Jiné smrtící nástroje

Smrtící jedy

1. 250 miligramu Kyanidu draselného v malé zelené lahvičce. Kyanid způsobuje selhání dýchací činnosti do několika vteřin někdy minut. Záleží na množství přidané dávky. Výborný prostředek jak nenápadně odstranit alkoholika a přitom zůstat neodhalen, jako v případě Beldingforda mladšího.

2. Klasický jed. Najde se v každé lékařské nebo zubařské ordinaci. Zářný příklad z mise Tradice obchodu. Tam dokonce naleznete tři místa, kde se dá sehnat tento praktický jed. Účinkuje do několika vteřin.

3. Projímadlo se používá ..... To snad asi ví každý. Kdo ne vřele doporučuji vyzkoušet, opravdu to stojí za to. Nezabíjí pouze přinutí projímadlem postiženého člověka navštívit WC, kde je perfektní prostředí na tiché zabití cíle. Objevý se v misi Bjarkhovova bomba a Vražda Lee Honga.

4. Jed na kryse se používá, jak jinak na hubení krys. Zabít se s ním dá ale i něco většího než je krysa. Tento nevinně nastražený jed v místech, kde jsou krysy, se dá snadno zneužít k otravě alkoholu popřípadě čaje. Bohužel nemá smrtící rychlost jako kyanid, takže oběť po použití jedu na krysy umíra v bolestech a může upoutat, pro vás nežádoucí pozornost.


Jiné smrtící a nesmrtící zbraně
 

Kuchyňský nůž - Vhodný převážně na krájení masa a jiných potravin. Když je ale nouze nevyšší i tento předmět dokáže efektivně zabít kde jakého padoucha. Nůž najdete převážně v kuchyních a v místech kde se zpracovává maso. Tedy na jatkách. Je to jediná bodná zbraň hojně rozšířená ve hře, kromě Hongova meče.
Sekáček na maso je další kuchyňský nástroj na úpravu potravin. Většinou určený na sekání velkého množství masa. Ve vyjímečných případech a s trochou štěstí s ním rozsekáte také protivníkovu hlavu a nebo jeho jinou část těla.
Hák na maso slouží k zavěšení mrtvých zvířat do lednic a nebo k vlečení velkých kusů masa. Také se s nim dá velmi dobře rozpárat váš cíl. Navíc většina bodyguardu ho považuje za neškodný nástroj, takže nejste tolik podezdřelí a přitom bez zbraně.
Porážeč dobytka je velmi efektivní nástroj na porážení několik metráku těžkých zvířat. Zabíjí okamžitě a s naprostou jistotou. Stejně dobře zlikviduje i řezníka a nebo jiného zloducha. ( Já jsem si touhle šikovnou věcičkou osobně podal Campbellova bratra Malcolma, který má na svědomí spoustu zabitých žen.)
Paralyzér - Dokáže vyřadit nepřítele a přitom mu nezpůsobí žádnou bolest ani smrt. Ve hře ho používají v první misi drsní zřízenci. Bohužel oběť se po krátkém čase probere a může vás nadále ohrožovat ve vášem poslání. Jinak pomůcka na tiché dočasné zlikvidování lidí je to opravdu výborná.
Hongův meč - Tento nástroj vyrobený podle čínských tradičních metod je opravdu uměleckým dílem. Je stejně krásný, tak jako smrtící. Navíc Hong tento meč otrávil, takže stačí menší škrábnutí a je do několika vteřin po protivníkovi. Jed je ten zelený sajrajt na čepely. Hong tento meč tahá všude sebou, proto ho zabít neni nijak snadné. Čínský meč si můžete prohlédnout v předposlední misi Vražda Lee Honga.

 

Bomby a trhaviny

 

Dálkové zařízení, kterým lze odpálit jadernou hlavici. Tato jaderná hlavice je v kufru auta na palubě lodi ruského mafiána Deruzhky. Deruzhka tento smrtící náklad odkoupil od rotterdamských motorkářů. Ruský mafiánský boss navíc začal vyhrožovat že bombu nechá odpálit, když na jeho lod zaútočili jednotky SWAT. Naštěstí 47ka se o celou záležitost tiše postaral.
Pojistka, kterou se dá aktivovat nebo deaktivovat atomová bomba. Stejně jako v případě Deruzhkovy bomby v misi Smrtící náklad. Bez této pojistky je bomba naprosto nepoužitelná. Tato pojistka patří k poslední generaci amerických atomových bomb. Pojistka i celá jaderná hlavice, jsou díky citlivým mikročipům velmi nebezpečnou zbraní.
Chemická bomba, na které pracovali bratři Fuchsovi. Přesné složení zelené substance v kapalném stavu neni známé. Klient zadávající zákázku, osobně požadoval doručení bomby do vlastních rukou, aby mohl udělat odpovídající testy. Jisté je že se zdřejmě jedná o nový nervový plyn. Tento plyn vznikne, když se tekutina smísí se vzduchem a začne se odpařovat.
Kufr speciálně navržený bratry Fuchsovými na přenášení chemické bomby. Vypadá jako klasický kufr. Jeho vnější i vnitřní plášt tvoří speciální folie, kterou neprojdou ani rentgenové paprsky. Kufr je vyroben z karbonových vláken, takže je lehký a prakticky nezničitelný.
Klasická armádní výbušnina, používaná CIA. Jedná se o plastickou trhavinu C-4 s dálkově ovládanou roznětkou. Tato bomba rozmístěna na určitých místech dokáže stejně dobře zničit ponorku, dům, auto nebo lod. Nedá se zjistit detektorem kovu, proto je ideální pro zabijácké aktivity 47ky.
Dalkový ovladač pro odpálení bomby popsané výše. Rovněž nezjistitelný detektorem kovu. Navíc k jeho malým rozměrům se dá ideálně schovat.

 

06.10.2016 14:26:48
emiel

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one