože s každou restartovanou hrou je to úplně jiný trezor. Někdy je v bordelu nebo v suterénu. Mě se například objevil v Hongově kanclu. Pokuď bude trezor v bordelu, v prádelně si vezměte šaty bodyguarda a jděte tam. Podle mapy ho snadno najdete. Pokuď ale bude v Hongově sídle, potřebujete převlek elitního bodygarda. Je to ten klasický čínský oblek s drakem. Nejjednoduší možnost jak ho dostat, je uspat chlapa hlídající sklad v přízemí restaurace. Do Hongova sídla se dostanete suterénem. Na druhém konci podzemí je výtah. Do sídla se lze také dostat přes horní VIP poschodí v restauraci. Úniky jsou také dva. Pokuď váš trezor je v restauraci, tedy mimo sídlo, odejdete ven z domu na ulici. Poté do exitu. Když ale jste v Hongově sídle, půjdete po kamenném schodišti k soukromému přístavu. Připraveným člunem odjedete do bezpečí. V této misi je taky jedna zajímavá zbraň. Tu najdete v suterénu ve skladu zbraní. Je jím lehký kulomet M60.

 

Hongův osobní strážce Zun

 

12. mise - Hunter and Hunted - Lovit a být loven

Úkol : Zavraždit inspektora Alberta Fourniera

          Zavraždit velvyslance Richarda Delahunta

          Zavraždit tenora Philippa Berceusa

          Uniknout na DeGaulleho letiště

 
 
Zatímco v předchozích 11. misích byly zpomínky 47ky na své minulé akce. Poslední mise je už v reálu, kdy je Hitman obklíčen francouzkou policií ve svém pokoji v hotelu. Stalo se tak po ne zrova dobře provedeném atentátu na amerického velvyslance Richarda Delahunta a jeho přítele portugalského tenora Philippa Berceusa v L'opera D'Orleans. Atentát se sice vydařil, ale 47ka byl při utěku postřelen policií. Té šéfuje inspektor Albert Fournier. Toho bude potřeba také odstranit. Jediný úkol 47ky v této misi je, dostat se živý do bezpečí. Jinými slovy dostat se z domu na ulici, zabít vyšetřovalete, který jde po něm a utéc z oblastí obklíčení. Je to ta nejtěžší mise ve hře, hlavně díky malému prostoru k manévrování a velkému množství rozzuřených nepřátel.. Zde se musí 47ka hlavně nejvíc zaměřit na plížení a převleky. Nezkoušejte zabíjet členy jednotky SWAT. Nemáte nejmenší šanci uspět. Při obtížnosti profesional je pak přímý střed s úderným komandem naprostá sebevražda.

 Hned ze začátku jak skončí úvodní video, vyběhněte ze dveří svého pokoje. Váš pokoj je na rohu dvou chodeb. Buď zaběhněte do pravého pokoje v té chodbě naproti vám a nebo do levého pokoje v pravé chodbě. Musíte zvládnou se tam dostat dřív, než se na chodbě objeví komando SWAT. Ať budete v jakémkoliv z těchto dvou pokoju, jděte k francouzkému oknu. Z něho přeskočte na protější střechu. Ze střechy můžete skočit do čtyř pokoju. Dva už víte kde jsou. Třetí není důležitý. Poslední je hned vedle pokoje, do kterého je vstup z chodby hned naproti pokoji, kde bydlel 47. Je to ta chodba, kde na konci jsou na zdi pojistky od osvětlení na tomto patře. Dostaňte se teda do tohoto pokoje. Po chodbě se tiše k těm pojistkám připližte. Vypněte osvětlení. I když je to divný, tak poldové ve tmě nic nevidí. Zřejmě nevyfasovali nightvisiony tedy přístroj pro noční vidění. Nyní jděte chodbou k té čtyřčlené skupince policistů. Držte se u levé strany chodby, protože po pravé půjdou poldové znova nahodit světlo. Do dolního patra se dostanete, buď výtahem po žebříku nebo sejdete po schodíšti. Tak jako tak, až budete v prvním patře, od schodů jděte chodbou vpravo. Od výtahu vlevo. Na rohu chodby uvidíte policistu, jak stojí u dveří. Něco křičí, ale nikdo mu neotevírá. Zezadu ho uspěte. Tělo nechte ležet na chodbě. Rychle odemkněte zamčený pokoj, kam se předtim snažil dostat ten polda. Poté uchopte uspaného policajta a odtáhněte ho dovnitř. Převlečte se do jeho uniformy. Na posteli leží mrtvý feťák. Za tu postel pak odtáhněte i toho policajta. Z podlahy u postele seberte injekční stříkačka. Prohledejte mrtvolu na posteli. Vezměte si pistoli s tlumičem a náboje. Od tohoto pokoje se pak dáte chodbou nalevo. Po schodišti sejděte do přízemí. Vyjděte zadním vchodem za dům. Na mapě si najděte průlez do kanalizace, který je u spalovny ve dvoře. Jděte k němu. V tom převleku co máte na sobě, se zbytečně moc neukazujte, protože ostatním poldům nedá moc práce vás odhalit. Slezte po žebříku do kanalizace a chodbou se dostanete do stoky. Zde zaleží na vás, který další průlez si vyberete. Všechny mají k hlavnímu cíli stejnou vzdálenost. Jděte třeba do té pravé chodby. Z ní vylezte na ulici, blízko vašeho cíle. Obejděte celý dům. Postraní uličkou dojdete až k autu. Za ním stojí inspektor Fournier. Má v ruse megafon. Za inspektorem také stojí dva členové jednotek SWAT. V té postraní uličce se postavte tak, aby jste dobře viděli na Fourniera. Zato oba dva příslušníci SWAT by vás vůbec vidět neměli. Vyndejte pistoli s tlumičem a skrčte se. Zamiřte na inspektora. Následující akce musí být super rychlá. Rychle střelte Fourniera do hlavy a bleskově schovejte zbraň. Podle situace zmizte okolo domu zase zpět k průlezu do kanálizace. Tím se vraťte ke spalovně do dvora. Poté co vylezete z kanálu, jděte uličkou rovně a pak za roh. Naproti by měl stát hasič. Projděte okolo něho velkým obloukem. Dostaňte se za něj. Nesmíte se plížit, jinak uteče a nesmíte chodit blízko něho, protože se bude otáčet za vámi. Zezadu ho uspěte sedativy od feťáka. Tělo zatáhněte do té postraní uličky. Čumilové stojící u zábran, nezpůsobí poplach. Převlečte se do hasičského. Také si vezměte klíč od ambulance. Okolo domu jděte k exitu, který je na severu mapy. Tam stojí záchranka. Stačí nastoupit. Poté máte hotovo. 47ka pak ve velkém stylu odjede z oblasti obklíčení. Za tichého zabijáka je v této misi sniperská puška PGM s tlumičem.

 
Následně vám najede tabulka. U každé mise se můžete podívat na své hodnocení. To je pak definitivní konec této hry. Vy si ji buď dejte s jinou obtížností nebo si mise jen tak zkoušejte. I já jsem jistě nenašel úplně všechno a jednotlivé mise se dají odehrát na víc způsobů. Ať tak či jinak, byla to paráda si zahrát tento díl serie Hitman, i když neni můj nejoblíbenější. PS: Sežente si Soundtrack, je to fakt super hudba. Všechny bonusové zbraně, které jste získali za hodnost Tichý zabiják si můžete vyzkoušet v sekci trénink.

 

 

 

 

Na závěr obrázek, který se mi nečekaně podařil pořídit. Nazval bych ho: Kdo má vyšší postavení, má vždy pravdu.
06.10.2016 16:40:00
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one