Běžné předměty pro každodenní potřebu

 

klíče a bezpečnostní karty

1. Univerzální klíč - Dokáže odemknou většinu dveří, které mají zůstat zamčené před nežádoucími lidmi. Ve hře ho vlastní řada lidí, kteří něco skrývají.

2. Klíč od stáje - Tento klíč patří čeledínovi a umožní neomezený vstup do všech míst ve stáji. Najdete ho v misi Beldingfordovo sídlo. Klíč má i druhou variantu a to od kuchyně rybí restaurace v misi Masakr v rybí restauraci.

3. Klíč od toalety se používá, ano správně, ke vstupu na uzamčenou toaletu. Dostanete ho od barmana v rybí restauraci.

4. Klíč od záchranného vozidla tedy ambulance. Ukradnete ho hasiči v poslední misi, při náhlém odchodu z vašeho hotelu.

5. Klíč od pokoje v pětihvězdičkovém lázenském hotelu Galár. Váš klíč od pokoje má číslo 301. Klíč pana Björna Wulffa alias Franze Fuchse je 202.

6. Klíč od místnosti s rengenem. Klíč s vyrytým písmenem X je od rengenové místnosti v zubní ordinaci, kde Fritz Fuchs ukrývá chemickou bombu.

7. Toto je typický klíč od auta. Dostanete ho do ruky hned v první misi v blázinci, aby jste měli možnost ujet do bezpečí před útočícími jednotkami SWAT.

8. Bezpečnostní karta - používá se ke vstupu do míst s omezeným přístupem. Ani 47ka se svým lupičským uměním nemá šanci vniknout do požadované místnosti bez této bezpečnostní karty.

9. Identifikační karta pro členy konference UF konající se v hotelu Galár. Bez této karty se nedostanete do hotelu.

Kulečníkové tágo - Toto tágo je vyrobeno z kvalitního kanadského javoru.Najít se dá hlavně v misi Rotterdamu, kde mají motorkáři svůj nechvalně známý klub. Tágo slouží převážně k hraní kulečníku ale když s nim někoho pořádně prásknete do ksichtu, tak to také hned tak nerozdýchá. Ideální obranný prostředek na přepadání místních zloduchů.
Bedna potravin - Tuto dřevěnou přepravku najdete jen v jediný misi Bjarkhovova bomba. Slouži k přepravě zásob potravin do kuchyně na základně. Složení přenášejících potravin: mouka, cukr, mléko, maso, nějaké ovoce a atd. Také tam naleznete složení potravin na typicky ruskou ( původně ukrajinskou) specialitu - Boršč (борщ).
Megafon - Přístroj tohoto typu slouží k dorozumívání se na velkou vzdálenost s velkým množstvím lidí. Je používán policií a jinými kompetentními osobami. Megafon používá v poslední misi inspektor Albert Fournier. Pokládá 47ce takové pitomé návrhy, jako aby odhodil všechny zbraně a vzdal se zasahujícím jednotkam SWAT. Samozdřejmě se tak ze strany Hitmana nestane.
Sledovací zařízení GPS - Dostanete ho do vybavení v misi Smrtící náklad. Záleží čistě na vás jestli ho hodláte použít. 47ka sledovací zařízení namontuje na auto rotterdamských motorkářů s atomovou bombou v kufru. Usnadní mu pak rychlejší nalezení auta v kontejnéru na Deruzhkově lodi.
Karafa - Tato karafa o obsahu 0,75 litrů je vyrobena z dokonale vybroušeného Brazilského skla, pochazející z Viktoriánské ery. V majetku rodu Beldingfordů je již mnoho generací a je uznávaná jako rodinná cennost, která byla použita pro hanebné učely více než jednou... Mužete klidně třikrát hádat o jaké hanebné učely se asi jedná, když starý Lord Beldigford má prakticky milostný poměr se všemi služkami ve svém sídle. Každý ať si udělá svůj vlastní závěr.
Nefritová soška - Tato starodávna nefritová soška zobrazující draka. Podle čínské mytologie znamená drak získání velkého bohatsví. Je to symbol vůdců klanu Červného draka, předávající se po generace. Posledním vůdcem Červeného draka vlastnící tuto nefritovou sošku je Lee Hong. Vzhledem k tomu že dva největší HongKongské mafiánské rody jsou díky 47 ve válce, se očekává že Hong a Červený drak definitivně zmizí s povrchu světa.
Ručník se používá k utírání mokrých rukou a nebo jiné části těla. Také se dá použít jako spolehlivý tlumič při popravě pistolí a nebo na svázání bezmocné oběti. Ručník naleznete v misi Tradice obchodu, kdy s jeho pomocí v převlečení za hotelového poslíčka se můžete vetřít do Fuchsova pokoje. Bohužel na celou akci vám osobní Fuchsův bodyguard dá necelých 10 vteřin. Poté 47ku bez milosti hrubě vyhodí na chodbu.
Krabice na květiny - Menší pozornost od Diany. V této krabici je vedle růží také uložená brokovnice Spas-12. Vše naleznete v misi Tradice obchodu. Krabice je schována v uzamčeném květinářství v prvním patře hotelu. Krabice na květiny je velmi nevinný způsob jak přenášet neskladné zbraně bez sebemenšího podezdření.

1. Sevírovací podnos na kterém je tradiční čínský porcelán. Z tohoto porcelánu se pije horký čaj. Objevý se v rybí restauraci, kdy pití osobně odnesete vyjednavači modrého lotusu a policejnímu náčelníkovi a nebo zazvoníte na barmana, který tuto činnost vykoná sám.

2. V této misce je rybí polévka servírovaná pro Lee Honga. 47 s pomocí projímadla tuto polévku upravý, aby odlákal Hongova osobního bodyguarda Zunu.

Vstupenky a jiné dokumenty

1. Symbol klanu Červeného draka. Je to takový dosvědčující podpis že zplnomocněná osoba se opravdu zůčastnila předem smluvené schůzky. Proto se Lee Hong nemůže vykroutit toho že nemá nic společného s vraždou vyjednavače Modrého lotusu a policejního náčelníka, když u mrtvol byl právě nalezen tento symbol Červeného draka.

2. Poštovní obálka - Najít se dá v misi Setkání v Rotterdamu a Tradice obchodu. V obálce v Setkání v Rotterdamu je hodně velká hotovost peněz od novináře místního novinového plátku, který má zájem koupit fotky nahého šéfa policie jak dovádí s lehkou ženou. V dalších obálkách z mise Tradice obchodu jsou už jen dopisy pro konkrétní lidi.

A) První obálku najdete hned vedle uspaného návštěvníka na začátku mise a je adresována 47ce. Píše se v ní: 47, Mám pro Vás zvláštní zásilku v hotelovém květinářství, nějaké zvadlé, mrtvé ale nádherné růže... S pozdravem Diana.

B) Další dvě obálky které najdete v pokoji Franze Fuchse alias Björna Wulffa jsou. První je Franzova obálka pro jeho bratra Fritze: Drahý bratře Fritzi! Je to radost být zde! Slyšel jsem že jsi chytře uložil náš klenot do své ordinace, do místnosti s rentgenem. Nemohu se dočkat až tě budu moci osobně přivítat, drahý bratře! Tvůj, Franz

 

C) Poté následují Fritzovy poznámky předané Franzovi: Drahý bratře Franzi! Musíme se vyhnout prozrazení. Mé krytí jako zubního lékaře nesmí být odhaleno. Opravdu musíme najít způsob jak to vše utajit lépe. Vše si prostuduj, aby byl náš skvělý plán dokončen. Tvůj stále milující bratr, Fritz.

D) Poslední obálku najdete v recepci, když se prokážete klíčem od pokoje Franze Fuchse. Je v ní poslední důležitá informace: Drahý bratře Franzi! Bylo hloupé, že jsem se ti zapomněl zmínit, že místnost s rentgenem je zamčená. Je pouze jeden klíč. A ten nechávám blízko svého utrápeného srdce. Bál jsem se dát klíč z ruky nebo ho svěřit někomu jinému. Dovol mi tedy, abych ti předal klíč osobně. Tvuj stále milující bratr, Fritz

 

3. Vysačka na dveře NERUŠIT, znamená to že majitel hotelového pokoje si nepřeje koho koliv vstup do svého pokoje. Perfektně se hodí ,když v koupelně ve svém pokoji rozřezáváte ve vaně mrtvolu a přitom se na chodbě pohybuje uklízečka či jiný zaměstnanec hotelu.

4. VIP pozvánka na párty do jatek patřící masovému krály Sturrockovi. Tato pozvánka patří Sturrockova právníkovi Puscusovi a dává mu možnost volného vstupu do míst kam se normální návštěvník večírku nedostane.

5. Fotografie ukazuje nahého šéfa policie ve společnosti mladé ženy na zadním sedadle jeho auta. Jistě každy chápe že by rotterdamský šéf policie tyto fotky co nejdřív pohřbil 100 metrů pod zem. Kdyby se fotky dostaly až ke starostovi, policejní šéf by zažil nejednu horkou chvíli.

6. Pozvánka do bordelu v Hongově restauraci. Tato pozvánka vám umožní vstup do privátního bordelu pro movitější a náročnější zákazníky. Dostanete ji v Hongově restauraci od barmana. Jak se tam dostat? Buď pujdete s průvodcem a nebo prostě sledujte cestu červených luceren.

7. Kombinace k trezoru se ve hře objevý dvakrát, poprvé je to k trezoru vůdce rotterdamských motorkářů, kde má choulostivé fotky místního šéfa policie a podruhé od trezoru v Hongově sídle, kde má uložený symbol své moci nefritovou sošku. Tyto kombinace napsané na kus papíru jsou neocenitelnou pomocí. Vzlášť když nechcete celou noc strávit násilně otevíráním daného trezoru.

Dýmka opia - Ručně vyřezávana ze dřeva, v čínském stylu s ozdobným rytím ve zlatě. Tak to je dýmka na opium. Šlehnout si opium může 47ka na Sturrockově fetišpárty ve svém masokombinátě. Dýmku donáší do speciálně upravených místností nosič dýmky. Na jednom lehátku v takto upravené místnosti najdete i Sturrockova právníka a VIP hosta Puskuse. Pozor! Opium je silně návyková látka.

Podnos na kuře - Porcelánový podnos s stradičními rumunskými motivy. Tento velký podnost slouží hlavně k přepravě servírovaného jídla. To servírované jídlo je velekuře, připravené na divoko a je určené pro stále hladového Sturrokcka. Díky tomu může 47ka nacpat do kuřete řeznický hák a tak ho pronést přes osobní Sturrokovu ochranku.

Useknutá ruka - neni to sice běžný předmět, protože kdo tak normálně má u sebe něčí useknutou ruku ale prostě jako předmět to sem patří.

Tato uťatá paže patří dceři klienta zadávající objednávku na exekuci Sturrocka a jeho právníka Puskuse. Jediné co se předpokládá, že Campbell Sturrock se svým bratrem Malcolmem unesli dceru klienta, kterou si předtim vyhlédli a pečlivě naplánovali její únos. O Campbellova bratrovi Malcolmovi se ví jen jediné, unesené dívky tajně dopravuje do masokombinátu. Poté je tyranizuje a mučí. Nakonec jejich těla zohavý k nepoznání a zbavý se jich. Není těžké si domyslet asi jak. Podle všeho je Malcom sadistický sociopat bez svědomí, ukájející se myšlenkou na cizí mučivou bolest. Jejich právník Puskus pak žehlí rodinné problémy s úřady.

06.10.2016 02:35:13
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one