Vydělejte si nějaké DOLARY jen tím, že budete klikat na reklamy

     Dolary                Hot                             

 

Tak na úvod Vás chci upozornit, že se nejedná o žádnou pochybnou věc. Do začátku nemusíte dávat žádný peníze, vypisovat ban. konta či dávat své rodné číslo. Jedná se vlastně o anonimní vydělávání. Pouze pří registraci budete muset napsat svoje pravé jméno a adresu. To z důvodu, aby Vám mohla firma nabízející tuhle akci poslat peníze, které vyděláte, takže když se zapojíte, nehrozí vám žádné nebezpečí, že přijdete o svůj majetek.

Abych Vás zbytečně nezdržoval, tak další část článku bude už jen pro ty, co mají opravdu zájem. Bod 1. musíte se zaregistrovat na www.alertpay.com  . Otevřete tu stránku a klikněte na Sing Up, dále už jen vypíšete svoje osobní údaje (Jméno a adresu) a zaregistrujete se. Já osobně tam vypsal pravé jmeno i adresu, protože na tomto webu si založíte učet, kam vám budou chodit vydělané peníze. Po registraci Vám na email přijde zpráva, kterou tento účet aktivujete. Kdyby jste si nevěděli rady, tak mi napište na emiel@seznam.cz a já se Vám to pokusim individuálně vysvětlit. 

Bod 2. musíte se zaregistrovat na http://www.bux.to. Na tomto webu jsou reklamy, na které budete klikat. Za tuto činnost získáváte ty dolary. Registrace je stejná jako u předchozího webu. Vyplníte své osobní údaje. Je tu ještě jedna věc, dalo by se říct že dost důležitá, tady v této registraci je kolonka REFERRER (if any) , tam napište smrtlucas, to jsem já. Sice se nic nestane, když to necháte volný ale riskujete, že si Vás může někdo později koupit jako klikače, aby jste klikali pro něj. U mě máte aspoň jistotu, že toho nezneužiji, budu se Vám věnovat, když budete mít problém a popřípadě radit. Většinou se nedoporučuje zůstávat jak se říká solo. Navíc každá reklama, kterou musíte nechat otevřenou 30sekund, Vám vydělá 0,01 dolaru, takže pořádné peníze přichazejí, čim víc máte pod sebou lidí, tzv. klikačů. Ted si říkate, že je to nějaký moc komplikovaný ale je to vlasně jen taková hra, ve které musíte pod sebe získat co nejvíc lidí. Tím ve výsledku o nic nemužete přijít, jen získáte peníze. Navíc reklam tam moc neni, takže nejlepší je klikat ráno a večer. Proto když se zapojíte, žádný čas Vám tahle činnost neubere.

Na zavěr Vám chci tady napsat, aby jste v tom nehledali žádnou zradu. Nejsem žádný manažer ani tady nelobuju za nějakou firmu. Jsem jen obyčejný člověk, co se snaží bokem vydělat něco navíc. Mě osobně tohle všechno poradil kamarád, co je do toho zapojený taky. Kdyby jste měli nějaké dotazy, pište na už jmenovanej email. Přeju Vám všem když se zapojíte, aby jste co nejdřív vydělali hodně dolaru, hezký den. Lucas

Líbí se Vám vzhled těchto stránek?

Rozhodně Ano (14 | 67%)
Možná ano (2 | 9%)
Nevim (0 | 0%)
Asi ne (1 | 5%)
Rozhodně ne (4 | 19%)

Jaký díl série Hitman je podle vás nejlepší?

Hitman Codename 47 (2 | 22%)
Hitman Contracts (1 | 11%)
Hitman Blood Money (1 | 11%)
Hitman Absolution (5 | 56%)
Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863

Americká občanská válka - Gettysburg 1863


http://emiel1.blog.cz


 

Pistole

Pistole

Provětrávač lebečních dutin
Vše najdete tady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one